Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad'ın Temeli Atıldı
Alt 27.05.2013, 17:19   #61
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 597 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stad'ın Temeli Atıldı

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sen istedin diyemi belediye oraya gidecek 25 binlik stad neyimize yetmiyor 50 bin olsa ne olacak kimle nasıl dolduracaksın geçen yıllarda bir kere doldu ondada fenere verildi stadın tamamı kendi memleketizde deplasman oynadık feneri eğlendirmek için büyük stad isteyeceksin sonrada belediyeye sallayacaksın acaba yılda kaç maça gitme imkanın oluyor hesap et. selametle kal
ben söyledim diye belediye elbette gidip yapmayacak ama en azından iyi düşünmüşsünüz bu konuda gidip gençlik ve spor il müdürlüğüne başvur demez. Ben hangi sıfatla gençlik ve spor müdürlüğüne başvuracam söyler misiniz? Bir belediye ancak bu kadar bayağı bir kelime edebilir.
25.000 neyimize yetmiyora gelince bu konuda sana susarak cevap veriyorum çünkü böylece anlatmak ve söylemek istediklerimiz sınırlamamış oluyorum. Daha sizin gibilere yürek tüketemem çünkü.
Alt 27.05.2013, 17:26   #62
hatzivrettas
Yiğido

43 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 hatzivrettas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hayırlı olsun umarım kısa sürede açılır.
hatzivrettas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2013, 22:26   #63
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Biraz önce Sipas Tv de Spor Proğramında Canlı yayında konuşan Gençlik ve Spor İl Müd. Salim Kılıç Stadın kapasitesinin 25.000 olduğunu ama 33. 000 kişiye yükseltilecek şekilde projelendirildiğini söyledi..Bu nasıl yapacaklarını ise söylemedi..Stadın 6 katlı olduğunu;Stadın her tarafından rahatlıkla maç izleneceğini ;her tribünün içinde,altında localar,lokanta ve kafeler olacağını;Kadir Has stadı gibi stadın dik olmayacağını ;sporseverlerin çok rahat maç izleyeceklerini;rahat edeceklerini söyledi...Ayrıca İl Müdürümüz Kümbet tarafından da statyuma yol yapılacağını;bu yolun belediye tarafından yeni imar planlarında gösterildiğini söyledi...Ben G.spor İl Müd. nün sözlerinden ilk defa Stat kapasitesinin 33.000 e çıkarılacak şekilde projelendirildiği lafını duydum...Bu laf bile beni fazlasıyla umutlandırdı..Seçim dönemine kadar kimbilir daha neler söylenecek;belki de her şey bizim istediğimiz gibi olacak;bunu da zaman gösterecek...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.05.2013, 22:35   #64
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 903 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Şu anda bile 25.000 değildir belki Bakarsınız 26.333 koltuk vardır
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.05.2013, 22:41   #65
eyuphulagu
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 887 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biraz önce Sipas Tv de Spor Proğramında Canlı yayında konuşan Gençlik ve Spor İl Müd. Salim Kılıç Stadın kapasitesinin 25.000 olduğunu ama 33. 000 kişiye yükseltilecek şekilde projelendirildiğini söyledi..Bu nasıl yapacaklarını ise söylemedi..Stadın 6 katlı olduğunu;Stadın her tarafından rahatlıkla maç izleneceğini ;her tribünün içinde,altında localar,lokanta ve kafeler olacağını;Kadir Has stadı gibi stadın dik olmayacağını ;sporseverlerin çok rahat maç izleyeceklerini;rahat edeceklerini söyledi...Ayrıca İl Müdürümüz Kümbet tarafından da statyuma yol yapılacağını;bu yolun belediye tarafından yeni imar planlarında gösterildiğini söyledi...Ben G.spor İl Müd. nün sözlerinden ilk defa Stat kapasitesinin 33.000 e çıkarılacak şekilde projelendirildiği lafını duydum...Bu laf bile beni fazlasıyla umutlandırdı..Seçim dönemine kadar kimbilir daha neler söylenecek;belki de her şey bizim istediğimiz gibi olacak;bunu da zaman gösterecek...
.............Bakan konuşmasının devamında kapasitenin nasıl 33.000 kişiye yükseltileceğini de anlattı..Şöyleki;stadın 6. ve en üst katında çok büyük bir boşluk bırakılacakmı..Bunun anlamını da ben söyleyeyim;ilerde eğer 33.000 e kapasite çıkarılmak istenirse en üst katta o boşluk bırakılacak yere basamaklar konularak kapasite rahatlıkla 33.000 e yükseltilecek diye düşünüyorum...Geçekten sevindirici bir haber.......Stat sivasspora devredildikten sonra Mecnun başakan bu stadı rahatlıkla 33.000 çıkartır diye düşünüyorum;bu iş kolay yeter ki stat bitsin gerisini Mecnun başkan halleder....Ben Toki nin sitesinde hala bizim stat için 33. 000 diye yazdığını şimdi daha iyi anladım...
Alt 27.05.2013, 22:44   #66
eyuphulagu
Usta Yiğido

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şu anda bile 25.000 değildir belki Bakarsınız 26.333 koltuk vardır
Tavarih ağzından baklayı çıkar;stadın şu anki yapılacak kapasitesinin 26.333 olduğunu öğrenmişsin..Senden artık Stadın diğer içinin,dışının diğer ayrıntılarını da bekliyoruz...
Alt 27.05.2013, 22:48   #67
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 903 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Tavarih ağzından baklayı çıkar;stadın şu anki yapılacak kapasitesinin 26.333 olduğunu öğrenmişsin..Senden artık Stadın diğer içinin,dışının diğer ayrıntılarını da bekliyoruz...
Hayır yok ağzımda bakla falan Öngörü diyelim sadece.

Ama ben sanırım 2 yıl evvel Kayseri Stadı'nda yapılan bazı hatalar bizde olmayacak demiştim. Bazı yerlerden sahanın görülemeyen yerleri gibi. O da öngörüydü. Öngörüm tuttuğu için sevinçliyim
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.05.2013, 23:05   #68
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Bakla felan yok ortada hocam ya.Stad işlerinin neredeyse tamamında verilen rakamların tutma olasılığı %5dir.Teorik ve pratik hiç bir zaman birbiriyle uyuşmaz.25 binin üzerinde koltuk sayısı olacak stadda.
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2013, 23:08   #69
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 680 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kadir Has Stadı gibi koltuk renkleri manasız bir şekilde karışık saçma sapan sıralanmaz inşallah ...Ne o öyle insanın gözünü yoruyor vallaa....
Alt 28.05.2013, 09:16   #70
EneS ElmaS
Tecrübeli Yiğido

EneS ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 839 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 EneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Stadın kapasitesi ileride artırılabilecekmiş diye duyumlar aldım, aslı varmıdır? Öyle ise artık olan oldu deyip buna şükredelim. Verebileceğimiz en güzel cevap o stadı doldurup ardından kapasitenin artırılması için baskı uygulamak olacaktır.

Ayrıca bu stadın üstü tamamen kapalı olmaması Sivas'a vurulan darbelerden biridir. Madem ekolojik yapıyorsun bari üstünüde tamamen kapat! Hem şuanki stadımızın değeri kadar masrafınız olsun en azından!!! Tamamen kapatılsaydı kapasite artırılamayabilirdi ama ona şahsen razı olurdum.
EneS ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
atıldı, stadın, temeli