Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Uygun Şaşırttı
Alt 09.11.2009, 22:54   #61
oquzh4n58
Tecrübeli Yiğido

oquzh4n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 214 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 oquzh4n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Uygun Şaşırttı

2 gun sonra AnkaraGucunde bu adama demedı dmeyn
oquzh4n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2009, 23:29   #62
sonkral58
Acemi Yiğido

sonkral58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sonkral58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yaptın sivasa yapacagını götürtün paraları hiçmi utanmıyosun sivassporun bu halinden sen sorumlusun yazıklar olsun sana tranfer ettigin futbolculara bir bak yasin ersen mbembe apbetu kadir ibrahim nerde bilica bülent nerde slya diallo murat sensin suçlu git git şeker sporamı gitiyon nülüferemi gitiyon yaptın yapacagını gittttttttttttttttttttttttt birde tum
sonkral58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2009, 23:35   #63
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Beni şaşırtmadı nerde cukka orda bülent hoca
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2009, 23:59   #64
ercan58.a
Usta Yiğido

ercan58.a - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

193 Mesajına 253 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 ercan58.a Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

inşallah ankara gücüne giderde oları düşürür biz kurtuluruz
ercan58.a isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2009, 13:21   #65
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

"Sadece iki takımdan teklif aldım"

Sivasspor'la yollarını ayırmasının ardından adı milli takım da dahil bir çok takımla anılan Bülent Uygun, tüm merak edilenleri yanıtladı. "Muhsin Ertuğral'a sahip çıksınlar" diyen Bülent Uygun, Ankaragücü’yle görüşmediğini söyledi. Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Uygun, “ Teknik direktörü olan bir takımla etik olarak görüşmem. Ankaragücü yönetimiyle görüşmedim. Ancak teknik direktörleriyle yollarını ayırır ve bana teklif getirirler ise görüşürüm” dedi.

Bülent Uygun, gelecekle ilgili planlarından Milli Takım teknik direktörlüğüne ve Sivasspor’a kadar pek çok konuda da önemli açıklamalar yaptı.

İşte Bülent Uygun’un açıklamaları:

Bursa Niliferspor’un Başkanı, benim dostumdur, kendisi bazı konularda fikrimi ve yardımımı istedi, ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Ancak bu durum, Niliferspor’da çalışmaya başlamışım gibi yansıtıldı. Yazılanlar doğru değil.

TEKNİK DİREKTÖRÜ OLAN TAKIMLA GÖRÜŞMEM
Ben , teknik direktörü olan hiçbir takımla, hiçbir şekilde hiçbir ortamda görüşme yapmam, görüşmeyeceğim, görüşmedim de. Biz sizden tüyo alalım, ona göre teknik direktörümüzle yollarımızı ayıralım şeklinde bir yaklaşıma da müsaade etmem.

ANKARAGÜCÜ’YLE GÖRÜŞMEDİM
Ankaragücü’yle görüşmedim. Takımın başında Hikmet Karaman gibi çok değerli bir teknik adam var. Bence başarılı olacaklar. Benim oraya gideceğim yönünde spekülasyonlar çıkartarak, hem bize hem Ankaragücü teknik heyetine zarar veriyorlar. Ortada bir görüşme yok. Her işte bir hayır vardır.
Ancak Ankaragücü Yönetimi, Hikmet Karaman’la yolları ayırıp, bize teklif getirirse, biz de elbirliğiyle o görevi kabul ederiz. Yetir ki bizim düşündüklerimizi başaracak ortam olsun.

ŞU ANA KADAR SADECE İKİ TAKIMDAN TEKLİF ALDIM
Ben tabiî ki teknik direktörlük yapacağım. Anadolu’dan bir takımı şampiyon yapacağım. Araştırmalarımı sürdürüyorum.

Sivasspor’da görevi bıraktıktan sonra Belçika ligi’nden bir takım, bir de Süper Lig’den bir takımla görüştüm. O zaman bu takımın teknik direktörü yoktu (Denizlispor). Ama bu teklifleri kabul etmedim.

SİVASLILAR MUHSİN ERTUĞRAL’A SAHİP ÇIKSINLAR
Sivasspor taraftarı, Muhsin Ertuğral’a, futbolculara sahip çıksın. Çok iyi bir ekip var, mutlaka başarılı olacaklar.

Muhsin Ertuğral’ın “Oyuncuların hakeme itiraz etmesini istemiyorum. Türkiye’de bu anlayış değişmeli” şeklindeki sözleri güzel, kamuoyundan da taktir toplamıştır. Biz de zamanında çok güzel sözler söyledik, taktir edildik, yeri geldi takımımızı motive etmek bazı sözler söyledik, yerden yere vurulduk. Burası Türkiye, herkes bizden daha iyi biliyor gerçekleri. O nedenle söylemler bir şeyi değiştirmiyor, uygulamalar önemli.

Muhsin hocamız, henüz Türkiye’de yeni, söylediği sözler tabii ki taktir toplayabilir, ancak yaşadığı sıkıntıları çok fazla göz önüne getirmeyecektir. Dolayısıyla çok güzel söylemiştir. Umarım başarılı olacaktır. Afrika’da Türk futbolunu çok güzel temsil etmiştir. Tek ricam Sivaslılardan Muhsin hocamıza ve takıma sahip çıksınlar.

MİLLİ TAKIMA YABANCI TEKNİK DİREKTÖR GETİRECEĞİZ DEMEK YANLIŞ
Milli Takım’da teknik direktör olmak herkesin hayalidir. Benim de hayalim elbette ki Milli Takım teknik direktörlüğüdür. Yabancı bir teknik direktör getireceğiz demek doğru olmaz tabii ki… Bize duruşuyla, niteliğiyle başarı kazandıracak, Avrupa Şampiyonluğu getirecek bir teknik adam getireceğiz diyebilirsiniz, ama bir yabancı teknik direktör getireceğiz dediğiniz zaman, 14 bin yerli teknik direktörümüzün bu işi başaramayacağı düşüncesinde olursunuz. Bu da iyi bir şey değil.
50sekiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2009, 14:04   #66
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 821 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu adamın asıl hedefi bursaspordur
Alt 10.11.2009, 17:19   #67
bekçi
Yiğido

30 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bekçi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

gider arkadaşlar çünkü bülent bursada oturuyor kızı orda okuyor.niye gitmesin.......sivassporu dağıttı gitti. eline kına yaksınnnnnnnnnnnnnnn
bekçi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2009, 17:21   #68
bekçi
Yiğido

30 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bekçi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

daha dur söyliyeceğim var daha: 1.) defansı niye sattı. 2.)murat erdoğanı ve tumu niye sattı. 3.)kısacası şampiyonluğa oynıyan takımı niye dağıttı .........................söyle sin ya
bekçi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2009, 17:31   #69
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

arkadaslar, takimi zaten o kurmusdu unutmayin, yine kendi bozdu. Simdi sira muhsin hocada, oda kendi takimini kurmasi lazim devrede..
Alt 10.11.2009, 21:49   #70
hursit0658
Yiğido

44 Mesajına 76 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 hursit0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hayır bazıları küsmüs bitti felan demiş DAM İSTEDİĞİNİ YAPOR SİVASA BAĞLI KALAMAZ Kİ İSTEDİĞİ TAKIMA GİDER. İSTER NİLÜFER OLUR İSTER BÜYÜK TAKIM OLUR..İNŞ BAŞARILI OLUR...
hursit0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bülent, takımı, uygun, yeni, Şaşırttı