Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Anketler

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Anketimiz: Suçlu Kim
Yönetim 84 71,19%
Roberto Carlos 19 16,10%
Futbolcular 27 22,88%
Taraftar 17 14,41%
Herkes 22 18,64%
Birden Fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 118. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Suçlu Kim?!
Alt 01.11.2014, 22:35   #71
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 802 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Suçlu Kim?!

Alıntı:
avare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yonetimi istifaya cagiran arkadaslara soruyorum acaba bu yonetim gitse sivasspora sahip cikacak biri varmidir kim bu ise talip olur acikcasi ben birakmasinlar diye dua ediyorum
Durum bu kadar kötü yani? Türkiye'nin en çok nüfusa sahip illerinden birinin SÜPER LİGDEKİ KULÜBÜNÜ yönetecek adam yok yeryüzünde öyle mi? Eğer durum gerçekten böyleyse vay halimize ama yıllardır Mecnun başkan bırakmadığı için başka adaylar çıkmıyorsa orası ayrı. Ben durumun bu kadar vahim olduğuna inanmıyorum, inanmakta istemiyorum. Mecnun Odyakmaz bu takımın ebedi başkanı olmadığına göre illaki başka başkanlar ve yöneticiler de bulunur. Bu konuyu çok abartıyorsunuz.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2014, 23:18   #72
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1047 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Atıf, Burhan ve Ümit Kurtun da içinde olduğu birçok oyuncuya para cezası ve gerekli sert uyarıların yapılması lazım..burası kimsenin şov arenası değil, önce takıma oynayın bencil bencil kendinize oynamayı transfer taklaları atmayı bırakın...ayrıca takıma zerre faydası olmayan toroman ve batuhan efendilerin bileti derhal kesilmeli...
Alt 01.11.2014, 23:42   #73
Rallim58
Gast

Yapılan anketin oylanmasına bakılırsa, 5 tercihlik bir ankette %75 oranında "YÖNETİM" çıkıyorsa;

Taraftar; Futbolu kafasında bitirenleri, takımlarında kadro dışı bırakılan futbolcuları, bedava transfer politikası izleyen yönetime, ciddi şekilde tepkili olduğunun mesajını veriyor...

Her ne kadar ankette %75 olarak yönetime tepki gösterilse de zaman takıma sahip çıkma zamanı olduğu unutulmamalıdır. Desteğimizi hissettirme zamanıdır. Antrenmanlara gidilmeli, stadyum doldurulmalıdır diye düşünüyorum..
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.11.2014, 00:08   #74
cemal58yiğido
Usta Yiğido

cemal58yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

85 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 cemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISIcemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISIcemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISI

Bu anketi yapmaya karar verdiğimde aslında verilmesini istediğim mesaj tam olarak buydu.Bu taraftarın takımını,teknik direktörünü,başkanını nasıl sevdiğini hepimiz biliyoruz.Bize bu takımla unutulmaz başarıları getiren her zaman büyük başkanımız olacak Mecnun Başkanımızı canımız gibi sever sayarız uzun sayılabilecek bir zamandır süper ligdeyiz ve aslında elde ettiğimiz başarılara bakarsak gurur duymalıyız.Bu takım şampiyonlar ligine adını yazdırdı.Anadolu takımlarına şampiyon olunabileceğini bu takım gösterdi.Biz kıl payıyla kaçırsakta Bursaspor şampiyon olarak istanbul takımlarının yenilmez olmadığını gösterdi.Bütün takımlar Sivasa korkarak geliyor bu başarıları unutamayız.Eğer bu ankette yönetim %75 gibi çok çok ciddi bi oy aldıysa artık birşeylerin değişme vakti gelmiş demektir.Mecnun başkana benim şahsi olarak saygımda sevgimde sonsuz daha uzun yıllar bu takımın başkanı olarak kalmasını hep istedim hala istiyorum ama taraftarlar artık futbolu bilmeyen taraftarı dışlayan adamları bu takımın bünyesinde görmek istemiyor bu sitede Erdal ve Faruk Beyin isimleri defalarca zikredildi bu isimler takımı ciddi anlamda yönetememekte Başkanımızın bu konuyla ilgili en azında bir açıklama yapması lazım bu %75 lik oy bence istifa istemek değil yönetim içinde bazı değişikliklerin transfer politikasında değişikliklerin istenmesi sonucunda ortaya çıkmıştır.Burda yazılanların bi şekilde başkanımıza iletilmesi gerek.Umarım bu başlığı açmakla Sivassporumuza zarar değil katkı sağlamışımdır sonuçta biz bir aileyiz buda bir istişare olarak görülmeli.
cemal58yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cemal58yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.11.2014, 00:48   #75
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Madem Carlosu getiriyorsun başarı istiyorsun neden ona göre transfer yapmıyorsun. Yok madem düşmeyelim yeter diyorsun neden Carlosu getiriyorsun. Bu ne biçim paradoks...
yiğido58sinan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yiğido58sinan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.11.2014, 07:08   #76
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1500 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Bu taraftar antepte şampiyonluk kaybedildiğinde de alkışladı takımını evımızde gs dan 5 gol yediğinde de yeterki takımda bir çaba bir ciddiyet olsun

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.11.2014, 07:24   #77
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Grosicki gibi Aydin Karabulut gibi oyuncular giderse üstüne Kadirin form düsüklügü orta sahada calisanda yok, Aydin Ziya SÜPERDI ama, Aydinsiz Ziya cok yoruluyor. Üstüne Atifin Bencilligi Burhanin form düsüklügü, Korcanin yaptigi hatalar say da say.
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.11.2014, 07:44   #78
AtmaCa
Acemi Yiğido

AtmaCa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 AtmaCa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tek suçlu düzgün transfer yapmayan pinti yönetimdir
Alt 02.11.2014, 10:09   #79
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 688 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tek suçlu yönetim ve ona sesini çıkaramayan roberto karlostur nede olsa sivas onun için staj yeri stajını doldurup tecrübe kazanıp gidecek ya yönetim ne iş yapar nerde döküntü emekliliği yaklaşmış adam varsa transfer eder bir örnek batuhan ne için alındı merak ederim serdar özkan alındı oynamadan gitti geriye kim kaldı ya göya transfer yaptık seozon başı bir forvet alında takımda yok bırakın gidin kardeşim bu işi siz bilmiyorsunuz liğin ilk yarısının ortası olmuş rezalet diz boyu ilhan cavcav kadar olamıyorsunuz adam baktı balık baştan kokacak ilk işi teknik direktörü gönderdi dediki gerekirse ben çıkarırım takımı bak nasıl düzeldi bizde habire dibe vuralım neymiş efendim gol atamıyormuşuz atamazsın tabi bol keseden atıyorsun varsın gol atamasın ayıp ya gerçekten ayıp ya adam gibi bişeyler yapın yada pılınızı pırtınızı toplayın gidin sonrada diyorlarki taraftar maça gelmiyor neden gelsinki emekli futbolcu seyredecek para verecekse evde emekli anne ve babsıyla oturur parasıda cebinde kalır bakın bu takımı bu futbolcularla kurtarıp yukarıya taşıyacak tek kişi var oda yılmaz vuraldır bence bir saniye bile beklemeyin derhal takımın başına getirin.
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 59yigido58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.11.2014, 10:25   #80
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 968 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Herkesde Suc var siraliyacam :
1.Yönetim
2.Taraftar
3.Futbolcular
4.Roberto Carlos

2.Taraftara deyinmek istiyorum herkes maca gelse stadi FULLLL doldursa bak bakalim ozaman evimizde mac veriyozmu
Bu ne yaa Passolig cikti kimse yok stadda bukadar zormu bitane kart almasi hayret bisey ya.
Stadi dolduralim ondan sonra yine isler kotu giderse bu sefer gelir istifalar zaten

Etiketler
borcumuz, kim, nasilsa, suçlu