Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım
Alt 26.02.2013, 21:25   #71
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım

Alıntı:
gdodeğilyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

6) Arki'yi( kendi deyimiyle) oynatabilmesi için, ileri üçlü olan Atıf,Kamil veya Eneramo'dan birini kesmek zorunda olduğunu anlattı. Erman! demedi mesela.

Bu ve benzeri satırbaşlarının herbiri birer konu başlığı olarak forumumuzda yeralıp günlerce tartışılabilecek önemdedir.

Gardaş bu satır başların dan birisi, yani alıntısını yaptığım bu durumda bir yanlışlık var.

Yabancı futbolcu sayısı 6 + 2.

Dolayısıyla o maçta kadromuzda ;

Milan Borjan
Jakup Navratil
Rajnoh
Aatıf
Kamil Grosicki
Micheal Eneramo

yabancı futbolcularımız olduğundan dolayı senin dediğin gibi yapsaydı, Mustafa Denizli'nin durumuna düşerdik güzel gardaşım
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 21:41   #72
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Düzeltme yapmak zorundayım.
1. sıradaki oturan Necdet Ergün'dür. 80'li yılların Beşiktaş takımının efsane sağ açık oyuncusudur ve Sivas'lıdır.
Üstte ayakta duranlardan ise gene hemşehrimiz eski Galatasaraylı oyuncu Erdal Keser de o maçta oynamıştı.
Aynen öyle.Sağaçık Necdet.Rıza hocanın kardeşi de o yıllarda Sivassporda oynadı,sağbekdi.Kemal Çalımbay 2 sezon falan oynadı hatırladığım kadar.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 21:42   #73
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1441 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gardaş bu satır başların dan birisi, yani alıntısını yaptığım bu durumda bir yanlışlık var.

Milan Borjan
Jakup Navratil
Rajnoh
Aatıf
Kamil Grosicki
Micheal Eneramo

yabancı futbolcularımız olduğundan dolayı senin dediğin gibi yapsaydı, Mustafa Denizli'nin durumuna düşerdik güzel gardaşım

Abi Norton gibisin maşallah Gardaşımın açığını yakalamışsın...

Şaka bir tarafa, önceki yorumların birinde dediğim gibi, neden Ermandan vazgeçilmesin yada dinlendirilmesin... Yada Eneramo... Galiba gardaşım bunu demek istemiş olabilir...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 21:45   #74
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Abi Norton gibisin maşallah Gardaşımın açığını yakalamışsın...

Şaka bir tarafa, önceki yorumların birinde dediğim gibi, neden Ermandan vazgeçilmesin yada dinlendirilmesin... Yada Eneramo... Galiba gardaşım bunu demek istemiş olabilir...
Norton pc'yi kasıyor gurban, ben AVG kullanıyorum
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 22:18   #75
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1441 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Norton pc'yi kasıyor gurban, ben AVG kullanıyorum
Microsoft Security Essentials>>> Öneririm... AVG de neymiş

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 22:38   #76
Rallim58
Gast

Alıntı:
lanbilal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu arada arkadaşlar Rıza hocaya sorulan soruların bir kısmını paylaşabilir misiniz? İzleme imkanım olmadı. Şimdiden teşekkürler
http://www.sivasspor.com/forum/showt...568#post838568
Alt 26.02.2013, 22:45   #77
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Lächeln Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım

Alıntı:

Milan Borjan
Jakup Navratil
Rajnoh
Aatıf
Kamil Grosicki
Micheal Eneramo

Ben Rıza hoca'nın proğramdaki söylediklerini tekrar ettim sadece ana başlıklarıyla. Yanlışlık varsa Rıza hoca'dadır. Ben aynen onun söylediklerini aktardım. Proğramda,'Arek'i oynatmam için kimi çıkarsaydım. Ya Grosicki'yi,ya Atıf'ı,ya da Kamil'i çıkarmam lazımdı dedi. Yani bu saydığı üçünün de formda ve önemli oyuncular olduğunu ve o sırada onları oyundan çıkarmanın zor olacağını anlatmak istedi. Şimdi, burada ben hala neden benim yanlış hesap yaptığımı anlamış değilim. Elçiye zeval olmaz.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 23:02   #78
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ben Rıza hoca'nın proğramdaki söylediklerini tekrar ettim sadece ana başlıklarıyla. Yanlışlık varsa Rıza hoca'dadır. Ben aynen onun söylediklerini aktardım. Proğramda,'Arek'i oynatmam için kimi çıkarsaydım. Ya Grosicki'yi,ya Atıf'ı,ya da Kamil'i çıkarmam lazımdı dedi. Yani bu saydığı üçünün de formda ve önemli oyuncular olduğunu ve o sırada onları oyundan çıkarmanın zor olacağını anlatmak istedi. Şimdi, burada ben hala neden benim yanlış hesap yaptığımı anlamış değilim. Elçiye zeval olmaz.

6+2 kuralına göre hesap yaparsak ve gelecek maçta mesela Antalyaspor maçında Arek'e takımda yer verecek olsak, demek ki ya Rajnoch oynamayacak ya da Rıza hoca'nın dediği gibi Atıf,Kamil,Eneramo üçlüsünü bozması gerekecek.
Arek'in 90 dakikayı çıkaramayacağını herkes biliyor. Ben Arek'i birkaç oyuncunun yerine kullanabileceğimizi düşünüyorum. Mesela onu bir 'Nihat Kahveci' gibi düşünürsek, kapalı savunmaları delici araya koşular veya driplinglerle düşünebiliriz. Nihat,hem santrfor,hem her iki kanatta da görev alabiliyordu. Ama ona asıl şöhreti kazandıran belki de Real Sociedad'da Kovaçeviçle ikili forvet olarak mükemmel uyumlarıydı. Piech de inşallah bu olasılıklardan birine uygun olarak Sivassporumuza fayda sağlar.
Kendimle dalga geçmeyi severim. Bende bulduğunuz hataya gücenmedim. Hatta bir hata da ben ekleyeyim. Arki diye yazmışım,takımımızda yeni polonyalıyı Arki değil Arek diye çağırıyorlar.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2013, 07:09   #79
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Güzel hemşerim, SivasSpor'da altyapı sorunu çok büyük bir eksiklik, altyapı'dan Ziya ve Kaan dışında oyuncu çıkmadı, ancak iyi bir altyapı kurulursa uzun vadede SivasSpor'a maddi anlamda çok faydası olacaktır, sadece takımımıza değil aynı zamanda kendi topraklarımın çocuklarının önü açılacaktır, Afrikalardan Kutuplardan oyuncu almak yerine kendi memleketimizin çocuklarını alıp parayı da onlara kazandırabileceğiz.

Rıza hoca diyor ki bana altyapı konusunu tam olarak verin, herşeyiyle bu işi yapalım, başına çocukları hem kişilik olarak hem de sporculuk anlamında çok iyi yetiştirecek ekibi koyayım ve maddi durumu benim gibi kötü olan çocuklar bu sayede heyecanla çalışıp önleri açılsın ve ailelerine de katkıları olsun. SivasSpor'a sahip çıkan bir siyasi görmedim diyor hoca, sahipsiz bir takım diyor, bu adama altyapının anahtarı da verilir şehrin anahtarı da verilir.

Rıza hoca adam tutmuş burda kendini savunduruyor ama bakıyorum bunu yiyen arkadaşlarımda ver. Verelim anahtarları tamam da. Kimse korkulu rüya görmek istemez. Biz altyapı işlerini Samet Aybabanın Bjk'da kalma ihtimaline bağlarsak yandı gülüm keten helva. Ne demek mi istedim. Samet Hoca Bjk'dan ayrılırsa senın çoook sevgili Rıza hocan bizim anahtarlarla Bjk da alır soluğu... Yapmadımı benzeri şeyler? Artı bana bırakın bu mavraları okumayı senin elinde Abdulkadir vardı değil mi? Sözleşmeli futbolcun bir inat ugruna belki bir kin ugruna adamı samsuna yolladın. Adamı nasıl yıldırmıssan acıklama yapmıs keşke samsun Sivastan bonservisimi de alsa diye. Şimdi abdulkadiri yedin sıra Pieche geldi demi? Altyapının anahtarını mı istiyon? Hazır yapılmısı var buyur oynat? Neden bir kin düsmanlık ugruna adamı yiyorsun ve Sivasspora zarar veriyorsun. Adam iki sene once ulkesınde yılın futbolcusu secılmıs. Senın derdın Sivasspora basarı kazandırmak mı. yoksa bak ben daha uzaga attırıyorum diye sidik yarısı yapıp yonetımın aldığı oyuncuyu oynatmam demek mı? Artı ligin ilk yarısındaki M. Nasa yapyıgı kin - garez düsmanca hareketler Hakan'ın transferiyle unutuldu sanmayın. M. Nas o takımda Ermandan once formayı hakeden adamdır. Canını dişine takıp oynuyordu. Ligin ilk yarısında Doğa harikanla silmeye calıstın olmadı. basına bela oldu. Şimdi hakan bir nebze unutturdu taraftara da ama sen iyi bir hoca değil iyi bir insan olsan kin ve adavet duygularıyla iş yapmazsın. O takımda forma en once m. Nas'ın hakkı. Yani daha yazılacak çok sey var ama burda kesıyorum. Bizce Sivasspor bir kan değişikliği yapmalı sizce şehrin anahtarı verilmeli. Ya biz Sivassporlu değiliz veya siz Sivasın Sivassporun adamı değil Rızanın adamısınız... Vesselam
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2013, 08:45   #80
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Rıza hoca adam tutmuş burda kendini savunduruyor ama bakıyorum bunu yiyen arkadaşlarımda ver. Verelim anahtarları tamam da. Kimse korkulu rüya görmek istemez. Biz altyapı işlerini Samet Aybabanın Bjk'da kalma ihtimaline bağlarsak yandı gülüm keten helva. Ne demek mi istedim. Samet Hoca Bjk'dan ayrılırsa senın çoook sevgili Rıza hocan bizim anahtarlarla Bjk da alır soluğu... Yapmadımı benzeri şeyler? Artı bana bırakın bu mavraları okumayı senin elinde Abdulkadir vardı değil mi? Sözleşmeli futbolcun bir inat ugruna belki bir kin ugruna adamı samsuna yolladın. Adamı nasıl yıldırmıssan acıklama yapmıs keşke samsun Sivastan bonservisimi de alsa diye. Şimdi abdulkadiri yedin sıra Pieche geldi demi? Altyapının anahtarını mı istiyon? Hazır yapılmısı var buyur oynat? Neden bir kin düsmanlık ugruna adamı yiyorsun ve Sivasspora zarar veriyorsun. Adam iki sene once ulkesınde yılın futbolcusu secılmıs. Senın derdın Sivasspora basarı kazandırmak mı. yoksa bak ben daha uzaga attırıyorum diye sidik yarısı yapıp yonetımın aldığı oyuncuyu oynatmam demek mı? Artı ligin ilk yarısındaki M. Nasa yapyıgı kin - garez düsmanca hareketler Hakan'ın transferiyle unutuldu sanmayın. M. Nas o takımda Ermandan once formayı hakeden adamdır. Canını dişine takıp oynuyordu. Ligin ilk yarısında Doğa harikanla silmeye calıstın olmadı. basına bela oldu. Şimdi hakan bir nebze unutturdu taraftara da ama sen iyi bir hoca değil iyi bir insan olsan kin ve adavet duygularıyla iş yapmazsın. O takımda forma en once m. Nas'ın hakkı. Yani daha yazılacak çok sey var ama burda kesıyorum. Bizce Sivasspor bir kan değişikliği yapmalı sizce şehrin anahtarı verilmeli. Ya biz Sivassporlu değiliz veya siz Sivasın Sivassporun adamı değil Rızanın adamısınız... Vesselam
Ben sapına kadar Sivas'lıyım, ben Rıza Hoca'yı desteklemek gerektiğine inanıyorum diye Rıza Hoca beni tutmuş oluyor ve onun adamı olmuş oluyorum, buna dair bir ispat var mı? maalesef yok ama iftira atmak sana yakışır, Rıza Hoca'ya da bu şekilde iftira atıyorsun. Birisi bir başkasını destekliyorsa onun adamı oluyorsa, senin gibi onu desteklemeyenler de bir başkasının adamı oluyor o zaman, mesela Bülo'nun.

Abdülkadir dediğin adamı Drogba ile mi karıştırıyorsun bilemiyorum, ama SivasSpor daha doğrusu süper lig onun için biraz zor bir lig, çünkü süratli değil, tekniği zayıf, olumlu bir hareketini de maalesef görmedik, hoca Abdülkadir'e neden inat yapsın, hangi hoca başarısına bir başarı daha eklemek istemez? Piech ise daha yeni yeni hazır olmaya başlıyor, 2 sene önce gösterdiği başarı Sivas'a da gelir gelmez başarılı olacağı anlamına gelmiyor, bir hazırlık safhası geçirmesi gerekiyor, hoca zaten açıkladı Piech kampa katılabilse çok iyi olurdu hazır hale gelirdi dedi ve şunu ekledi iyi dinle sayın iftiracı hemşerim, Ben Piech i hazır olmadan oyuna alıp da o çocuğa yazık edemem dedi, hazır olmadan bir başarı gösteremez ve herkesin beklentileri boşa çıkar dedi. Hazır olmak önemli bir konu, nitekim geçen sene Enaramo çok gol atabiliyorken bu sene başında kampa katılmadan geldiği halde daha yeni yeni formunu yakalıyor.
Bu takıma kim faydalı olacaksa hoca onu oynatır, sen maça gitme, antrenmanlarda kim koşuyor kim yatıyor, kim geç kalıyor bilme, ondan sonra da kendince insanları karalamaya çalış, bu bir Sivas'lıya yakışmaz, inat uğruna değil takımın menfaatine uğruna hareket ediyor hoca, ancak oyun içindeki hamlelerini eleştirebiliriz, ben de eleştiriyorum ama bunu yaparken inat uğruna gibi, beşiktaş uğruna gibi saçma ve hakaretane yollarla yapmıyorum, sen de eğer gerçekten Trabzon'lu değil de Sivas'lıysan (çünkü Trabzon'a döşedikten sonra Trabzon cephesi Rıza Hoca'ya da tavır aldı) laflarını tartarak özenle seçerek yazarsan sevinirim.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
çıkalım, hocaya, rıza, sahip