Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

--->: Bundan sonra ss'liyiz!
Alt 10.06.2008, 23:42   #71
çılgın_lar
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 çılgın_lar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Bundan sonra ss'liyiz!

Alıntı:
samet yıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bizde sapına kadar sivaslıyız
size küme düşme yolunda başarılar
görcez kim küme düşüyo....birbirimizi kandırmayalım burda hiç kimse hele hele bi trabzonlu sivassporu tutmaz ha destekler dino 61 denen şahısda muhtemelen sivaslıdır.
ayrıca bu siteye yorum yapan trabzonsporlu larıda bir trabzonsporlu olarak kınıyorum. çünkü biz bu adamları trübünde aramıza alıp maç izledik kendi stadımızda.birkaçtane kendini bilmez tahriklere kapılıp sahaya atlıyo.bu insanlar bunu bütün trabzonlulara mal edip olmadık hakaretlerde bulunuyo. (aynı hatayı ben yapmam bunu yapan kendini bilmez sivaslılar).meğerse arkamızdan kuyu kazıyorlarmış. trabzon ah bi kötü olsa keşke küme düşsede onun yerine büyük diye biz anılsak ama bu vatandaşlar şunu bilmiyorlar heralde adı üzerinde efsane. efsaneler unutulmaz, küçülmez yok olmaz. işin özeti bizim istanbul takımları dahil düşmanımız yoktur rakibimiz vardır. anti bizans kelimesinide kınıyorum orası istanbul Türkiye sınırları içerisinde bir metropol.farkında olmadan bölücülük yapıyorsunuz. eskiden aramız iyiydi şimdi değil siz işinize bakın biz işimize tahrik etmeyin yeter maçlarımız normal şekilde geçer...
çılgın_lar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.06.2008, 01:00   #72
fatih_bm
Yiğido

fatih_bm - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 97 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 fatih_bm FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çılgın_lar artık kabul edin sizde tamam zamanında güzel başarılar yakaladınız ama bizde geçen yıl 4. büyük olduk inter totoya gideceğiz busene.Bu yıl hedef her zaman ki gibi şampiyonluk.Kabul edin geliyoruz,büyüyoruz ve buda sizi korkutuyor.Bende isterim Trabzon güzel yerlere gelsin ama olmuyor işte zorlamayın fazla.Bundan sonra hep arkamızda kalacaksınız.Bizi örnek alın geçen sene nasıl büyük bir olayı başardık.Azkalsın 3. oluyorduk.
Ömür verdik yoluna vay
fatih_bm isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.06.2008, 09:15   #73
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
OLCAY_58_AKKUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş sen yine destek veriyorsan ver ama şehrinin takımını sakın es geçme hem unutma siz kocaaa trabzon sunuz geçer bunlar da elbet
ABİ SANA KATILIYORUM.BİR NOKTAYA DAHA DEGİNMEK İSTİYORUM TRABZONLU BİR İNSAN SİVASSPORU TUTABİLİYOR SİVASLI BİR İNSAN SİVASSPORU TUTMUYOR.BİZİM BU BÜYÜK AYIBI BİR AN ÖNCE KAPATMAMIZ GEREK...1
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla