Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ENERAMO...NİHAYET!!!
Alt 17.01.2011, 22:40   #81
xadox
Yiğido

xadox - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 154 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 xadox FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ENERAMO...NİHAYET!!!

hayirli olsun, yeni transfelerimiz videolardan taniyoruz ve iyi futbolcu olduklarindan süpemiz yoktur ben yinede sivasspor formasi altinda gösterecekleri perfomansina bakarim, insallah en kisa zamanda uyum saglarlar ve bize maksimum katkilari olur, allah utandirmasin..

hayalkafe kardesimizede tesekkür ederim. sygilar
xadox isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı xadox'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.01.2011, 22:42   #82
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1145 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
rmznshn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nasıl bir golcü?
Sivassporun süper ligdeki 6 yılına baktığımızda forvet için ne isimlerin gelip geçtiği görüyoruz. Balili, Atilla Birlik, Anderson, Cvetkov, Tum, Ersen Martin, Kamanan, Mehmet Yıldız, İbrahim Şahin, Ersen Martin ve Suarez. Bu isimlere baktığımızda bir sezonda 15 gol ve üzeri atan henüz çıkmamış. Bunun sebebi acaba her sezon gol atmaya değil de gol yememeye çalışan bir Sivasspor olmamız mı yoksa takım oyunu oynamaya çalışan bir takım olduğumuz için gol yükünü herkes çekiyor. Veya yukarıda saydığım isimlerin hiçbirinin ceza alanı içinde iyi bir golcü olmamaları mı?
Bence cevap üçüncüsü.
Daha eskilere gidersek Sivassporun üçüncü ligde şampiyon olduğu zamandan bu yana Cvetkov hariç ceza alanı içinde gol yüzdesi yüksek olan bir golcüsü olmadı. Üçüncü ligde şampiyon olduğumuzda 26 golle Halil, 16 golle Muharrem var. Ve bu iki oyuncu hemen hemen bütün gollerini ceza alanı içinden atarlardı.
Sivassporun hep bir golcüye ihtiyacı vardı yıllarca. Hem de gol yüzdesi yüksek bir golcüye. Yani ayağına düştün mü affetmeyecek bir golcüye. Bana sanki bu Eneramo bizim aradığımız tarzda bir golcü gibi geliyor.
Şu an için kaç paraya gelmiş kaç lira alacakmış çok ilgilendir miyor beni. Beni ilgilendşren kısmı gelirse eğer takıma sağlayacağı katkıi atacağı goller. Zaten tribünleri çoşturan bir yapısı da var. Ki Sivasspor taraftarının da böyle bir futbolcuya da ihtiyacı vardı. Umarım imzayı atar ve bir an önce takıma katılır. Ben yerinde bir transfer olacağını düşünüyorum.
Güzel bir konuya değinmişsiniz.Süper Ligde bir Cvetkov vardı gol kaçırmayan.Onun dışında bitirici bir forvetimiz olmadı!
Alt 17.01.2011, 22:43   #83
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
premier ligde oynayan bi oyuncuydu adını şimdi hatırlamıyorum fulhamda oynuyor
ady jonshon muydu acaba.ben nerde oynadığını bile bilmiyorum.kaldıki böyle bi adamla ilgileniyormuş bizimkiler öylemi falan demiştim,heralde onu diyosun...
Alt 17.01.2011, 22:45   #84
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
yigidocengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ady jonshon muydu acaba.ben nerde oynadığını bile bilmiyorum.kaldıki böyle bi adamla ilgileniyormuş bizimkiler öylemi falan demiştim,heralde onu diyosun...
evet adı johnson
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2011, 23:05   #85
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
evet adı johnson
yok babacan sen yanlış anlamışsın,yani ben kesin ilgileniyo filan demedim,tam aksine bi arkadaşımdan duymuştum ve teyit edilmesi için forumda yazmıştım o kadar...
Alt 17.01.2011, 23:07   #86
zkrllh58
Yiğido

zkrllh58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 332 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 zkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISI

hayrli ugurlu olsun
Alt 17.01.2011, 23:41   #87
eskibektaşlı
Acemi Yiğido

70 Mesajına 137 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 513 eskibektaşlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar anlamadım gitti TV58 de spor aktif programında Bucaspor kulüp başkanı Şeref Üstündağ la telefon bağlantısı yapıldı ,Başkan telefonda kamanan ile ilgili haberlerin gerçek olmadığını ifade etti ve zaten 2 forvet aldık bundan sonrası için gücümüz yetmez dedi. Buna rağmen dünkü haberlere ilave olarak İzmir deki yeni asır gazetesi Kamanan ile ilgili aşağıdaki haberi yeni verdi.
Acaba Sivasspor yönetimini uyandırmadan adı geçen özel maddeden istifade ederek transfer edebilirlermi ?
--------------------------------------------------------------------------

BUCA FRANSIZ KALMADI
Giriş tarihi : 17.01.2011, Pazartesi 17:22 Güncelleme : 17:51 Golcü arayan Fırtına, Sivas'ta çocuğunu göndereceği Fransızca eğitim veren okul bulamayan Kamanan'ı, büyük kent takımı avantajını kullanarak renklerine bağladı

Golcü arayan Fırtına, Sivas'ta çocuğunu göndereceği Fransızca eğitim veren okul bulamayan Kamanan'ı, büyük kent takımı avantajını kullanarak renklerine bağladı

Bucaspor transferde "büyük kent" takımı olmanın avantajıyla önemli bir adım attı. Sarı-lacivertliler, Sivas'ta çocuğunu gönderebileceği Fransızca eğitim veren okul bulamadığı için sıkıntı yaşayan Kamanan'ı, önce bu sorununu çözerek ikna etti, ardından sözleşmesindeki özel maddeyi işleterek bonservis bedeli ödemeden transfer etti. İki sezon önce Sivasspor'a transfer olan ve 3 sezonda kırmızı-beyazlı takımda 55 maç oynayıp, 13 gol atan Kamanan'a teklif yapan Bucaspor, Fransız futbolcudan, "Çocuğumun okul sorununu çözün, geleyim" yanıtını aldı. İzmir'de Fransızca eğitim veren okullar olduğu için bu konuda zorlanmayın Fırtına, Kamanan'ı bonservis bedeli ödemeden transfer etmenin yollarını aradı.
Bu noktada devreye, çok iyi derecede Fransızca konuşan Bucaspor Avukatı İnanç Dinçsoy girdi. Sarı-lacivertli ekibin bayan avukatı, Kamanan'ın sözleşmesini en ince ayrıntısına kadar inceleyerek, Fransız futbolcunun serbest kalmasını sağlayacak maddeyi buldu. Kamanan'ın sözleşmesinde "çocuğunun eğitimiyle ilgili" özel bir madde vardı. Bunu işleten Dinçsoy, Kamanan'ın serbest kalmasını sağladı. Bu sayede Fransız futbolcu, Bucaspor'a gelmeyi kabul etti. Çocuğunun eğitimi için kulüp değiştiren ilk oyuncu Kamanan değil. Daha önce Kayserispor'dan Manisaspor'a gelen Makukula da aynı nedenle kulübünden ayrılmıştı. Trabzonspor'da sezona fırtını gibi başlayan Teofilo'nun da Türkiye'den kaçarcasına ayrılmasında çocuklarının yaşadığı okul problemi önemli rol oynadı.
ŞERAFETTİN ÇIRACI
eskibektaşlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2011, 23:47   #88
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Enaramo transferın de pürüz çıkmış ve bununla ılgılı rıza hoca askıya alındıgına dair açıklama yapmış...bilgisi olsan varsa daha detaylı anlatsın
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Divriği58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.01.2011, 23:50   #89
58isML58
Acemi Yiğido

58isML58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

43 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 58isML58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gardas herzamanki gibi Allah senden razi olsun, eger sen dediysen tamamdir sali gunu yada carsamba gunu imzali fotosunu insallah goruruz sivasspor.com da
Alt 17.01.2011, 23:54   #90
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
armutaklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Enaramo transferın de pürüz çıkmış ve bununla ılgılı rıza hoca askıya alındıgına dair açıklama yapmış...bilgisi olsan varsa daha detaylı anlatsın
sormasi ayip kaynak?

Etiketler
2010da, anlaşmış, eneramo, eneramonİhayet, flaŞ, flaş…, gsla, kasım, michael, resmen, sivassporda, yiğido