Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 19.08.2012, 17:10   #81
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
YuSuF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maçı değerlendirmek gerekirse,Sivasspor gerçekten çok kötü oyun oynadı.Yani bir takım bu kadar kötü olabilir.

Yani bir takım oyun içinde hiç mi pas yapamaz.Hep uzun toplarla oynuyoruz.Ama takımın verdiği mücadele çok iyiydi.

Maçın en iyi adamını seçmek gerekirse,10 puan Korcan`a , 9 puan Pedriel`e verirdim.Gerçekten çok önemli kurtarışlar yaptı.

Grosicki,çok kötüydü.Yani bir adam bu kadarmı kötü olur.Tamam ilk maç ama,profesionel bir takımda,profesionel bir ligde oynuyorsun kardeşim,hiç mi top atamıyorsun.Kaleye çektiği şutlar çok kötüydü.

Bakalım hayırlısı olsun.
TAkımımız deplasmanda oynması gerektiği gibi oynadı berbat oyun ifadesine katılmıyorum çünkü deplasmanda süperekli ofansif oynayıp rakipten daha çok pozisyona girip kaybettiğimiz maç sayısnını hatırlamıyorum bile.

Ayrıca kötü oynadığımıza inananlar önemli olan kötü oynarken bile kazanabilmektir. Bu maçta herkes şu konuyu atlıyor Sivasspor öne geçtiği maçlarda oyunu soğutmayı önceden hiç başaramaz üstüne yatamazdı şimdi bunu başardık takımın en büyük eksiklerinden biri kaybolmuş en çok sevinilecek nokta bu.
Alt 19.08.2012, 18:25   #82
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1491 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Maçı izleme fırsatım olmadı ama yorumlara bakıyorum herkes farklı yazıyo biri hakeme iyi diyo biri kötü biri grosicki güzeldi diyo biri vasat anlamadım gitti

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Abdullah DuMaN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.08.2012, 19:01   #83
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1429 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Abdullah DuMaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maçı izleme fırsatım olmadı ama yorumlara bakıyorum herkes farklı yazıyo biri hakeme iyi diyo biri kötü biri grosicki güzeldi diyo biri vasat anlamadım gitti
Hakem iyiydi...
Kamil kötüydü...
Korcan iyiydi...
Ziya kötüydü...
Pedriel iyiydi...
Erhan kötüydü...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.08.2012, 20:03   #84
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hakem iyiydi...
Kamil kötüydü...
Korcan iyiydi...
Ziya kötüydü...
Pedriel iyiydi...
Erhan kötüydü...
süper.şiirsel bir anlatım olmuş.usta işi.ben izninle tamamlayım:takım müthişti.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.08.2012, 20:08   #85
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

kazanan takımı asla eleştirmem.hep iyi oynayarak küme düşmektense HEP KÖTÜ OYNAYIP ŞAMPİYON OLMAYI TERCİH EDERİM.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.08.2012, 21:23   #86
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1285 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
hotzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Hello together,
i'm from Germany(alemania).Greets to all sivas Fans grom germany !!
I'm a BIG Sivasspor Fan !

greets Jürgen
helal olsun sana çok sevindirici bir durum ilk defa yabanci biri sitemize geldi buyuk ihtimal bir arkadasi sivasli bu takimi sevdirdi

bazi sivassporlulara kapak olsun

ha bu arada simdi farkettim o iki ss dovmesi sivassporun logosumu yoksa bildigimiz ...
Alt 20.08.2012, 12:22   #87
candeniz
Yeni Yiğido

15 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 candeniz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : Sivasspor çok daha pas yapması lazım tabi kanatlarda çok iyiiz ama pas yüzde 3 katı yaptı adamalr 325-119 olur mu?

Maçın en iyisi kimdi : Pedriel

Maçın en kötüsü kimdi : Kamildi ve eneramo diyebiliridm kamil daha iyisini yasaydı 3-4 olurdu

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ii yönneti ama antepe daha çok lehineydi

Maçın Kader Anı :pedirielin çizgiden çıkardıgı an

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz :çok iyi ama Aatıfı daha önce sokabilirdi oyuna
candeniz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda candeniz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.08.2012, 12:50   #88
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : Çok muhteşem bir futbol oynamadığımız bir maçtı ama iyi bir mücadele ortaya koyduk. Deplasmanda kazanmasını bildik.

Maçın en iyisi kimdi : Ricardo Suarez Pedriel

Maçın en kötüsü kimdi : Bütün takım iyi mücadele ettiğiinden Kamil Grosciki ortalamanın altında kaldı. Sonradan giren Cerny bir etki gösteremedi.

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : Doğru kararlar verdi, maçı etkileyecek herhangi bir karar vermedi.

Maçın Kader Anı : Pedriel'in çizgiden çıkardığı top ve Korcanın golden bir önceki Antep pozisyonunda topu uzanaarak kurtardığı pozisyon.

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : Maça Erhanla başlayınca şüphe ettim ama Erhanın iyi oyununu görünce Rıza hocaya hak verdim. Aatıfı biraz daha erken oyuna alabilirdi.
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cemahmety'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.08.2012, 23:22   #89
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Maçı canlı izleyemedim;geniş özetini izleyebildim..Radyodan da dinlemeye çalıştım...Sivasspor lige iyi başladı ama önümüzdeki maçlar için ne kadar umut verdi onu da bundan sonra oynayacağı 3-4 maçtan sonra rahatlıkla söyleriz..Benim edindiğim izlenim sivasspor bu yıl deplasmanda daha defansif iç sahada ise daha ofansif oynayacak..Bilhassa iç saha maçlarında belki de Atıf ile maça başlayacak..Belki Murat ı deplasmandan çok iç saha da kullanacak...Rıza Hoca maçın durumuna göre 3-4 forvetle bile zaman zaman oynayan bir hoca..Eskişehirdeyken bazı maçlarda 3 forvetle oynadığını hatırlıyorum..Geçen yılda bazı maçlarda Eneramo ,Pedriel,ve Danimarkalı yı da birlikte kullanmıştı.....Bu yıl nasıl olacak hep beraber göreceğiz..2.olarak bazı arkadaşlar Doğa nın yeni Transfer İbricic'i sahadan sildiğini söylemiş...Yalnız ilk yarı da Doğa nın tutmaya çalıştığı İbricic'in 2 tane net poziyonu var..Bu pozisyonların birinde top direkten dönüyor,diğerinde topu çizgiden Pedriel çıkarıyor..Bu nasıl adamı sahadan silme;birisi bunu izah etsin de anlayalım..Sivassporu f.b. maçında daha iyi gözlemleyeceğiz...Ayrıca Mersin maçında da dikkat edilmesi gerektiği düşüncesindeyim...Çünkü Mersin geçen yıl deplasmanda g.s.maçı dahil ilginç puanlar alan bir takım...Galip gelen her zaman haklıdır ama yine de bazı oyuncular hakkındaki kararı (Doğa,Atıf,Erhan,Alican,Bednar ,Şaban) vermek için sivassporun bundan sonraki oynayacağı 5-6 maçta oynamaları bekleyip ondan sonra karar vermek gerekir diye düşünüyorum...Sivasspor oturmuş bir takım ama geçen yılki yakalanan başarıyı yakalayıp yakalayamayacağını ilk yarı sonunda daha net göreceğiz...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.08.2012, 11:19   #90
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

kamil'in kondisyonu yetmiyor diye tahmin ediyorum ins sezon boyunca oda kondisyonunu tum maca yayar ve kendisi gibi oynar lakin atıf bomba olmus gibi geldi top ayagına iki kere geldi sahsi görüşüm çok iş var dedirtti bana bu adam ermanın bencilliği yuzunden moralsizleşmez takıma cabuk adapte olursa en bomba oyuncu olur pedrieli antep macı için ayakta alkışlıyorum defans biraz sos verdi gibi hayırlısı kalecimize fazla is dusmedi yinede hatasız oynagı için tebrik etmek gerekiyor zate elimizdeki en iyi kaleci olarak goruyorum borjan biraz hata yapmıştı gecen sezon ins bu sezon kaleciler kendilerine düşeni eksiksiz yapar maçın en kritik anı pedrielin çizğiden çıkardığı toptu doğa çok agrasif inş başımızı ağrıtmaz kırmızı görmesinden korkmaya başlamıştım
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, lanet, maçı, nerde, okuyanlar