Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Ertuğral Resmen Sivas'ta
Alt 08.10.2009, 14:35   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Ertuğral Resmen Sivas'ta

HOCAMIZLA ANLAŞTIK

Sivassporumuzda Ertuğral dönemi başladı. Başkanımız Mecnun Otyakmaz, teknik direktör sorununu çözdüklerini yeni dönemde Muhsin Ertuğral ile yollarına devam edeceklerini açıkladı.

Başkanımız Otyakmaz, "Bülent Uygun un istifasının ardından teknik direktör sorunu ile ilgili sıkıntıyı ortadan kaldırdık. Başarılarıyla herkesin takdir ettiği Muhsin Ertuğral hocamızla ön anlaşma yaptık. Hocamız kendi kulubüyle anlaşmasını feshetti. Cumartesi günü hocamızla İstanbul da resmi sözleşmeyi yapacağız ve Sivasspor da Muhsin Ertuğral dönemi başlayacaktır. Sivassporumuza ve Sivasspor camiasına hayırlı olsun" dedi.

sivasspor.org.tr

ERTUĞRAL KİMDİR?

1997-98 sezonunda Trabzonspor'da Yılmaz Vural'ın yardımcılığını yapan Muhsin Ertuğral, daha sonra Güney Afrika'nın Kaizer Chiefs takımının başına geçti ve 5 yıl boyunca burada görev yaptı. Ertuğral 2001 yılında takımına Afrika Kupa Galipleri Kupası'nı kazandırdı ve Güney Afrika ekibine bu başarıyı yaşatan ilk teknik adam olarak tarihe geçti. 2003-04 sezonunun sonunda Kaizer Chiefs'ten ayrılan Ertuğral, Avusturya'nın Mattersburg takımıyla anlaştı. 4 ay süren Avusturya macerasının ardından yeniden Güney Afrika'nın yolunu tutan Muhsin Ertuğral, 2 sezon Kaizer Chiefs'i, 2 sezon da Ajax Cape Town'ı çalıştırdı. Ertuğral 1996 yılında da Zaire Milli Takımı ile Afrika Kupası'na katılma başarısını göstermişti.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Muhsin Ertuğral Resmen Sivasda
Alt 08.10.2009, 14:42   #2
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Muhsin Ertuğral Resmen Sivasda

hayırlı olsun, takıma ank spordan defans ve orta saha takviyesi yaparsak daha iyi olucak, devre arasındada afrikadan muhsin hocanın bildiği iyi yabancılar alabiliriz...
Alt 08.10.2009, 14:42   #3
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 970 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

"Madida'nın gelmesi zor"
Sivasspor'a transferinden önce ilk kez editörümüz Hilmi Sever'e konuşan Muhsin Ertuğral, yeni kulübüyle kesin olarak anlaştıktan sonra ilk açıklamalarını yine Sporx'e yaptı.

Sivasspor'un yeni teknik direktörü ilk duygularını şöyle dile getirdi: "Sivasspor'da görev alacağım için büyük mutluluk duyuyorum. Beni bu görev layık görenlere teşekkür ediyorum. Ajax Cape Town ile olan sözleşmemi feshettim ve bu teklifi kabul ettim. Prensip olarak yapmayacağım bir şey ancak Sivasspor için bunu göze aldım. Türkiye ve Türk futbolundan hiç bir zaman uzak kalmadım, sürekli olarak takip ettim. Sivasspor'un bugün içinde bulunduğu durumun şanssızlığı bağlı olduğunu düşünüyorum. Bülent Uygun çok büyük işler başardı, takımı önemli yerlere getirdi, son haftalarda şampiyonluğu kaçırdı. Yapılan bir kaç oyuncu değişikliği nedeniyle takımın bu kadar kötü bir duruma gelmesinin şanssızlıktan kaynaklandığını düşünüyorum. Sivasspor dün büyük hedeflere koşmayı başardı, bugün neden olmasın! Çok yüksek potansiyeli olan bir takımın başına geçiyorum, ilk işimiz takımın motivasyonunu üst düzeye çıkarmak olacak. Moral ve motivasyonu bir an önce yükseltmemiz gerekiyor. Yardımcımın Almanya'dan tanıdığım eski Beşiktaşlı Madida olmasını istemiştik ama şu an için bu zor gözüküyor. Çünkü Madida'nın çalıştığı kulüple sözleşmesi devam ediyor. Hollanda 1. Ligi'nden çok değerli bir kaleci antrenörü ve kondisyoner ile anlaşmaya çalışıyoruz.

Kariyerim boyunca çok farklı ülkelerde çalıştım, önceliğim her zaman mevcut takımımızın potansiyelinden faydalanmaktır. Mehmet Yıldız çok önemli bir isim, keşke takımımızda bir çok Mehmet Yıldızımız olsa. Takımlar için böyle ön plana çıkan isimler her zaman çok değerlidir.

Ertuğral, transfer gündeminizde mi sorumuza ise şu yanıtı verdi: "Transfer şu an için gündemimizde değil. Transferden çok yerli oyuncularımızdan faydalanmayı düşünüyorum. Ülkemizde çok sayıda yetenekli oyuncu var ve bunların değerini bilmek gerekir diye düşünüyorum. Afrika'da bir çok oyuncuyu dünya piyasasına kazandırdık. Ajax'a Kamerunlu oyuncu Eyong Enoh'u ben önermiştim, Pienaar da ortaya çıkardığımız bir başka önemli oyuncu. Trabzonspor'da Yılmaz Vural ile birlikte çalışırken de alt yapıdan Fatih Tekke'yi çıkarmıştık. Fatih'in ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu anlatmaya gerek yok. Alt yapıya yine büyük önem vermek istiyorum."

Ertuğral'ın Sivasspor'a mesajı ise şu oldu: "Göze hoş gelen bir futbol oynayacağız ve bizi izleyenler oynadığımız oyundan memnun kalacaklardır. Taraftarımızın öncelikle bunu bilmesini istiyorum. Yine büyük hedeflere koşmanın çok uzak olmadığını düşünüyorum."
mustafa_kavak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.10.2009, 14:45   #4
özyiğido
Acemi Yiğido

özyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 özyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BÜLENT DÖNEMİ BİTTİ ALLAH'A ŞÜKÜR......
özyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda özyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.10.2009, 14:47   #5
Kederli Yiğido
Acemi Yiğido

27 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 Kederli Yiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Daha ne göreceğim

Fatih Tekke'yi bile o çıkartmış
Kederli Yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kederli Yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.10.2009, 14:50   #6
levent87
Acemi Yiğido

10 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 levent87 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hayırlı Olsun İnşallah Puan Cetvelinde yukarı çıkarız yeni hocamızla
levent87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda levent87'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.10.2009, 14:55   #7
superglam
Tecrübeli Yiğido

superglam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 797 superglam FAZLA SÖZE GEREK YOKsuperglam FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hayırlı ve uğurlu olsun... İçimden bir ses iyi niyetli ve sağlam bir teknik direktör le anlaştığımızı söylüyor..

Şampiyon Sivasspor...

hala matematiksel Şampiyonluk şansımız devam ediyor..
superglam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda superglam'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.10.2009, 15:01   #8
Ertugrul
Gast

Hayırlı uğurlu olsun.
Muhsin Ertuğral hocamız ile inşallah ligde yükselişe geçip yaşadığımız olumsuzluklardan kurtuluruz. Başarılar Muhsin hocam ...
Alt 08.10.2009, 15:04   #9
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 841 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

işallah iyi işler başaracağız hoş geldin
Alt 08.10.2009, 15:12   #10
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1059 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Bülent Hocamızı seviyorduk ama bizi yarı yolda bıraktı gitti artık önümüze bakalım.

Öncelikle hoşgeldin Muhsin hocam. Bu sene takımı kümede tutcağına inanıyoruz. İlk 5de yer alcağız hayali kurmuyorum.

Teknik heyeti sağlam antrenörlerden kurcak inşallah. 2. yarıda veya seneye kaliteli kendinin tanıdıgı ucuz maliyette oyuncular alcaktır eminim. Alt yapıya çok önem verdiğini söylüyor hayırlısı görcez.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ertuğral, muhsin, resmen, sivasda, sivasta