Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YÖNETİMDEN NE BEKLİYORUZ?????
Alt 25.12.2012, 00:06   #23
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: YÖNETİMDEN NE BEKLİYORUZ?????

bügünkü spor proğramının önemli kısmını izledim sayın yöneticimizin konuşmalarından şunu anladım bu şehir sahipsizdi sivasspor ortada kalmıştı kayyumdan devraldık süperlige çıkarrtık destek istediğimiz sözüm ona sivaslılardan bi sopa yemediğimiz kalmıştı taraftar istemiyorsa 1 dak yöneticilik yapmam zaten bu işi ALLAH canımı aldiye yapıyorum bizim millete büyük hedefe oynayacağız diye sözümüz olmadı olmayacak bu takım ligde dursun isterse hersezon küme düşmemeye oynasın bizden avrupa kupasına katılacak şampiyonluğa oynayayacak takım kurmamızı beklemeyin bizden başka anadolu kulüpleri gibi normal fiyatda olsa eli ayagı düzgün transfer beklemeyin kulbü borcada sokmayacağız adam gibi futbolcuda almayacağız nekadar para okadar köfte bulduğumuz oyuncularla ister begenin ister begenmeyin yola devam edeceğiz işinize gelirse böyle yoksa kapı aha orda kimse zorla sivassporlu olacak degil bu seyirci takımına sahip çıkmıyor parada vermiyor üründe almıyor dolayısıyla bizleri eleştirme haklarıda yok kafamı bozarsanız bırakırız ne halinizvarsa görürsünüz sivasspor.com diye sitemizin olduğunu yeni gördüm bakımde elamanlara diyim bi baksınlar siteyi düzeltsinler ben bunları anladım bilmiyorum yanlışmı anlamışım
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bekliyoruz, beklİyoruz, yönetiminden, yÖnetİmden