Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 30.11.2014, 21:28   #26
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 431 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Takımın tek eksiği ciddi anlamda hedef yoksunluğu yaşıyor olmaları, stadyuma giden taraftarın takımı desteklemek dışında her şeyi yapması yönetimin bu yönde verdiği demeçler hepsi oyuncuların bu takıma olan bağlılıklarını ve sorumluluklarını sorgulamalarına sebep olduğunu düşünüyorum. Bu seneye kadar sivasspor olarak ligin en huzurlu takımıydık dediğimde kimsenin beni yalanlayacağını sanmıyorum, ancak bu sene oyuncuların gördüğü kartların yarısından çoğunun itirazlardan kaynaklı olması ve o kartı göreceğini bile bile itirazlarına devam etmesi takıma olan sorumluluklarını unuttuğu anlamına gelir. Bu baskıyı oluşturacak olan taraftardır ben bugün ki mersin seyircisine hayran kaldım, adamlar bir takım nasıl desteklenmeli dersi verdi resmen. Biz kendimize çeki düzen verdiğimizde toraman'ın, ziya'nın yada kadir'in performanslarını eleştirebiliriz ama şu an ne bu sitede ne de başka platformlarda oyuncuları(mızı) eleştirmeye kimsenin hakkı yok !

"İğneyi kendine, çuvaldızı başkasına batır" demişler. Takımın değerinin anlaşılmasın için tekrar 2.lige düşmesini beklemeyelim bu gidişatın statdan daha çok kaçmanızı değil, süperlige çıktığımız zaman ki taraftar topluluğunu tekrar canlanmasını diliyorum.
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda umitfidan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı