Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

-->: Yurt Disindaki Yigido kaza gecirdi
Alt 30.10.2006, 21:34   #61
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 859 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: Yurt Disindaki Yigido kaza gecirdi

Bügün saat 16. 00 Murat Ayyildizi hastanede ziyaret ettim Allaha sükür durumu cok iyi ,hastane görevlilerinden hangi odada kaldigini sordum cünkü isminden baska ne murat beni ne de ben Murati gördüm ne de tanirim ..119 numara dediler kapiya yavasca tiklayip iceri girdim ve selam verdim Murat senmisin Kardes dedim evet abi ben Muratim dedi bende kendimi tanittim gesmis olsun nasil oldu murat diye sordum hic hatirlamiyor abi dedi Allaha cok sükür cok iyim ve yarin hastahaneden cikacagini söyledi ,Murat beni taniyormusun dedim hayir abi dedi arkadasin yasin kazayi SIVASSPOR.COM da yazdi Braunschweigdeki hastanede oldugunu ögrenince seni ziyaret etmek istedim ve durumunu cok merak ettim ama simdi cok iyi oldugunu gördüm ve cok sevindim SIVASSPOR .COM daki Abilerinin ve Ablalarinin selamini getirdim diyince cok sevindi ve SIVASSPOR:COM daki bütün Arkadalara selamini söylememi istedi .....

NOT = Sitenin kurucusu Rüstü Elmas gardasa ve sitede emegi gecen bütün arkadaslara tesekkür ederim sivasspor com sayesinde Murati da tanimis oldum ve ziyaretim ve sizlerin selami Murata da büyük bir Moral oldu Tekrar gesmis olsun Murat...
yigido Atilla isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: -->: Yurt Disindaki Yigido kaza gecirdi
Alt 30.10.2006, 21:50   #62
ş.usta
Tecrübeli Yiğido

ş.usta - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 171 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 ş.usta Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: -->: Yurt Disindaki Yigido kaza gecirdi

Alıntı:
yigido Atilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bügün saat 16. 00 Murat Ayyildizi hastanede ziyaret ettim Allaha sükür durumu cok iyi ,hastane görevlilerinden hangi odada kaldigini sordum cünkü isminden baska ne murat beni ne de ben Murati gördüm ne de tanirim ..119 numara dediler kapiya yavasca tiklayip iceri girdim ve selam verdim Murat senmisin Kardes dedim evet abi ben Muratim dedi bende kendimi tanittim gesmis olsun nasil oldu murat diye sordum hic hatirlamiyor abi dedi Allaha cok sükür cok iyim ve yarin hastahaneden cikacagini söyledi ,Murat beni taniyormusun dedim hayir abi dedi arkadasin yasin kazayi SIVASSPOR.COM da yazdi Braunschweigdeki hastanede oldugunu ögrenince seni ziyaret etmek istedim ve durumunu cok merak ettim ama simdi cok iyi oldugunu gördüm ve cok sevindim SIVASSPOR .COM daki Abilerinin ve Ablalarinin selamini getirdim diyince cok sevindi ve SIVASSPOR:COM daki bütün Arkadalara selamini söylememi istedi .....

NOT = Sitenin kurucusu Rüstü Elmas gardasa ve sitede emegi gecen bütün arkadaslara tesekkür ederim sivasspor com sayesinde Murati da tanimis oldum ve ziyaretim ve sizlerin selami Murata da büyük bir Moral oldu Tekrar gesmis olsun Murat...
atilla kardeşim seni kutluyorum,sen sıkıbir sivaslısın,murat kardeşimizede tekrar gecmiş olsun diyorum.
ş.usta isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.11.2006, 19:00   #63
aslansivasli
Yiğido

aslansivasli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 735 aslansivasli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Murat canm geçmiş olsun. daha yeni ögrendim. Allah seni ailene ve bize bağışlamış.
Alt 03.11.2006, 19:18   #64
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

649 Mesajına 918 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1474 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick

Öncelikle buraya yazan tüm arkadaslara tesekkür ederim.Ben bügün sabah hastaneden ciktim.Kazayi geciren tüm arkadaslar hastaneden ciktilar ve fazla birseyleride yoktur.Allah hepimizi korumus.Hele simdilik yeter herhalde aklima birseyde gelmiyor
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.11.2006, 19:22   #65
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

649 Mesajına 918 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1474 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
yigido Atilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Atilla abimede ayrica tesekkür etmek istiyorum beni ziyaret ettigi icin, ayaklarina saglik geldigin icin .HOs bi sohbet oldu ve benim icin cok iyi bir moral oldu
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: Yurt Disindaki Yigido kaza gecirdi
Alt 03.11.2006, 22:44   #66
Deer-Talk
Acemi Yiğido

Deer-Talk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Deer-Talk isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: Yurt Disindaki Yigido kaza gecirdi

Sivasspor lu oyuncular ve taraftarlar arasında nazarmı var ya oyuncular yada taraftarlar kazageçırıyor yada hastalanıyor ...
Acil şifalar diliyorum işallah en kısa zaman da iyileşir...
Deer-Talk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: Yurt Disindaki Yigido kaza gecirdi
Alt 04.11.2006, 03:40   #67
danke vielmals
YASAKLI ÜYE

danke vielmals - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 danke vielmals Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Yurt Disindaki Yigido kaza gecirdi

geçmiş olsun gardaşım.tekrar aramızda olduğuna çok sevindim.korkutma bizleri bir daha.
danke vielmals isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır