Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: En çok taraftar hangi takımda?
Alt 21.01.2009, 07:46   #11
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: En çok taraftar hangi takımda?

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu ankete katılıp Hürriyete para kazandıracağımıza Sivasspor a yardım SMS kampanyasına katılalım. Paramız Sivasspora gitsin.
Biz ne diyoruz, taraftar olarak, kulüp olarak ilkelerimizin başında ne geliyor? SİVASSPOR'umuzu her platformda temsil etmek. İşte buda onlardan biri. Medya ve basın bize yeteri kadar ilgi gösteriyor mu? Bazıları hariç, kocaman bir HAYIR !...

Öyleyse biz kendimiz yapacağız bu kamuoyunu. Kendimiz bahsettireceğiz adımızdan her alanda. SİVASSPOR kendi üzerine düşüyor. Bizlerde taraftar olarak ilgilendiğimizi göstereceğiz her alanda. Yoksa ne diyorlar? Takım şampiyonluğa oynuyor, taraftarın ilgisi yok. Yalan mı? Kocaman bir GERÇEK.

Eğer böyle küçük düşünüp 35 Kuruş veya 50 Kuruş hadi bilemediniz 1,00 TL veremiyorsanız hiççç bu forumada yazı yazmayın. Sonrada çıkıp "gardaş taraftar takıma sahip çıkmıyor, basın ilgi göstermiyor, hiçbir yerde Sivasspor adı geçmiyor" demeyin. Biz kendimiz birşeyler yapmazsak, elin adamı hiç yapmaz zaten...

Alıntı:
yerliturkuaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Boşuna heveslenmesşn kimse biz bu ankette sonuncu oluruz!

Niye mi?

Gerçen sene yardım amacıyla sms kampanyası yapıldı katılım oranı çok düşüktü. Böyle bir sms kampanyasında başarısılığa uğruyorsan bu tip anketlerde nasıl olacak ki birinci seçileceksin....

Canım kardeşim, amaç 1. olmak değil. Hani diyoruzya 7 Milyon Sivas'lı var diye. Bakalım gerçekten 7 milyon varmı, ve bunun ne kadarı kendi öz takımını tutuyor? Yoksa amaç 1. olmak değil.. Takıma sahip çıkmak amacımız.

Alıntı:
sinan-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar buraya sms gonderip birinci olsakta gerçekler değişmez bizim taraftarımız belli en azından buraya gondereceğinizi 5058 e gonderin kulube katkınız olsun
Yine 5058'e de gönderelim. Lafım sana değil ama soruyorum son 1 ayda kaç kişi 5058'e mesaj attı. Hiç kimse. Bundan adım kadar eminim. Ama buraya sadece 1 kez "Sivasspor" yazıp 2829'a gönderdiğiniz zaman cebinizden birkaç TL çıkacak ama taraftarımızın gücü ortaya çıkacak.

Alıntı:
velibircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Boş Verin Taraftarlığımızı İcraat'la Gösterelim...Adamlar Taraftarlık Üzerinden Para Kazanmaya Çalışıyor..Mesaj Sistemi Yerine İnternet'den Oylama Yapsalardı...Para Kazanmak İçin Herşeyi Sms'e Döküyorlar...Ben Doğan Grubuna Para Kazandırmam...
İnternetten yapılan oylama asla ve asla sağlıklı değil. Herkes birkaç kez oy verebiliyor internette. Ama SMS atmak sana bağlı. 1 kez atınca 2.kez atamıyorsun, attığında mesajın geçersiz oluyor.

Neyse bırakalım bu tür konuşmaları. Ele güne karşı eğer büyük takım olma yolundayız, taraftarımız çok demek istiyorsanız işte size fırsat.

AYK
Alt 21.01.2009, 14:34   #12
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 934 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
elleshar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
vakit gazetesi yapsaydı emnim seve seve atardın
Leküm diynüküm ve liye din
Alt 22.01.2009, 09:08   #13
izmirliyigido
Gast

Ben 1 tane gönderdim. "Sivasspor" yazdım ve 2829'a gönderdim.

AYK
Alt 22.01.2009, 09:13   #14
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

Öyle anketle manketle taraftar olunmaz,bence tribünler kimin nasıl,ne kadar taraftarı olduğunun aynası diye düşünüyorum,bu bakış açısıyla pek şansımız kalmıyor bu yarışta sanırım.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.01.2009, 09:17   #15
kangallı58
Yiğido

kangallı58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallı58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
velibircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Boş Verin Taraftarlığımızı İcraat'la Gösterelim...Adamlar Taraftarlık Üzerinden Para Kazanmaya Çalışıyor..Mesaj Sistemi Yerine İnternet'den Oylama Yapsalardı...Para Kazanmak İçin Herşeyi Sms'e Döküyorlar...Ben Doğan Grubuna Para Kazandırmam...
çok haklısn kardes bu dogan gurubunun bir oyunudur..gelmeyelim bu oyunlara taraftarlık sms le belli olmaz..
kangallı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
çok, hangi, takımda, taraftar