Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Alt 01.10.2005, 08:37   #41
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 955 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sevgili Dursun kardeşime yaptığı hizmetler için teşekkür ediyorum.

İsmini söylemek istemediğim bazı arkadaşlar lafı afedersiniz ama [argo icerdigi icin silindi]. Bilip bilmeden sallama konuşuyorlar.

Dursun kardeşim aramızdaki sazan karakterli arkadaşlara karşı yanındayım. Moralini bozma.....
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.10.2005, 08:50   #42
Er58Ol
Tecrübeli Yiğido

Er58Ol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Er58Ol ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Daumen hoch

[QUOTE=DursunOZER] bu mesele çok uzamış ya , gerek yok artık isteyen istediğini der biz artık birlik beraberlik mesajları vermeliyiz.

inşallah kayseri-sivas maçında daha iyi bir organize yaparız serhan gardaşımızlada diğer taraftar gruplarıylada tanışırız bu seder hep beraber destekleriz. tüm grupalar birleşerek.

bizde kayseeriden sivasa maçlara geliriz. kayseride yaşayan sivaslılar olarak gönlümüz ve gücümüz sonuna kadar herzaman sivastan yana[/QUO

İŞTE BU GÖRÜNTÜ LAZIM BİZE ........................
Er58Ol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.10.2005, 11:42   #43
BOUN
Usta Yiğido

Olur olmaz yere mesajlarımdan bazılarını sanki her hangi bir şahısa büyük bir küfür vaya hakaret varmış gibi silen moderatör arkadaşları şiddetle kınıyorum.

Ben kimseye küfretmiyorum. Hakarette etmiyorum. Atalarımız temsilde hata olmaz demişler. Söylediğim bir kaç şey halk arasında günlük dilde çok sık kullanılan ve küfür vaya hakaret içermeyen deyimlerdir.

Bunlara tahammül edemiyorsanız bu toplumdan dışarıda bir hayat sürüyorsunuz demektir. Sizi toplumumuzun ve kültürümüzün içine davet ediyorum.

Ben Dursun Bey kardeşimize son derece anlayışsızca ve bilgisizce sert tavır takınan arkadaşlarımızın tutumunu bir benzetmeyle kınadım. Bunda kimseyi rahatsız edecek bir şey yoktur diye düşünüyorum.

Zırt pırt mesaj editleyenleri, küfür ve halk ağızındaki deyimleri bir birinden ayıramayan moderatörleri şiddetle kınıyorum.

Hiç şüpheniz olmasın küfür ve hakaret içeren mesajlara sizden daha fazla ve daha şiddetle ben karşı çıkıyorum.
Alt 01.10.2005, 13:40   #44
Tarkan ÇeLik
Tecrübeli Yiğido

Tarkan ÇeLik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tarkan ÇeLik isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

DURSUN RESİMLER ÇOK GÜZEL GARDAŞ... MAÇA GİTMİŞİN ALLAH RAZI OLSUN GARDAŞ

1967 Sivasspor GeNç TaRaFTaRLaR DerneĞi
CaNDaN öTe SeviYoRuz..!!
ayıq oLun..

тαяzıмızı кσρуαℓα, нαуαтıηα уαρıѕтıя ! TriBün TaYFa
Tarkan ÇeLik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.10.2005, 15:26   #45
skywriter
Tecrübeli Yiğido

9 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 skywriter FAZLA SÖZE GEREK YOKskywriter FAZLA SÖZE GEREK YOKskywriter FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı
Olur olmaz yere mesajlarımdan bazılarını sanki her hangi bir şahısa büyük bir küfür vaya hakaret varmış gibi silen moderatör arkadaşları şiddetle kınıyorum.

Ben kimseye küfretmiyorum. Hakarette etmiyorum. Atalarımız temsilde hata olmaz demişler. Söylediğim bir kaç şey halk arasında günlük dilde çok sık kullanılan ve küfür vaya hakaret içermeyen deyimlerdir.

Bunlara tahammül edemiyorsanız bu toplumdan dışarıda bir hayat sürüyorsunuz demektir. Sizi toplumumuzun ve kültürümüzün içine davet ediyorum.

Ben Dursun Bey kardeşimize son derece anlayışsızca ve bilgisizce sert tavır takınan arkadaşlarımızın tutumunu bir benzetmeyle kınadım. Bunda kimseyi rahatsız edecek bir şey yoktur diye düşünüyorum.

Zırt pırt mesaj editleyenleri, küfür ve halk ağızındaki deyimleri bir birinden ayıramayan moderatörleri şiddetle kınıyorum.

Hiç şüpheniz olmasın küfür ve hakaret içeren mesajlara sizden daha fazla ve daha şiddetle ben karşı çıkıyorum.
Eger sana karsi bir art niyetim olsa mesajini tamamen silerdim. Argo iceren bir kelimeyi editledigim icin bu kadar tepki vermene gerek yok, site kurallari boyledir ve herkese yapilan uygulamayi sana da yaptim, kimseden cifte standard bekleme..
skywriter isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.10.2005, 16:06   #46
BOUN
Usta Yiğido

Dostum kimse senden çifte standard beklemiyor. Bana karşı art niyetli olduğuna dair birşeyler yazdığımı hatırlamıyorum.

Ben sadece içimden geldiği gibi tepki verdiğime dair konuştum. Kendimce mantıklı bir açıklama yaptım. Kimseden merhamet dilenmiyorum.
Alt 01.10.2005, 16:10   #47
skywriter
Tecrübeli Yiğido

9 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 skywriter FAZLA SÖZE GEREK YOKskywriter FAZLA SÖZE GEREK YOKskywriter FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı
Dostum kimse senden çifte standard beklemiyor. Bana karşı art niyetli olduğuna dair birşeyler yazdığımı hatırlamıyorum.

Ben sadece içimden geldiği gibi tepki verdiğime dair konuştum. Kendimce mantıklı bir açıklama yaptım. Kimseden merhamet dilenmiyorum.
O zaman olayi buyutme lutfen arkadasim, silinen iki kelime icin polemige girmeye gerek yok..
skywriter isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.10.2005, 16:13   #48
BOUN
Usta Yiğido

Dostum ben polemiğe girmiyorum. Olayıda büyütmüyorum. Aksine beni hem yanlış şeyler yazıp hem de bu yazdıklarıma göz yummanızı istemekle itham eden sensin.

Neyse şu neşeli dakikalarda daha fazla bu konuyla ilgili bir şeyler yazmak istemiyorum.

Allah'a emanet ol.....
siyaseti birakalim
Alt 01.10.2005, 16:53   #49
gurbett58
Yeni Yiğido

gurbett58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gurbett58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart siyaseti birakalim

arkadaslar neden böyle yapiyorsunuz bu sivas spor sadece MHP veya BBP lik partisininmi sizden baska bu sayfada propaganda yapip resim yerine bayrak koyan yoktur sivas spor tüm sivaslilarindir alevisi sünnisi sagcisi solcusu türkü ve kürdüyle tüm sivaslilarindir sizler böyle yaptikca bir birliktelik saglanmaz biraz daha dikkat edelim lütfen sivasspordan ve özellikle spordan siyaseti cikaralim
gurbett58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla