Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Alt 03.10.2005, 19:20   #11
erhan5834
YASAKLI ÜYE

erhan5834 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 erhan5834 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Alıntı
SEVDE58 VE GAKKO58 KARDEŞİMİ TEBRİK EDİYORUM, SİTEMİZ BÖYLE İKİ GÜZİDE YİĞİDOYLA NE KADAR ÖVÜNSE AZDIR,
SİVASSPOR SİZİNLE GURUR DUYUYOR
ABİ SANA KATILIYORUM BÖYLE DEĞERLİ İNSANLAR OLDUKCA BÖYLE DESTEK VERİLDİKÇE GÜZEL GÜNLER YAKINDA SEVDE58 VE HAKKI BABA ÇOK SAĞOLUN ÇOK TŞK.LER..
erhan5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2005, 19:23   #12
GuNaY
Gast

GAKGO58(HAKKI ABİM) VE SEVDE58 NİCKLİ ÜYELERİMİZE YAPMIŞ OLDUKLARI BU ÖZVERİLİ DAVRANIŞTAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM... BU BİR DALGANIN BAŞALANGICI OLACAKTIR EMİNİM...
Alt 03.10.2005, 19:28   #13
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

1967_DERNEK_MUSTAFA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 900 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
RüStüElmaS Nickli Üyeden Alıntı
Sivasspor kulübünün başlatmış olduğu Kombine bilet kampanyasına destek sürüyor......

Sitemizin üyelerinden, Sevde58 ve İsmail Hakkı Timuçin (gakgo58) bu kampanyaya katılarak Sivassporumuza katkıda bulunmuşlardır.....

Geçtiğimiz hafta sonu Denizli maçı için Sivasa giden İ.Hakkı Timuçin, kendi adına ve yurtdışında yaşayan üyemiz adına aldıkları birer adet Kombine bileti 1967 Sivasspor genç taraftarlar derneği başkanı Yalçın Korkmazgile teslim etmişlerdir........

Böylece hem kulübümüze hemde cefakarca Sivassporumuzu heryerde destekleyen taraftar derneğine katkıda bulunmuşlardır.......

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ OLARAK SİVASSPOR İÇİN BAŞLATTIĞIMIZ KOMBİNE KAMPANYASINA DESTEK VEREN SEVDE58 İSİMLİ KARDEŞİMİZE VE KOCAELİNDEN HAKKI KARDEŞİMİZE SONSUZ ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ...

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
BENDE KATILDIM AMA...
Alt 03.10.2005, 23:11   #14
izmirliyigido
Gast

Standart BENDE KATILDIM AMA...

ARKADAŞLAR BENDE GURBETTE BULUNAN BİR YİGİDO OLARAK BU KAMPANYAYA KATILDIM AMA, BEN DERNEKTEN BİR ARKADAŞIMIZA DEĞİL, TANIDIĞIM FAKAT MADDİ DURUMU İYİ OLMAYAN, BİR SİVASSPOR SEVDALISINA HEDİYE ETTİM. O DA EN AZ SİZLER KADAR SEVİNDİ. VE DUA EDİYOR. CANINDAN ÇOK SEVDİĞİ SİVASSPOR'U KÜÇÜK ÇOCUĞUYLA BERABER İZLEMİŞ VE BANA MİNNETLE ANLATTI.

İNANIN BENDE, MAÇI KENDİM İZLEMİŞİM KADAR ZEVK ALIRKEN, SİVASSPOR'UMUZA BİR KATKIDA BEN SAĞLADIĞIM İÇİN GURUR DUYDUM.

BU ARADA ASİL DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI HAKKI KARDEŞİMİ VE SEVDE58 KARDEŞİMİ DE KUTLUYORUM. DERNEKTE Kİ ARKADAŞLARIMIZI DA UNUTMAMAK İÇİN DİĞER GÖNÜLLÜLERİ DESTEĞE ÇAĞIRIYORUM....
Alt 03.10.2005, 23:20   #15
GuNaY
Gast

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı
ARKADAŞLAR BENDE GURBETTE BULUNAN BİR YİGİDO OLARAK BU KAMPANYAYA KATILDIM AMA, BEN DERNEKTEN BİR ARKADAŞIMIZA DEĞİL, TANIDIĞIM FAKAT MADDİ DURUMU İYİ OLMAYAN, BİR SİVASSPOR SEVDALISINA HEDİYE ETTİM. O DA EN AZ SİZLER KADAR SEVİNDİ. VE DUA EDİYOR. CANINDAN ÇOK SEVDİĞİ SİVASSPOR'U KÜÇÜK ÇOCUĞUYLA BERABER İZLEMİŞ VE BANA MİNNETLE ANLATTI.

İNANIN BENDE, MAÇI KENDİM İZLEMİŞİM KADAR ZEVK ALIRKEN, SİVASSPOR'UMUZA BİR KATKIDA BEN SAĞLADIĞIM İÇİN GURUR DUYDUM.

BU ARADA ASİL DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI HAKKI KARDEŞİMİ VE SEVDE58 KARDEŞİMİ DE KUTLUYORUM. DERNEKTE Kİ ARKADAŞLARIMIZI DA UNUTMAMAK İÇİN DİĞER GÖNÜLLÜLERİ DESTEĞE ÇAĞIRIYORUM....
abicim senin özverinide unutmamak gerek... destek hersekilde olabiliyor.... tesekkür ederim yalcın abim
tebrık ederım
Alt 04.10.2005, 03:50   #16
ali agca
Acemi Yiğido

ali agca - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ali agca ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Rotes Gesicht tebrık ederım

gonul ıdterdıkı tum sıvaslılar takıma sahıp cıksın ama sadece
sıvaslıyız demekle yetınıyolar
ali agca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SELAM
Alt 04.10.2005, 12:10   #17
yıldızeli18
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yıldızeli18 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart SELAM

SİVASS SİVASSS SİVASS EN BÜYÜK SİVASSS
yıldızeli18 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.10.2005, 16:21   #18
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1292 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Arkadaşlar ilk önce Rüştü abimin söylediğini düzeltmek istiyorum...Bu kampanyayı Sivasspor kulübü değil 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği başlatmıştır ve Sivasspor kulübünün değerli yöneticilerindende destek alınmıştır..Bu kampanyaya henüz istenen ilgi gösterilmemiştir...Bu kampanyaya ilgi gösteren Sevde58 nickli kişiyi ve Hakkı abiyi canı gönülden kutluyorum...Ve sitemizin diğer değerli üyelerindende desteklerini bekliyoruz...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.10.2005, 21:16   #19
1967_Dernek_Ayhan
Tecrübeli Yiğido

1967_Dernek_Ayhan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_Dernek_Ayhan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Pfeil

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar ilk önce Rüştü abimin söylediğini düzeltmek istiyorum...Bu kampanyayı Sivasspor kulübü değil 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği başlatmıştır ve Sivasspor kulübünün değerli yöneticilerindende destek alınmıştır..Bu kampanyaya henüz istenen ilgi gösterilmemiştir...Bu kampanyaya ilgi gösteren Sevde58 nickli kişiyi ve Hakkı abiyi canı gönülden kutluyorum...Ve sitemizin diğer değerli üyelerindende desteklerini bekliyoruz...
HAKKI ABİ VE SEVDE58 E SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYORUZ VE DESTEKLERİN DEVAMINI BEKLİYORUZ....

ALLAH RAZI OLSUN.....
1967_Dernek_Ayhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.10.2005, 21:38   #20
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
gunay Nickli Üyeden Alıntı
abicim senin özverinide unutmamak gerek... destek hersekilde olabiliyor.... tesekkür ederim yalcın abim
SAĞOL GÜNAY KARDEŞİM. AMA GÖNÜL İSTERDİ Kİ DAHA FARKLI YARDIMDA BULUNABİLEYİM. İNŞALLAH DİĞER YİĞİDOLARDA YARDIMCI OLURLAR...