Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Organizasyonlar

Organizasyonlar Organizasyonlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TESİSLERE GİDİYORUZ !!!!
Alt 18.03.2010, 01:55   #21
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TESİSLERE GİDİYORUZ !!!!

Alıntı:
mucahitbaba58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sevgili yigidolar biz malesef katilamiyoruz orda degiliz keske olsaydim cok isterdim
ama lutfen gidin ciddiyeti ortaya koyun ne olur birakmayin sivasimizi yanliz inanin kafayi yiyorum hergun moralim bozuk :(
insan hic sevdigine isyan edermi hergun isyan ediyorum sivassporuma ne olur silkin ve duzel diye
dostum morlaini bozma boşuna daha dün hayrettini son model arabasında gördüm walla gülüyor neşeli.... Sanki o takımdan ben yiyorum parayı. Bir de takımdaki 2-3 sivaslıdan biri ve kaptan(Artık digerlerini sen düşün). Yani anlayacagın millet cebindekine bakıyor dostum. Ondan sana tavsiyem bozma moralini s..tir ett.. Bak ben artık takmıyorum. Bu hafta maça da gitmeyecegim. şu işsizlikte cebimizdeki 5 kuruşuda maça veriyoz kansızlar oynamıyor. Banane hayrettinin faruk'un servetine serveti ben mi katacam. Hem maça git hem stres sahibi ol. Baba jubilesini yaptı staddan sizde gitmeyin bırakın kendileri oynayıp kendileri izlesin bu takım hiçbirseyi haketmiyor.
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 85200258'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2010, 23:41   #22
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
85200258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
dostum morlaini bozma boşuna daha dün hayrettini son model arabasında gördüm walla gülüyor neşeli.... Sanki o takımdan ben yiyorum parayı. Bir de takımdaki 2-3 sivaslıdan biri ve kaptan(Artık digerlerini sen düşün). Yani anlayacagın millet cebindekine bakıyor dostum. Ondan sana tavsiyem bozma moralini s..tir ett.. Bak ben artık takmıyorum. Bu hafta maça da gitmeyecegim. şu işsizlikte cebimizdeki 5 kuruşuda maça veriyoz kansızlar oynamıyor. Banane hayrettinin faruk'un servetine serveti ben mi katacam. Hem maça git hem stres sahibi ol. Baba jubilesini yaptı staddan sizde gitmeyin bırakın kendileri oynayıp kendileri izlesin bu takım hiçbirseyi haketmiyor.
haklisin kardes bu konuda cok ciddi konuya deyinmissin bu sozlerin aklimdan cikmiyacak tskler yigido
mucahitbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.03.2010, 23:56   #23
mesut_tncsvs
Tecrübeli Yiğido

mesut_tncsvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 mesut_tncsvs Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

antalya macından istanbula döndüğümden berli takip ediyorum konuyu yazmıyım dedim burama kadar geldi.Artık Bizim Sivas Halkının Olaylara Kayıtsız kalmaması gerekiyor.
Faruk Gibi Bir oyuncuyu gecen senede eleştirdim bu senede eleştiriyorum. O kadronun hakkını vermeyenlerin sivassporda yeri Yok. LAyıkıyla tasıyıcak futbolcular elbet bulunur.Sezon ortasından berli kadro yeni kuruldu dedim sabrettim yabancı oyuncularımız cok güzel ama takımın oturması gerekiyor bunu yine yeniliyorum bu takım seneye takviyelerle güzel işler yapıcak.Demek istediğim Şu Bir kac futbolcunun kadro dısı bırakılması gerekiyor.Takımımızın kaptanı hayrettin bile bu kötü günlerde gülerek istasyonda atatürkte turluyorsa Yazıklar olsun böyle sivasliya...

YENİÇERİ İSTANBUL

GüN GeLiR İnSaN GüLeRkEn AğLaRMıŞ., GöZYaŞLaRı SeL oLuP KaLbiNe AkaRMıŞ...
mesut_tncsvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.03.2010, 00:12   #24
YİGİDOKENTLİ
Tecrübeli Yiğido

193 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 YİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDI

şonuç ne olursa olsun takimiza yürekten kutlayip yürekten oyuncularimiza destek vermek için gidin gardaşlarim ben gürbete olasam bende gelirdim ölüne yigido ölüne kirmizi beyaz
YİGİDOKENTLİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.03.2010, 00:51   #25
oquzh4n58
Tecrübeli Yiğido

oquzh4n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 214 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 oquzh4n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gidek gide de çarşamba gunu olmuyo yaw
oquzh4n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.03.2010, 10:07   #26
Ali Selim
Yiğido

Ali Selim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

87 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Ali Selim ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Arkadaşlar 17/03/2010 tarih Saat :14:00 de tesis önünde birkaç taraftar ile tesisler binasına gidip onlarca dil dökmemize rağmen muhsin hoca kapıları bizlere kapatmış kısa süre beklememize rağmen içeri alınamadık sanıyorum bizlerin aşırı tepki koyup taşkınlık çıkaracağımızı düşünmüş olmalı ama şunu unuttular sivasspor taraftarı hiçbirşekilde futbolcusuna zarar vermez biz üzerimize düşeni hakkıyla yaptığımıza inanıyorum artık biraz da kendileri taşın altına elini koysunlar tesislere gelipte desteğini esirgemeyen taraftarlara teşekkür ederim ( sayımız ne kadar az da olsa )

Ali Selim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Ali Selim'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.03.2010, 12:19   #27
58VoLkAn58
Yiğido

54 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58VoLkAn58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Taraftarların tepki vermesi lazım...
58VoLkAn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
gİdİyoruz, tesİslere