Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tellallar yine sahneye çıktı!
Alt 28.07.2011, 13:11   #21
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 625 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Tellallar yine sahneye çıktı!

Arkadaşlar,yan komşuya fikret ünsalın gazetesi geliyor onu okudum,hem gözlerime inanamadım,hemde " Bunu ancak o karakterde birisi yapar" dedim.

Bugün sivas'a bakan geliyorya,ona yağcılık olsun diye resmini koyup diğer vekillerle ve TSO başkanıyla birlikte " Sivasspor yeniden yapılanmalı" diye görüş belirtmiş.
Utanmaz,sıkılmaz adam! Artık bırak şu Sivasspor'un yakasını Sivasspor senden kurtulana kadar ne çekti. İnsanlar sırf sen yönetimdesin diye maça bile gitmedi be! Bunu Başkan dahil bütün yönetim biliyor.
Şimdide kalkıp yine Sivasspor'un kıyısından köşesinden bir yerlerine yamanmaya çalışıyorsun.
Sivasspor belki yeniden yapılanır ama senin olmadığın,senin tavsiye ettiğin insanlar olmamak kaydıyla. Çünkü bugüne kadar düzgün bir iş yaptığına rastlanamadığı gibi,üflediğin ocakta su istememiş.
Ayrıca,TSO Başkanı ( Sivasspor'a otobüs almadan önce) Osman Yıldırım'ı vatan haini ilan etmiştim,ne çabuk yalakalığa başladın! Ayıp be ayıp! Sivaslı o kadar aptal değil,her şeyin farkında.
Sahi,sen TSO Başkanına o kadar laf söyledikten sonra onun yüzüne nasıl bakıyorsun
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.07.2011, 13:57   #22
berduh
Yiğido

berduh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 235 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 berduh ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

[QUOTE=favori58;734141]
Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Etik kurulu iddianame yazmaz, iddianemeyi savcilar yazar
Etik kurulu sadece rapor verir.

Bende böyle anladım ama aptullah abiyi aradım sordum,bana "Bende biliyorum etik kurulunun iddia name yazmayacağını,onlar iddimane okuyup ona göre karar verecek,bende okumayı henüz bitirmediklerini kasttettim ama siz öyle anlamışınız"dedi.
Ayrıca sivaslı olduğunu söyleyen,ancak sivassporun kuyusunu kazmaya çalışıp başkana ihanet edeni çok ısrar ettim söylemedi,sadece "basının içinde" dedi.

iyiki söylememiş. sence kim? belli değil mi. bas bas bağırıyor kim olduğu " Basının içinde"
Alt 28.07.2011, 23:16   #23
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

SEN NE DİYORSUN ABTULLAH BEY SİVASSPORUMUZU ÇIKTIGI GÜNDEN BERİ DÜŞMESİ İÇİN DUA EDEN SİVASSPORUMUZU SAVUNMAYI BIRAK TEK MAÇINA DAHİ GİTMEYEN
HATTA YENİLDİGİ ZAMAN MUTLU OLAN OKADAR İKİYÜZLÜ SAHTEKAR VARKİ ŞİMDİ O DALLAMALARIN DÜGÜNÜ BAYRAMI ŞİMDİ BEN SORUYORUM
BUKADAR NEYDİGİ BELİRSİZ VARKEN BU YAPTIKLARI NORMAL DEGİLMİ
ZATEN BİZİM BAŞIMIZA NE GELİRSE **BİRLİK BERABERLİK OLMADIGIMIZDANDIR**BU ZİHNİYETLERİ TEMİZLEMEDİGİMİZ SÜRECE BÖYLE DEVAM EDECEKTİR GERÇEK YİGİDOLAR ALLAHIN İZNİYLE BUNLARIDA ATLATACAK GÜCE VE YÜREGE SAHİPTİR ÇOK ŞÜKÜR YRTERKİ **DEGERLERİMİZE ÖZÜMÜZE SAHİP ÇIKALIM DİK DURALIM**

İSTANBUL TAKIMLARININ PEŞİNDEN KOSMAK Ş******ZLİKTİR
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kamışlı58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.07.2011, 09:57   #24
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 625 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Sivaslı olupta hangi sepeple olursa olsun Sivasspor'un tökezelemisini isteyen şerefsizdir.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.07.2011, 19:52   #25
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

gidişatı sizin kadar iyi görmüyorum açıkçası en kötüsünü düşünüp ona göre plan yapılırsa belki gelecek seneler kurtarılır.
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.07.2011, 22:20   #26
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar twitırda bir vekil 3 takım küme düşürülecek demiş duyum aldım demiş ben haberin sonuna yetiştim bunlar fb sivas ve digeri kim onu duymadım bilgisi olan varmı.bana sorarsanız kimseyi küme filan düşüremezlerde olaki düştük umarım digeri trabzon olur bu durumda bjk da kurtulamaz ee nolacak şimdi.bence ellerinde hiç bişey yok pardonda diyemiyorlar bakalım nolacak.inşallah şu işten anlımızın akıyla çıkarız yanlız sivaslı olanların sivası düşürme gayreti beni çok fazla yaralıyor.hepimiz hakim olduk hepimiz savcı olduk hemen fetvayıda verdik malum kişiyi ben kale almıyomda onungibi düşünen çok sivaslı var ne garipki bunların çoguda gs lılar.sanki kendileri sütten çıkmış ak kaşık asıl şike yapıldıysa yıllardır onlar yapmıştır.ben ss un asla bu işlere karıştıgını düşünmüyorum.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
çıktı, sahneye, tellallar