Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Başlığını Siz Koyun
Alt 18.03.2012, 01:39   #11
şuayip bütün
Acemi Yiğido

31 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 şuayip bütün COK SEVILEN BIR KISIşuayip bütün COK SEVILEN BIR KISIşuayip bütün COK SEVILEN BIR KISIşuayip bütün COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Başlığını Siz Koyun

aslında süper lige cıktımızdan beri taraftar iy yapılanıyordu şampıyonlua oynadık türübünler doluyordu düşmeye oynadık yine doluyordu.busene şike davası taraftarı souttu gibi.medya desteyimiz sıfır taraftar sankı bıkmış gıbı.anlamıyorum bu nasıl şehir insanı hangi rüyada geziyorlar senin şehrine küfür eden takımın destekcısı oluyorlar.ben bu durumdan utanıyorum.bursa neden şampıyon oldu taraftarının sayesinde yürekten inanarak şampiyon oldu.keşke o sevinci bizde tasaydık.ama haketmemişiz demekki.icimizde istanbul takımları oldu surece haketmeyeceizde.burdan bütün yigidolara sesleniyorum allah aşkına takımınızı desteleyın cevrenizdeki istanbul yalakalarını gerekirse tersleyin.artık bu şehirde ist takımlarını ismını duymak formasını gormek istemiyorum.
şuayip bütün isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şuayip bütün'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.03.2012, 11:12   #12
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1071 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bursa seyircisi ile Sivas seyircisini ayni kefeye koymak hayalperestlikten öteye gitmez.Sartlar esit degil.Bursa sosyo ekonomik acidan büyümüs,is imkanlari olan insanlarinin hayat sartlari bakimindan belli bir gelir düzeyine erismis ,issizligin bizdeki kadar korkunc boyutlarda olmayan bir metropoldür Bursa .Bu yüzden Sivas´la kiyaslanmasi nederece dogru bilemiyorum.Onlar bizde oldugu gibi kale arkalari 5 TL ,maraton´a 10 TL vermiyorlar.Maclara daha fazla meblaglar ödeyerek geliyorlar.Hemde severek geliyorlar,kosarak geliyorlar.Sivas´da dikim evini kapattilar,onun yerine ne acildi hicbirsey.Sivas´linin evine götürecegi ekmek herseyden cok daha önemli önce bu ortami Sivas´liya sunacaksiniz sonra stadyum kendiliginden dolar.Önce insanlarin mutlu olacagi ortam saglanacak insanlar yarina güvenle bakacakki ,hafta sonlarinda stadyumdaki yerini alabilsin.Issizlige care bulamadan ,stadyuma seyirci beklemek havanda su dövmek gibi birsey olur.

Konu B.DUMANLI tarafından (18.03.2012 Saat 11:30 ) değiştirilmiştir..
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.03.2012, 11:41   #13
HOLYWOOD HOGAN
Yeni Yiğido

HOLYWOOD HOGAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 HOLYWOOD HOGAN Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

şahsen bursanın sampiyon olmasını hiç istemedim.çünki bundan onceki 2 sene üst üste sivas şampiyonlugu kıl payı kacırdı ve ne medya destekledi nede diğer anadolu takımları...hatta tam tersi diğer anadolu takımları hiçbir macta gostermediği futbolu bize karsı oynadılar...ama bide bakıyoruzki bursayı hem medya destekledi hemde diger anadolu kulupleri ve bursa sampyon oldu......
HOLYWOOD HOGAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda HOLYWOOD HOGAN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2012, 15:03   #14
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

2.ligden düştüğümüz son dıyarbakır maçıyla tanıştım kırmızı beyazlı renklerle
sonra çile yılları 3.lig tekrar 2.lig,sonra süper lig hayatım hep bu renklere gönül vermekle geçti
etrafımda çevremde hiç kimse diyemezki sivasspordan başka takımı tuttun sen ALLAHA şükür hiç bir zaman şehrime ihanet etmedim
Ama tek üzüntüm bu şampiyonlukları yaşayamam
birde unutmaki bursasporlu kardeşim surda ilk deliği sivasspor açtı ama zafer size nasip oldu
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda üçyıldız58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2012, 16:57   #15
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

sadece şunu diyim eğer şampiyonluğa oynadığımız 2 sezon taraftarlarımız biraz destek olsaydı olaya inansaydı birazda anadolu takımları normal oyunlarını oynasaydı şampiyon olurduk bursa spor şampiyonluğa oynadıında şans hakemler medya diğer takımlar hep bursayı desteklediler bursasporun şampiyonluğu tsnin hediyesidir aradaki fark şu antep şike yaptı 15 milyon €alıp sivası yendi şampiyonluğu bjk ye hediye etti ts it gibi koşturup direnip berabere kalıp şampiyonluğu bursaya altın tepside hediye etmiştir geçtiğimiz sezon sivasspor elinden geleni yaptığı halde takımımızı şikecilikle suçlamış düşman olmuşlardır fb yi 10 yıldır yenemeyen takımlar var gene enfazla sivasspor zorlamıştır eğer anadoludan tekrar şampiyon çıkacaksa kapasite olarak önce ts bursa sonra SİVASSPORDUR bu takımlar
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2012, 18:35   #16
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

ben farklı bır yorum yapacam,migroArmıs gardaş başımızın tacısın bu seneye kadar super lıg de saygı duyduğum 2 takım vardı bursAnkaragucu,bursalılar cok ayıp ettı sivasspor'a trıbunden sıkecı ıpneler ve baska sekılde kufurlu tezahuratları buyuk terbıyesızlıktı dusunun o kadar kufur yedık kı bursa'nın sahası kapandı.
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda infial§'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2012, 18:47   #17
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O dalga gelecekse Sivasa gelecek .O potansiyele Bursadan sonra sahip en yüksek kent Sivastır.Ama her yerdeki Sivaslı kardeşlerimin uyanıp bu oluşumu başlatması gerek..
Bursa şampiyon olduğunda sivasspor atkımı sallayarak Ankara Kızılayda tur attım.Önemli olan bir Anadolu takımının şampiyon olması ,ben öncelikli olarak tabiki kendi takımımın olmasını yoksa hiç farketmez 4 büyütülmüş dışında herhangi bir şehir takımının şampiyon olmasını isterim.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2012, 19:03   #18
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

inşallah SIRA BİZDE !!! az kaldı az
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
başlığını, koyun, siz