Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Antep'te Uygun dönemi bitti
Alt 10.11.2013, 17:26   #11
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Antep'te Uygun dönemi bitti

Bülent Hoca maalesef bizde olduğu kadarr hiç bir takkımda başarılı olamadı. Geçen sene Antep'i ligde tutarken iyi performans göstermişti ama bu sezon devam ettiremedi. Ben Bülent Uygun'un kişiliğini ve Sivasspor'umuza olan katkılarını her zaman saygıyla ve sevgiyle hatırlarım. Yolun Açık olsun Bülent Hocam
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı cemahmety'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2013, 17:29   #12
turks
Yiğido

132 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 547 turks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
BekirBayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gene gelemeyecek SİVAS'a
Yazık bak şimdi çok üzüldümm.
gelir kardeş büyük ihtimal kayseri ile anlaşır kayseirde 2.yarıdaki ilk maçımız olduğu için bu sefer gelir
turks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2013, 18:00   #13
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bülent Uygun, teknik direktör olarak halen süperlig takımlarının başına geçmeye ilk adaylardan olabiliyorsa bunda Sivassporumuzla kazandığı başarıların etkisi büyüktür. O da bunu artık iyice anlamış olacak ki G.Antep deplasmanına giden yöneticilerimize tribüne çıkarak tek tek hoşgeldiniz demişti. Bu davranışı, birgün tekrar Sivassporumuzda görev alabilmesi için yerinde bir hareket olmuştur ama mümkünse en az iki sezon bizden uzak dursun. Carlos'la beraber daha yapacak çok işimiz var.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2013, 18:21   #14
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben ilk duyduğumda aklımdan tek geçen şey kayserispor oldu.
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2013, 19:22   #15
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bir "Çılgın Türk"ümüz vardı, gazel oldu.. Hani Roberto Carlos gelirse üyeliğimi iptal edeceğim hatta RC'nin beşinci haftayı göremez bile diyordu.. Hani Teknik Direktör istifaları çogalınca aklıma geldi bir yad edeyim dedim.. Kulakları çınlıyordur şimdi
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Murad_Kelleci58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2013, 19:33   #16
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ne diyelim yolu birgün gene sivassporla kesisecek basarili olmasini gercekten isterim.

Bugün bu sitede 180000 üye varsa Sivasspor konusuyorsa bu Sevda icin kalpleri atiyorsa Bülent hocanin katkisi inkar edilemez.

Antep perisan olmasina cok seviniyorum tüpcünün ciragi gazci Kizil bir sehri ancak o Kadar rezil edebilir.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigido yakup'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2013, 19:37   #17
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 982 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
öncelikle şunu belirtmek lazım ,bülent uygun sivassporun süperlige çıkmasında ,ligde kalmasında ,avrupa kupalarına katılmasında ,şampiyonluğa oynamasında ve yaptığı yanlış kadro revizyonuyla düşme hattında mücadele etmesinde başroldeki insandır,eleştiri yapacak arkadaşların bunları dikkate almalarını diliyorum,sivasda başarılı olupda başka takımlarda başarılı olan bir hocayı hatırlamıyorum,sivassporu 3.ligde şampiyon yapan murat özgen şimdi nerelerde bilen yok,bizi lige çıkartan ismail kartal bizden sonra çalıştığı hertakımdan kovuldu kapağı tekrar fb ye attı,bizde başarılı sezonlar geçiren bülent uygunda çalıştığı tüm takımlardan kovuldu ,üzüntüm sadece bülent hocayadır ,antepin 3.lige kadar yolu var,sivas gibi bişehirde başarılı olupda antep gibi şehirde niye başarısız olmanın iyi irdelenmesi lazım,ibrahim kızıl ile mecnun başkanın arasındaki adamlık farkını,iki şehir taraftarı arasındaki kalite farkını iyi bilmeklazım ,keramet hocada değil şehirdendir,ayrıca ömrüm boyunca şuna inanırım haram paralar eninde sonunda bişekilde çıkar ,bu ligde memleketi hortumlayan,esrar eroin paralarını aklamak için başkan olan,yasadışı yollardan kazandığı paraları aklamak için başkan olan,açık açık şike yaparak sivassporun yada başka takımların hakkını gaspeden takımlar şimdi nerelerdeyse antepte onların kaderini paylaşacaktır, bu kaçınılmaz bülent uygun hocaya geçmiş olsun,antepede düştüğü yere kadar yolu açık olsun diyorum
İsmail Kartal hoca Konyaşekeri gurupta şampiyon yapmıştır pleyoflarda elenmiştir. sonrada fenere gitmiştir. Murat hocayla İsmail hoca ne yapmış sivasa anlayamadım yazık ayıp sizi kınıyorum yazdıklarınızı birdaha gözden geçirin
Alt 10.11.2013, 19:38   #18
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bulent Uygun icin zerre kadar uzulmedim. Bizim harika takımımızı dagittip bizi inanılmaz zor durumlara dusurmustu, kendisi menejer, futbolcu transferlerinden iyi para kazandıgı konusuluyordu. Tabi bu konuya hakim birileri varsa onların yorumları daha kıymetli. Sivasspor'un kadrosunu bozarken kendi cebine ne kadar para attı, ya da attı mı atmadı mı. Eger dedikodular dogruysa ve bir yandan futbolcularımız icin menejerlik yaptiysa, ve kendi cikarini sivasspor'un onunde tutmus ve zor gunler yasamamizin en onemli sebebi olmus ise, kendisinin basarisizligi icin zerre kadar uzulmeyecegim.
Alt 10.11.2013, 19:43   #19
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 982 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
kadirakin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bulent Uygun icin zerre kadar uzulmedim. Bizim harika takımımızı dagittip bizi inanılmaz zor durumlara dusurmustu, kendisi menejer, futbolcu transferlerinden iyi para kazandıgı konusuluyordu. Tabi bu konuya hakim birileri varsa onların yorumları daha kıymetli. Sivasspor'un kadrosunu bozarken kendi cebine ne kadar para attı, ya da attı mı atmadı mı. Eger dedikodular dogruysa ve bir yandan futbolcularımız icin menejerlik yaptiysa, ve kendi cikarini sivasspor'un onunde tutmus ve zor gunler yasamamizin en onemli sebebi olmus ise, kendisinin basarisizligi icin zerre kadar uzulmeyecegim.
İspat edebilirmisin bu yazdıkların yoksa dedikodu olsun diye boş konuşuyorsun
Alt 10.11.2013, 19:51   #20
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1428 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Şu bir gerçekki hem iyi hemde kötü dönemlerimizde hep baş aktör olmuştur Bülent Uygun... Şaibeler, demeçler, enteresanlıkların en çoğu o dönemlerdeydi yine... ''Laila, La ilahe illallah'' deyimi ile dudak büktük... Soyunma odasındaki motivasyon konuşması ile duygulandık, Yasin Çakmaklarla kızdık, Anderlechtlerle üzüldük, Şampiyonluk potasındayken heyecanlandık hep onun döneminde... Kızamıyorum, üzülmüyorum, sevinmiyorum. Nihayetinde ekmeğini öyle yada böyle bu işlerle kazanıyor. Sadece Allah yolunu açık etsin demekle yetiniyorum kendimce.. Olur ya birgün bizimle yolu kesişirse eminim ki yaşadığı başarısızlıkları hataları tekrarlamaz... Ama zannetmiyorum kesişeceğini...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
antepte, bitti, dönemi, fönemi, uygun