Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.01.2014, 13:29   #51
aRsima58
Yiğido

aRsima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 aRsima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Öncelikle bu takımda golcü adam yok onu belirteyim. Zaten herkeste farkındadır. Bu utaka hangi mevki için alındı ? forvet veya kanat oyuncusu. ya kardeşim bu adam geldiğinden beri bir varlık gösteremiyor neden bu adamda bu kadar ısrar ediliyor anlamıyorum. Bu adam Grosicki'den daha mı iyi oynuyor. Dikkat edin Grosicki bursa maçlarında hep iyi oynamıştır.Türkiyede ilk golünüde bursaya karşı atmıştır. Hadi onuda geçtim aydın gibi bir oyuncu neden yedek. aydın ile ziya sol kanatta iyi varlık gösteriyorlardı. Dün utaka ile hiç anlaşamadılar. ikincisi yakup navratil. Bize ilk geldiği yıllarda katkısı olmuştu.ama şuan kesinlikle gönderilmesi gerekir.çok ağır kalıyor ve çalım yemeye müsayit bir oyuncu. Bir sözümde Aatıf'a... iyisin hoşsun ama sendede bir durgunluk var. Dün bayağı pas hataları yaptı. Bence Aatıf'ın bir iki maç dinlendirilmesi lazım ki formanın değerini anlasın.onun bölgesinde forma rekabeti yok ! Bu takıma acilen bir tane kaliteli ön libero lazım.Dün herkes görmüştür belusshi'nin nasıl oynadığını.. son olarak defansın arkasına çok top kaçırıyoruz bütün takımlar artık bize karşı böyle oynuyor.Buna carlos hocamın bir çare düşünmesi gerekir. Takımımı çok seviyorum. İnşaallah daha iyi olacağız. Saygılar..
aRsima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda aRsima58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.01.2014, 15:44   #52
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 452 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar sayın baskanıma bır teklıfım var trasferde acalemız yok dıyor atıf ve burhanıda satsınlar uc uncu lıgden bedavaya oyuncu bulurlar lıgıde on ve onbes sırada bıtırsınler ve aksamkı oyunu gorduk takımının uzerıne olu tapragı atılmıs ve boyle devam ederse ıkııncı yarı cok az mac kazanırız bızım gol atacak forvetımız yok hala dıyorlar trasferde acelemız yok takım mac kaybettıkce taraftarda maca gelmıyor kaybeten takımın nıye macını seyredelım bem boyle dusunuyorunm bılmıyorum hayırlısı herkese selam benım kupada favorım akhısar spor
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.01.2014, 19:14   #53
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
cılgınsivas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
eskı oyuncumuz mehmet yıldız gelse yemınle utakadan ve rafikten daha ıyı top oynar
Aynen katılıyorum.
Ayrıca Kamil i kazanmamız lazım. şu an itibari ile Kamilden daha iyi bir transfer yapacak gibi görünmüyor. Defans arkası toplarda hala sıkıntılı. En azından dün berabere kalırdık uzun toptan gol yemez isek. Ama lig sonunda ilk 5 te olacağımıza inancımı kaybetmiyorum.
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda existence'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı