Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas-Fb Bletleri Satışta
Alt 06.02.2014, 11:45   #51
yigido_furkan
Usta Yiğido

yigido_furkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 403 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 yigido_furkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas-Fb Bletleri Satışta

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bırakın bu fener aşkını
sen o yazıdan onu cıkarıyosan bn sana bısey demıyorum. bn 4 yıldır ıstanbulda yasıyorum. 1 kere fb macına fb trıbunune gıttıysem Allah belamı versın. fb stadına sadece Sivasspor maçlarına Sivasspor tarafına gıttım. bn senın gıbıler gıbı ıstanbul yalakası yonetım elestırmenı olmadım o yazıdada yanlıs bısey varsa soyle yoksa gereksız yorum yapma
yigido_furkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2014, 13:51   #52
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
yigido_furkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sen o yazıdan onu cıkarıyosan bn sana bısey demıyorum. bn 4 yıldır ıstanbulda yasıyorum. 1 kere fb macına fb trıbunune gıttıysem Allah belamı versın. fb stadına sadece Sivasspor maçlarına Sivasspor tarafına gıttım. bn senın gıbıler gıbı ıstanbul yalakası yonetım elestırmenı olmadım o yazıdada yanlıs bısey varsa soyle yoksa gereksız yorum yapma
istanbulu metheden yada yönetimi eleştiren tek bir yorumum yok ben fenercilik oynayanlara kızarım. 35 senedir maç izlerin fener maçlarındaki kadar mide bulandıran taraftar görmedim. sen gördünmü onuda bilmiyorum.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58svs58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2014, 14:28   #53
yigido_furkan
Usta Yiğido

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
istanbulu metheden yada yönetimi eleştiren tek bir yorumum yok ben fenercilik oynayanlara kızarım. 35 senedir maç izlerin fener maçlarındaki kadar mide bulandıran taraftar görmedim. sen gördünmü onuda bilmiyorum.
fb yada o bu degıl ligtekı tum stadlarda rakıp trıbun kale arkasındaysa kale arkası ucretı neyse rakıp trıbunde ucretıde odur. 35 senedır ızlıyosundur lafım yokta bırazda arastırmak gerekıyor. ben olanı soyledım bunda fenercılık ne var bn onu cozemedım. mıde bulanmasını engellemek Sıvastakı taraftara dusuyor. o bilet cıktıgı gun kendımıze ayrılan bıletlerın bıtmesı lazım yoksa stadda azınlık oluruz suc yıne bızde yanı altı ustu 15 16 bın kısılık stad koca sehırden 15bın gercek Sivassporlu bulamıyosak yazık bıze
Bu Konuda yigido_furkan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2014, 15:26   #54
EneS ElmaS
Tecrübeli Yiğido

EneS ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 839 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 EneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
yigido_furkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1.bn sunu anlamadım takımı bolmek ne oluyor ne yaptıkı yonetım takımı boldu bu nasıl bı laf ben bunu anlamadım .2. bır futbol takım zaten genel olarak 24 25 kısılık kadroya sahıp olur bı arastır dıger super lıg takımlarınada bı bak. 3. forma savası dıyorsunda ılk yarıda bu kadro degılmıydı oynayan farklı olarak bı forvet degıstı ılk yarı ozaman neden bukadar basarılı olundu bu takımda oynayan 3 4 tane banko oyuncumu satıldı? 4. ayrıca su takımı bı ıncele kalede korcan bjk alt yapısında yetısmıs tecrubesızdı ama bu sene masallah 1 2 maç dısında cok ıyıdı. ziya alt yapıdan geldı cok basarılı. umıt kurt 2. ligten geldı banko oynuyor. hakan 2. ligten geldı. kadır hacettepeden geldı geldıgınde nıye alındı dedı suanda takım kaptanı. aydın karabulut 2. liglere kadar dustu her donem takım degıstırdı bızde basarılı oldu. yanı demek ıstedıgım oyuncuda potansıyel varsa hangı lıgten geldıgının bı onemı yok ılla yıldız olmasınada gerek yok. sampıyonluga oynadıgımız senekı kadromuzu ac ıncele en az 4 5ı 2. ligten kadromuzdan oyuncular vardır. onemlı olan ınanmak mucadele etmek taraftar olarak takıma ıyı gunde kotu gunde destek olmak. kac macta trıbunler ful doldu. kac tane kombıne satıldı. once kendımıze bakalım sonra yonetımı takımı elestırelım..

Takim bölmesi ise kastim ilk 11 oynayabilecek kapasitede olan futbolcularin yollanmasi ve yerine ilk 11 oynayabilecek futbolcularin alinmamasi (insaallah bu tezimde haksiz olan ben olurum!!!). Durum bunu gösteriyor.

Djebbour gitti
Grosicki gitti
Abdülkadir gitti
(digerlerini saymiyorum, onlar benim gözümde ilk 11 oynayabilecek kapasitede degillerdi zaten)

Alinan futbolculardan hic bir tanesinin bunlar kadar kaliteli olacagina inanmiyorum. Özellikle DJEBBOUR'a yazik oldu. 15 mac 5 gol 2 assist baslangic icin bence pek de kötü degildi.. En cok ona üzülüyorum zaten. Kadroyu güclendirmek yerine "bölündü"! 2. ligden gelen futbolcular konusunda haklisin ama bize gelen futbolculardan sadece Pedro 2. ligden geldi, peki ya gerisi? Hatta almanya 5. liginin son sirasinda oynayan takimdan bir futbolcu aldik adeta, hedef ise avrupa

Özetliyorum: Eger hedef gercekten avrupa ise ve taraftara "sürpriz" transfer sözü verildiyse bu sözleri destekleyici bir girisimde bulunulmasi gerekilirdi, ama bence bulunulmadi, hatta tam tersine takimin en kaliteli futbolcularindan 2 tanesini sat ve yerlerine 3. ve 5. ligden futbolcu al asil kizdigimiz ve isyan ettigimiz nokta bu! Hedef kümede kalmak veya bütcemiz yetersiz de ki anlayis gösterelim ama bos sözler verip taraftari hayal kirikligina ugratmak ayiptir. Insallah sen hakli cikarsin ve yanilan ben olurum, en büyük istegim bu.
EneS ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2014, 16:03   #55
yigido_furkan
Usta Yiğido

Alıntı:
EneS ElmaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takim bölmesi ise kastim ilk 11 oynayabilecek kapasitede olan futbolcularin yollanmasi ve yerine ilk 11 oynayabilecek futbolcularin alinmamasi (insaallah bu tezimde haksiz olan ben olurum!!!). Durum bunu gösteriyor.

Djebbour gitti
Grosicki gitti
Abdülkadir gitti
(digerlerini saymiyorum, onlar benim gözümde ilk 11 oynayabilecek kapasitede degillerdi zaten)

Alinan futbolculardan hic bir tanesinin bunlar kadar kaliteli olacagina inanmiyorum. Özellikle DJEBBOUR'a yazik oldu. 15 mac 5 gol 2 assist baslangic icin bence pek de kötü degildi.. En cok ona üzülüyorum zaten. Kadroyu güclendirmek yerine "bölündü"! 2. ligden gelen futbolcular konusunda haklisin ama bize gelen futbolculardan sadece Pedro 2. ligden geldi, peki ya gerisi? Hatta almanya 5. liginin son sirasinda oynayan takimdan bir futbolcu aldik adeta, hedef ise avrupa

Özetliyorum: Eger hedef gercekten avrupa ise ve taraftara "sürpriz" transfer sözü verildiyse bu sözleri destekleyici bir girisimde bulunulmasi gerekilirdi, ama bence bulunulmadi, hatta tam tersine takimin en kaliteli futbolcularindan 2 tanesini sat ve yerlerine 3. ve 5. ligden futbolcu al asil kizdigimiz ve isyan ettigimiz nokta bu! Hedef kümede kalmak veya bütcemiz yetersiz de ki anlayis gösterelim ama bos sözler verip taraftari hayal kirikligina ugratmak ayiptir. Insallah sen hakli cikarsin ve yanilan ben olurum, en büyük istegim bu.
Grosicki gercekten kaliteli bir oyuncu ilk 2 sezon super oynadi. Ama sonrasi bazi sorunlari oldugu belliydi. Hadi riza hoca ters dustu oynatmadi. Carlos geldi oda oynatmadi demekki sorun kendindeydi. Djebbour pedroyu kiyaslamak icin oncelikle pedronun 11de oynamasi lazim. Bizler bile baska memlekete gitsek alismamiz zaman aliyor. Adam brezilyadan Turkiyeye geldi alismasi zaman alacak ins istendigi gibi cikar. Ben eminimki bu takimin basarili olmasini Mecnun baskan bizden cok daha fazla ister. Ins sezon sonunda avrupaya gideriz. Turkiye kupasi maclarida bitince haftada 1mac yapan takimimiz daha basarili olacaktir insallah
Bu Konuda yigido_furkan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2014, 23:35   #56
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

biletlerde son durum nedir insallah bu maçta dolar stadyum
Alt 08.02.2014, 01:07   #57
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Stat dolmali ancak kuru kalabalik Fenerbahce gelmis gidip gorelimcilerle cekirdekcilerle dolmamali 90 dk stat yikilmali artik su oturarak mac izleme huyumuzdan Allah askina kurtulallim gerçek taraftar bilinci artik oturmali sehrimize biz küçük bir klup değiliz.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sıvaslıgenç'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.02.2014, 07:16   #58
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1086 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

TamAmen dolacaktır .. Hafta sonu birde galibiyet gelirse değmen keyfime

Etiketler
bletleri, satışta, sivasfb