Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: "Mahçup oldum"...
Alt 10.02.2014, 11:45   #41
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 615 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: "Mahçup oldum"...

sayın başkanım sivasın tarihinde iki yiğit delikanlı çıkmıştır.bunun biri rahmetli Muhsin başkan digeride sensin mecnun başkan.transfer döneminde bizi ne kadar üzsende hayal kırıklığına sevk etsende sana güveniyor ve seni seviyoruz.
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2014, 13:20   #42
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Başkanıda mahçup ettiniz bizleride mahçup ettiniz..sizlerin yüzünden galibiyetin tadını bile çıkaramadık......rezil adamlar...
Alt 10.02.2014, 13:23   #43
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1046 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

azizin şu lafını da bize yedirdiler ya helal olsun onlara...Mecnun başkanı CAN DAMARINDAN vurdular hem de bizim içimzideki sözde Sivasspor sevdalıları(!)...
Alt 10.02.2014, 13:52   #44
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Herkes biliyor kimin bağırttığını, Mecnun başkan da biliyor. Merak etmeyin.
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2014, 14:00   #45
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ya fener yenildi diye yaygara koparıyor. bize ne oluyor biz yendik ve ben hiçde mahçup olmadım.4-3 lük maçta sivasspora küfreden sivaslılar ozaman da mahçup olsaydınız.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2014, 14:18   #46
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1046 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya fener yenildi diye yaygara koparıyor. bize ne oluyor biz yendik ve ben hiçde mahçup olmadım.4-3 lük maçta sivasspora küfreden sivaslılar ozaman da mahçup olsaydınız.

sen kimsin birader? başkana fener yenildi diye yaygara koparıyor diyecek kadar adi misin sen? bence sen bu lafları ediyorsan en büyük gs yalakası yalamasısın ? başkana dil uzatamka senin gibilerin haddine değil!
Alt 10.02.2014, 14:19   #47
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasaspor-FB karşılaşmasında, bir kısım taraftarın FB başkanı Aziz Yıldırım aleyhinde yaptığı tezahüratlara, tepkiler çığ gibi büyüyor.

Tv'lerde yayın yapan spor proğramlarında, Sivassporun galibiyetinden daha çok çirkin tezahüratların ön planda olması, gerçek yiğidoların üzülmesine neden oldu.

Bu konuda Beyaz TV'de yayın yapan spor proğramı Beyaz Futbol muhabirine konuşan Kulüp Başkanımız Mecnun Otyakmaz, üzüntülerini dile getirerek, "Yapılan tezahüratları tasvip etmiyoruz" dedi. Otyakmaz, "FB ile yaptığımız karşılaşmalarda neden eleştiri alıyoruz anlamıyorum. FB'yi daha önce 2 kez şampiyonluktan eden takım Sivasspordur. Ancak, bir kısım taraftarın yaptığı şike tezahüratından mahçup oldum, ciddi üzüldüm" şeklinde konuştu.

Tarihe imza atan galibiyetimize gölge düşüren bu tezahürattan dolayı, yiğidoların da rahatsız oldukları öğrenildi.

______________________________ ______________________________ ____

FB Baskanina yapilan Yanlis Tezahüratlarin yanlis oldugunu ben bir taraftar olarak burdan Kiniyorum .Bizim isimiz orda birilerinin sucunu cikarmak degil Takimi sirtlamak ve ona gereken destegi vermekti ama icimize malesef giren.Pravakatörlerin yaptigi yanlis ve cirkin tezahürati bize mal oldu. Bunu Sivasli ve Sivasspor Taraftarinin yapacagina inanmiyorum.Daha öncede Madimak oteli bize mal oldu halaa onun zorunu yasiyoruz bunlari yapan bizden olamaz bize zarar verenler bizden uzak dursun.Size bir Örnek verecegim Gecen hafta Zirraat kupasi maci vardi Tokat ,GS orda Tokat Taraftari Ve Hocasi Yenilmelerine degil Yildizlari Görmekden dert yandilar dinleyenler buna sahitdir neden yildizlari getirmediniz diye. Bizimkilerde buldular bulandiriyorlar Yildizlari görüyorsunuz Ligde kendini yillardir kabuletdirmis 3 büyük külübü getiriyorsunuz ayaginiza buna sükür edin .Bakin bir zamanlar bu ligde oynayan takimlara bir cogu 3.ligde bazilarida bal liginde daha fazla yazmak istemiyorum anlayan anlamistir saygilar
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2014, 15:12   #48
fulucak
Yeni Yiğido

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 fulucak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aziz Yıldırım, Sivas deplasmanını kendine yakın hissettiği için başkanımızla olan samimiyeti olduğu için buraya kadar gelmiş fakat bizim yaptığımıza yazıklar olsun gereksizdi
fulucak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2014, 15:43   #49
bumin58
Acemi Yiğido

30 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 bumin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ogz58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aziz Yıldırım haklı ben şike yaptımda sivası mı satın aldım,Sivaslılar satılmış mı diyor. Sivassporun adı neden şikede geçiyordu Sivas fenerbahçe maçı yüzündendi .Bizim kendini bilmez serseri tiplilerin yüzünden bizim başkanımız mahcup duruma düşüyor,tezahürat edileceksede düzgünce düşünerek ve küfürsüzce olması lazım
Aziz neden haklı aziz tek sivas karşılaşmasındamı şikeyle anılıyor diğer 17 takım neden üzerine alınmıyor. Bu aziz denen adam neden başka dışsahalara gidemiyorda Sivas'a geliyor. siz bu eziklikle şike sucunu sahipleniyorsunuz
bumin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2014, 15:44   #50
bumin58
Acemi Yiğido

30 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 bumin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
fulucak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aziz Yıldırım, Sivas deplasmanını kendine yakın hissettiği için başkanımızla olan samimiyeti olduğu için buraya kadar gelmiş fakat bizim yaptığımıza yazıklar olsun gereksizdi
Aziz bundan sonra yakın hissetmez ve adımız fenerin yamağı olmaktan çıkar. çok güzel oldu istanbul takımlarınından tam arınmadan büyük takım olamayız.

Aziz adam olsa "Hiç bir dışsahaya gidemiyorum gerginlik olmasın diye Sivasa Sivaslı yönetiçilerle ilişkilerim var diye sivasa geliyorum" diyerek Sivası zan atlında bırakmaz
bumin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aciklamalar, carpici, mahçup oldum, otyakmazdan