Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeni Sezonda Tribün Şovlarımız
Alt 09.08.2014, 16:15   #11
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeni Sezonda Tribün Şovlarımız

tribünlerde her kafadan ayrı bir ses çıkararak yaptığımız şovlardan bahsediyosanız kalsın boş tribünler tercihim en azından teknik direktörlük taslayan tipler olmaz
Alt 09.08.2014, 17:05   #12
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tribünlerde her kafadan ayrı bir ses çıkararak yaptığımız şovlardan bahsediyosanız kalsın boş tribünler tercihim en azından teknik direktörlük taslayan tipler olmaz
Her bir kafadan farklı ses çıkabilir doğrudur ama farkında değilsiniz sanırım 58. dakika sonrası futbolcularımızın nasıl hareketlendiğinden? Amacımız takımımızı desteklemekse bunun nasıl gerçekleştiğinin bir önemi yoktur bana göre. Yeter ki gönülden olsun yaptıkları şeyler.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.08.2014, 20:11   #13
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Merhabalar yine ben ve yeni sezona girerken Taraftarlarımıza yeni bir çağrı..
Geçen sezon facebook'taki taraflar sayfaları ve sivasspor.com aracılığı ile tüm taraftarlarımızı 58. dakika şovu için koordine olmaya çağırmıştık. Başarılı da olduk ve aramızda bazılarımız beğenmese dahi eğer koordine olursak daha sonralarında da çağrılara gerek kalmaksızın şovlarımızın devam ettiğini gördük.

BÖYLECE büyük bir önyargıyı da yıktık, biz Sivasspor Taraftarları olarak küfürsüz, fairplay çerçevesi dahilinde her türlü organizasyona ve katılım sağladığımızı gösterdik.
Size 3 tane örnek göstereceğim bir çoğumuz katıldık ve bir çoğumuz da televizyonda, internette bu şovları takip ettik izledik, şimdi yeniden gözden geçirelim ve aslında ne kadar da etkili bir şey yaptığımızı görelim. Çünkü 58. dakika Sivasspor için artık kırılma noktasıdır ve bu dakikada bu sezon boyunca defalarca goller attık ve yedik. Gol yediğimiz anlarda dahi yaptığımız bu muhteşem şovlar takımımıza moral motivasyon konusunda büyük fayda sağladı ve bir çok maçı geri çevirdik, en azından 1 puan almayı başardık.
http://www.youtube.com/watch?v=4aE2R_EDk0Y
http://www.youtube.com/watch?v=dpiP7HeG4Io
http://www.youtube.com/watch?v=Br7RvEfsNDU

Şimdi ise yeni sezonda tribünlerimize 58. dakika şovu dahilinde yahut daha farklı şekilde nasıl yeni şovları veya uygulamaları kazandırabiliriz ve bunlar neler olabilir diye size bir soru yöneltmek istiyorum. Herkesin sıcak bakabileceği, taraftarlarımızın uygularken zevk alacağı ve tribünlerimize yakışacak yeni bir şov arayışına girelim ve bunun hazırlıklarını şimdiden yapalım.
Lütfen hiç kimse o onun özentisi, bu bunun özentisi gibi tartışmaları ortaya atmasın. Bizim amacımız takımımıza layıkıyla destek olmaktır!!
Yigido Genclik olarak 58.dk yı 2007 den baslayarak bugune kadar yayarak getirdik simdi burda kimse etiket yapmasin forumda yazarak bu isler olmuyor maalesef sizinde katkilariniz olduysa tesk ama kimse yaptiklarimizi gormezlikten gelmesin emege biraz saygili olalim
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YiğidoGençlik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.08.2014, 20:28   #14
sivasfutbol
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 849 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
YiğidoGençlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yigido Genclik olarak 58.dk yı 2007 den baslayarak bugune kadar yayarak getirdik simdi burda kimse etiket yapmasin forumda yazarak bu isler olmuyor maalesef sizinde katkilariniz olduysa tesk ama kimse yaptiklarimizi gormezlikten gelmesin emege biraz saygili olalim
Her hangi bir şekilde etiket amacımız yok. Şahsen eğer etiket yapacak olsaydım bu hesabı "sivasfutbol" adını kullanmaz kendi adıma bir hesap açardım. 2007'den ziyade ben 2005'lere kadar yapıldığını hatırlıyorum devam ettirdiğiniz ve geliştirdiğiniz için ayrıca teşekkürler. Şovumuzu tribünlere yaymak ve taraftarlarımızı koordine edip güzel görüntülerle karşılaşmayı istiyorduk, umuyorduk. Başardık. Bunu ne ben tek başıma yaptım, ne taraftar sayfaları, ne siz taraftar grupları Sivasspor Taraftarlarının ortak çalışmasıdır herkesin emeği, desteği vardır. Lütfen artık o yapmadı, şu yaptı. Sen yapmadın, ben yaptım tartışmalarına girerek boş yere vakit kaybetmeyelim ve gelecek sezon için hep birlikte yeni bir uygulamayı tribünlerimize kazandıralım.
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.08.2014, 01:17   #15
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Konu sen bene döndü iki dakikada bence yg kardeşim sende daha iyi nasıl olur onu belirt burada.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sıvaslıgenç'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.08.2014, 11:31   #16
nostalgiaplatz
Acemi Yiğido

51 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 nostalgiaplatz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İbrahim Toraman'a sövmeyinde ne yapıyorsanız yapalım !
nostalgiaplatz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nostalgiaplatz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.08.2014, 11:51   #17
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 494 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
nostalgiaplatz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İbrahim Toraman'a sövmeyinde ne yapıyorsanız yapalım !
Gurbetçiler avrupa da toramanla fotoğraf çekinmek için şuraya girmiş baya sevgi seli göstermişler inşallah sivastada bir sorun cikmaz ve İbrahim kafasında sorun olmayınca dahada rahat ve iyi bir oyun sergiler
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2014, 05:21   #18
kanka5885
Acemi Yiğido

26 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 457 kanka5885 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben size bizzat şöyle birşey söyleyim ki bunlar eminim yapilir istenilirse,
1, yeni stadyum açılışında stadyum ilk maç üçretsiz ve yönetim tarafından her koltuga atkı konulmalı ve kale arkasi yani genç taraftarlarin olaçagi bölümde yazili pankartlarla birlikte elde tutulmali pankart oluşturulmalidir.
Ayriça yönetimin destek çıkması gerekir ve anons gerekiyor dikkat ettiyseniz sivasspor bayrak koymuştu her koltuga bütün bayraklar dediaginde kalktı bütün bayraklar tam gaz devam etti ama anons yok bişi yok e bilet boku çıktı zaten e biz okuldan ögrençi getiriyoruz 2 kişi giriyor bagiriyior destek oluyor lise ögrençisi haşlıgından ayiriyor tamam ama hepsi ayiramiyor nasil giereçek içeri saçma bi sistem geldi , dedigim gibi herşey yönetimde bitiyor .
Alt 25.08.2014, 22:58   #19
sivasfutbol
Usta Yiğido

Cumhuriyet Kupası maçında dahi takımımızı motive edecek kadar 58. dakikanın önemini taraftarlarımız gördüler. Umarım zamanla daha güzel şovları tribünlerimize kazandıracak adımlar atılır ve gelecek adına tribünlerimizde çok daha eğlenceli şovlar yapmaya devam ederiz. Ben taraftar olabileceğimize inanıyorum yeter ki birlik olalım, ben birlik olacağımıza inanıyorum yeter ki organizasyonlara büyük küçük demeden, çekinmeden destek olalım.

Etiketler
sezonda, tribün, yeni, Şovlarımız