Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 31.08.2015, 23:33   #71
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Maçı stadda seyrettim ve kahroldum tek kelimeyle.Perişan bir takım Boye ile perişan, Orhan Gülle ile D.Abalo ve Barrales ile perişan.İlhan Cavcav haklıymış.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.08.2015, 23:49   #72
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 680 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maçı stadda seyrettim ve kahroldum tek kelimeyle.Perişan bir takım Boye ile perişan, Orhan Gülle ile D.Abalo ve Barrales ile perişan.İlhan Cavcav haklıymış.
İlhan Cavcav ne demiş ti ki ?
Alt 01.09.2015, 00:19   #73
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 888 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sergen'in derdi neydi acaba? Mactan sonra niye basin toplantisina cikmadiysa..
Bilgisi olan var mi?
..Sergen Hoca'nın lisansı Teknik Direkör lisansı değil;Sergen Hoca ne zaman Pro-lisans kurslarını bitirirse o zaman basın toplantılarına T.Direktör olarak çıkacak..Maç sonunda gördüğümüz kişi Teknik Direktör lisansı olan Pro-Lisans kurslarını bitirmiş bir Hoca..Kendisi 3.liglerde çalışan bir hOcaymış;en son Çorum Belediyesporda çalışmışççŞimdide sivassporda formalite olarak T.Direktör olarak gözüküyor..Aynı taktiği sivasspor B.Uygun döneminde de yapmıştı..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.09.2015, 02:11   #74
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 735 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ben bizim taraftarın bu iki huyunu hiç sevmiyorum:

1-2009 başlayan küme düşme tramvasını her kötü oynan iki haftadan sonra sendrom olarak yaşıyor ve malesef yaşatıyor...tam bir çöküş içine giriyoruz...bütün futbolcuları ve teknik adamları sıfırlamaktan geri durmuyoruz...moral bozucu yaygara koparmaktan kendimizi alamıyoruz.

2-ben eminim iki hafta üst üste galip gelseydik buarada kesin şampiyonluk methiyeleri düzülür.ballı kaymaklı yorumlardan,kendini beğenmişlikten geçilmezdi.hatta bir sonraki maçı 3-0 aşağı kazanılmayacağına dair skor tahmin yarışması düzenlenirdi.

tamam takım kötü oynuyor,istediğimiz gibi de hiç değil...hayaller ve karamsarlık arasında gidip gelen bu ruh hali içinde futbolcuları ve daha düne kadar kahraman olarak görülen direktör sergen yalçını yerin dibine sokmak neyin nesi oluyor?ben anlayamadım.

daha bazı yorumlar için çok erken.şükür diyelim kötü oynanan bir maç da 1 puan iyidir...
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda güneşyurdu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.09.2015, 08:27   #75
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İlhan Cavcav ne demiş ti ki ?
bir sezonda 7 hoca değiştirdin dediler o da 'takımın menfaati için değil 7 gerekirse 17 hoca değiştiririm' demişti.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.09.2015, 15:38   #76
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 681 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Stadda VipB"de izledim maçı. Geçen sezon maratonda idim. Maçtan önceki mesajımda küfür nedeniyle Bu sezon kombinemi maratondan değil Vipten aldığımı ve Bu sezon kötü tezahürat olan her maçtan sonra hemen cezanın uygulanacağına dikkat çekmiştim. Maratonda bulunan özellikle genç yaştaki taraftarlar hakemlerin kötü Yönetimine sabredemeyip topluluk psikolojisiyle cahilce aynı basmakalıp küfürü ediyorlar. O an akıl tutulması yaşıyor, düşünemiyorlar. Oysa insani görevlerimizden biri de nefisimizi kontrol etmek, sakin kalabilmektir. Bu otokontrolü sağlayana kadar maraton ve gar Tribünü bir süre daha çabalayacak gibi duruyor. Nitekim Maraton Tribünü Gene PFDK'ya sevkedilmiş. Inşallah ceza çıkmaz.
Ha, Vip nasıldı derseniz, çekilir gibi değil. Adeta tezahürat edilmesin diye inşa edilmiş bir sinema salonu. Sebo, biraz çırpındı ama hareketlendiremedi. Vip B'ye oturmaya gelmedik tabii. Konya maçıyla beraber Üzerimize düşenin fazlasını yaparız.
Osmanlıspor Takımı bir hafta önce GS'yi durdurduğu gibi, Sivassporumuzu da iyi çalışmış. Kanatlarımızı ve Atıf'ı bloke edip bize Hücum yaptırmadılar. 65. Dakikaya dek Oyun stratejileri bu idi. O dakikada Erdal Kılıçarslan'ı oyuna alarak beraberlik değil maçı almayı da istediklerini gösterdiler. Dikine yaptıkları iki üç atak sonrası golü yedik. Golden sonra oyunu kontrollerinde götürdüler. Ama maç hakemin son düdüğüyle biter gerçeğini unutan Mustafa Akçay egosuna bir anlık yenilip sahanın içine girince ibre bize döndü. Kendi oyuncularının motivasyonunu bozdu. Atıf'ın önce HAKLI olarak bir rakip oyuncuyu oyundan attırması, sonra da tam bir Tecrübe abidesi gibi Âdem'i ve diğer arkadaşlarını Olayların içinden çıkarıp sahaya tekrar çekmesi güzeldi. O dakikalarda Sağdan Cicinho, soldan Erkan Kaş'ın oyunu zorlaması ile Dağılan rakip hataya zorlanınca golü yediler. John Boye'nin takipçiliği de takdire şayan. Söz Boye'ye gelmişken. Dirsek hareketini tasvip etmiyorum ama defans oynayanlar bilir , stoper sert oynamak zorundadır, ilk maçta ayar biraz kaçmıştır ama Melo, Civelli gibi Örnekleri hatırlatayım.
Takımımızın bir galibiyetle kendisine güveninin geleceğini ben de görüyorum. Belki Rize'yi yenemeyiz ama içerde Konyaspor maçı iyi futbol ve iyi sonuçların miladı olur umarım.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2015, 16:10   #77
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 432 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu takımı 58. dakika hariç bağırmayıp çağırmayıp desteklemeyenlerin eleştirmeye de hakkı olmadığını düşünüyorum, şu tribünler artık havasını yakalamalı yoksa iş işten geçecek . Transfer istendi en alası yapıldı, hiç beklenmedik adamlar alındı, takım oturur o mesele değil 5. büyük bursa 0 çekti ama taraftar ayağa kalkmazsa Sivas 4 Eylül'de maç kazanamaz, git gide trabzon tribününe döndük maç seçen, takımına destek olmayıp köstek olan her maç sonrası pfdkya sevkedilen böyle olmaz arkadaşlar abiler dostlar ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda badof58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.09.2015, 07:33   #78
muspol58
Tecrübeli Yiğido

muspol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 muspol58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

takım hiç tat vermiyor birazdaha bekliyecegiz

Etiketler
değerlendirelim, maçı