Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Taraftarımız Rahat Olsun
Alt 27.10.2014, 22:22   #11
fedayi
Yiğido

106 Mesajına 152 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 fedayi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Taraftarımız Rahat Olsun

carlosa güvenimiz tam elinden gelenin en iyisini yapacağını biliyoruz. yeterki bizim oyuncular bencil olmasın, forvetler iyi oynasın gerisi gelir zaten
fedayi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fedayi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.10.2014, 22:57   #12
Rallim58
Gast

Sözle rahat olamıyoruz hocam, icraat lazım...

BJK maçına Ankaraya gittik ve canlı izledik. Oradaki futboldan eser yok, eski Eşer'den eser yok...

Bu sezonun tüm karşılaşmalarının kasetlerini; Ziya, İbrahim Toraman, Batuhan, Utaka, Burhan ve Aatıf'ın yeniden izlemelerini tavsiye ederim...
Alt 27.10.2014, 22:59   #13
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Taraftarımız Rahat Olsun Karlos cok rahat konusuyor ya okumasi yazmasi yok yada cok güvendigi bir yer var nasil rahat olalim 7 karsilasmada 5 puan
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.10.2014, 23:48   #14
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspor bundan daha kötü baslangıçlarda yaptı,sorunlar düzelmeyecek değil,hiçbir takıma ezildiğimizde yok,sadece yeterli puan alamadık,tüm türkiyenin gıpta ile seyrettiği takımız ,diyeceksinizki bize puan lazım iyioyundeğil ,bende öyle düşünüyorum,r.carlosun sivasspora 1 2 beden büyük olduğunu düşünüyorum,adam hacımuratla ,mercedeslerle yarışıyor artık birazda matematiksel düşünmek lazım ,futbolcuların dikkatini çekmesi lazım ,özellikle atıfın ,burhanın ziyanın ,gerekirse burhanı kesip musayı oynat ,ziyayı kes berki oynat,atıfıda kes diyecemde alternatıfi yok keratanın ,rize maçını boşuna kaybettirdi biraz takımı düşünseler ,röportaj veriyor benim gol atmam önemli değil takım kazansın yeter diye maç içinde tam tersi oynuyor ,içim rahat olmasına rahatda ??işaretleri hepimizde var üşt üşte 2 3 seri yapsak düzlüğe çıkarızda ,bulunduğumuz yer hiçde hoş değil ,bislogan vardıya[ rahmetlide sollardı mefta oldu ]sezon sonunda sivasspor çok iyi takımdı düşmesine üzüldük demesinler sonra
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2014, 06:36   #15
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
noname87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kırk yılın başında Roberto Carlos gibi bir markayı bulmuşuz çabuk kaybetmemeliyiz.Yılmaz Vural geldi diyelim ne olacak seneye ortadan kaybolacak Hikmeti de öyle Mesut'u da öyle.Her maç rakibe üstünlük kuran bir takım oluşturuyor deplasman iç saha fark etmiyor her maç kazanmaya çıkıyor bu takım ligden düşerse böyle düşsün.Rize gibi Antep gibi oynayacaksa yer işgal etmesine gerek yok.
yani??? carlos gibi bir markayı bulduk diye ligden düşelim öyle mi? ondan sonra hangi markayı bulup geri yükselmeye çalışacağız?

hector cuper ordu'yu düşürdü. adam başlı başına marka idi. şimdi hector cuper düşürünce ordu düşmüş sayılmadı mı? anlamadım!

carlos'a en fazla iki hafta süre verilmeli. baktın bu gidişat devam ediyor, hemen kovulmalı. çok net. sivasspor'un ligde kalması "marka" hoca ile yola devam etmekten daha önemli.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.10.2014, 07:32   #16
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

bulunduğumuz yer aldığımız puan ister istemez strese sokuyor herkesi
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2014, 07:50   #17
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Carlos bu takımı yine üst sıralara çıkaracaktır buna inanıyorum.
Alt 28.10.2014, 08:54   #18
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yani??? carlos gibi bir markayı bulduk diye ligden düşelim öyle mi? ondan sonra hangi markayı bulup geri yükselmeye çalışacağız?

hector cuper ordu'yu düşürdü. adam başlı başına marka idi. şimdi hector cuper düşürünce ordu düşmüş sayılmadı mı? anlamadım!

carlos'a en fazla iki hafta süre verilmeli. baktın bu gidişat devam ediyor, hemen kovulmalı. çok net. sivasspor'un ligde kalması "marka" hoca ile yola devam etmekten daha önemli.
Gereksiz yere birbirimizle tartışmaya gerek yok bana göre Roberto Carlos'un marka değeri Hector Cuper ile kıyaslanmaz.Sana göre Cuper daha iyi hocadır.Benim demek istediğim böyle üç beş hafta işler iyi gitmedi diye hoca gönderirsen gelen adamda en fazla bir iki sene durur sonra gider.Başarı istikrarla gelir.Antep kaç senedir bu ligde ben ilk 3 girdiklerini görmedim.Akhisar ilk çıktıkları sezon kaç hafta son sıradalardı Hamza Hoca'ya sabrettiler son iki hafta küme düşme potasından çıkardı şimdi nerdeler.Yılmaz Vural Hikmet Karaman dediğiniz adamlar kulübün kasasını isterler yok şu primi bu komisyonu alamadıklarında kaçarlar zaten.
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda noname87'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.10.2014, 09:24   #19
Ahmet Ateş
Acemi Yiğido

101 Mesajına 213 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 Ahmet Ateş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Değerli Arkadaşlar

Roberto Carlos "Tek eksiğimiz gol" demiş. Vallahi Sayın Carlos, o kadarcık da olsun. Belki Carlos bilmez ama atalarımız da "O kadarcık kusur kadı kızında da bulunur" demiş. Hem nazar boncuğu olur...

Vallahi varsın tek eksiğimiz gol olsun. İnsanın maç sonu istatistiklerini görünce inanası gelmiyor. Sanki amatör takımlarla oynamış gibi her konuda bariz bir üstünlüğümüz var: Pas yapma, topla oynama vb. vb...

Ahh, bu istatiklerin bir de ayrıntısı olsa. Mesela, yaptığın pasın yüzde kaçını birinci bölgede, yüzde kaçını da üçüncü bölgede yapmışsın. Ben söyleyeyim neredeyse tamamını biz kendi alanımızda yapıyoruz. Üçüncü bölgede ise sadece bencil Atıf'ın slalomlar var...

Mesela, topun yüzde kaçını birinci bölgede, yüzde kaçını üçüncü bölgede oynamışsın. İlerideki oyuncuların topu ne kadar ayaklarında tutabilmişler. Maalesef topu yine kendi sahamızda oynuyoruz. Üçüncü bölgeye gönderdiğimiz toplar iadeli taahhütlü olarak yine sahamıza dönüyor. Üçüncü bölgede en fazla topla oynayan Atıf, o da kendine...

Yapılan pasları saha üzerinde işaretlesek, kendi sahamız karalama defterine döner. Orta sahada ve ileride ise birkaç çizik görürüz.

İşte üstün olduğumuz istatistikler. Bir teknik direktör nasıl olurda gürleyip de yağmur bırakmayan bulutlara eş böyle bir istatistikten gol bekler. Carlos çok bekler, yağacak yağmur, pardon golleri...

Son iki maçta goller, kimden geldi? Burhan'dan mı, Atıf'tan mı? yoksa siyah inciler Utaka ve Crisantus'tan mı? Maalesef gollerimiz ilerideki siyah veya beyaz incilerden değil, kalemizi gole karşı savunan Da Costa'dan geldi...

Carlos bir baksın maç kasetlerine, sahaya forvet diye çıkan incilerimize kaç top gelmiş ve bu meşhur hasta ayaklar ne yapmış. Demeçlerine bakılırsa Carlos'un hasta olmadığı anlaşılıyor, ama ben hasta oldum değerli arkadaşlar...

Hastalığı teşhis, tedavinin başlangıcıdır. Tek eksiğimiz golün nasıl geleceği de yukarıdaki satırlarda gizlidir. Yoksa "herşey başladığı gibi biter" diye korkuyorum...
Ahmet Ateş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ahmet Ateş'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.10.2014, 21:25   #20
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Haydi Carlos gecen sezon takima verdigin o coskuyu bu senede ver Takimi motive et kritik bölgeden kurtar takimi tekrar Sampiyonluga oynat costur taraftari

Carlosa güveniyoruz bizi bu bölgeden kurtarir.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
olsun, rahat, taraftarımız