Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: "Önemli takviyeler yapacağız"
Alt 26.12.2015, 13:38   #61
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1434 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: "Önemli takviyeler yapacağız"

Alıntı:
flarcone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Transferde gelişmeler var.

Belçika asılllı son yıllarda avrupada parlayan takımda oynuyor. takımında 2-3 maç haricindeki tüm maçlarda oynamış ancak çoğunda 2. yarıda girmiş ortasaha oyuncusu kanatlarda da oynayabiliyor. bu oyuncuyla büyük oranda anlaşıldı.

Brezilyalı stoper breilya liginde kuvvetli takımında 3. stoper durumunda. takımının oynadığı maçların hemen hemen yarısında oynadı. tecrübesi çok. bu oyuncuylada büyük oranda anlaşıldı egeğer gelirse ilk 11 de oynayacak.

bu 2 oyuncu muhtemelen ilk transferlrimiz olacak.

ayriyetten 3 yabancı 1 yerli oyuncuyla görüşmeler sürüyor.

mersindeki oyuncular ayrılma ihtimali çok arttığı için elden kaçırmak istenilmiyor. onlarla da menajerlerine talip olunduğu bildirildi.

şimdi boşa sallama diyenler olacak yönetimin görüşmelerini anlattım ben transfer olur olmaz bilemem ama şuan resmi görüşmeler bunlar.
Güzel haberler. Ama taraftar bu haberleri verdiğin için sana serzenebilir. Çünkü her 6 ayda bir bu haberler onları yordu.

Bize sadece inşallah demek düşer. Ben hala ÇİN ve YEMEN den umutluyum. Ordan oyuncu alacuuh

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.12.2015, 13:49   #62
flarcone
Acemi Yiğido

99 Mesajına 278 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 353 flarcone FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Güzel haberler. Ama taraftar bu haberleri verdiğin için sana serzenebilir. Çünkü her 6 ayda bir bu haberler onları yordu.

Bize sadece inşallah demek düşer. Ben hala ÇİN ve YEMEN den umutluyum. Ordan oyuncu alacuuh
valla başgan yapacak birşey yok yazın 50 60 civarı oyuncuyla görüşüldü bunların 30 35 i burada yazıldı ancak alınanlar ortada çok oyuncuyla görüşülüyor azı alınabiliyor işin içinde olanlar bilir onun için haber verenlere laf söylemek doğru değil bence habersiz kalmak daha kötü. hakkımızda hayırlısı olsun. ama şunu net biliyorum okan hoca bu takım eksik 11 e 3 oyuncu almazssak düşeriz hamle oyuncum da yok dedi mecnun başkana o da mecbur elini taşın altına koydu.

birşey daha var ben ilk kez listenin eksiğin 1,5 ay önceden hazır olduğunu gördüm. transferde bayadır görüşülüyor yani bu yıl ciddi inşallah bir sıkıntı yaşamayız aman yemeni çini boşver oralara biz orhanı abaloyu yollayalım
flarcone isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı flarcone'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.12.2015, 21:13   #63
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 738 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Setkus
Cicinho
Boye
Transfer (Brezilyali Stoper)
Ziya Erdal
Kone
Transfer (Belcikali Libero)
Nakoulma
Beykan
Aatif
Welliton
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.12.2015, 21:21   #64
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 680 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Setkus
Cicinho
Boye
Ziya Erdal
Kone
Nakoulma
Beykan
Aatif
Welliton
bu kadro ilk 5 e oynar lakin ziya ile bu isler olmaz onun yerinede transfer sart.
o bölge cok aksiyor, yol gecen hani gibi.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.12.2015, 21:24   #65
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 680 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Setkus
Cicinho
Boye
Ziya Erdal
Kone
Nakoulma
Beykan
Aatif
Welliton
ayrica ilk 11 neredeyse komple yabanci ??
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.12.2015, 22:16   #66
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1434 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Setkus
Cicinho
Boye
Ziya Erdal
Kone
Nakoulma
Beykan
Aatif
Welliton
Ah Morten Ahhh sen akşam demli güzel bir çay içmişsin, bir bardak bende içeyimde senin gözünle bir daha bakayım şu kadrona...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.12.2015, 22:54   #67
flarcone
Acemi Yiğido

99 Mesajına 278 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 353 flarcone FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ah Morten Ahhh sen akşam demli güzel bir çay içmişsin, bir bardak bende içeyimde senin gözünle bir daha bakayım şu kadrona...
beykan ptt topçusu yokluktan 11 de oynuyor. sol kanata kesin transfer olacak sağ kanata iyi bir oyuncu olabilir sol bekte listede var ama daha görüşmeler başlamadı.
flarcone isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı flarcone'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.12.2015, 23:03   #68
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 738 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

adres58 abi Cay ictim evet ama Aksam degil Sabah ictim

Kadroyuda idareten bir kurayim dedim. Yoksa bana kalsa sol acik degil sol bek bile degismeli. Ziya Erdal bile suan yeterli degil.

58Yigido58 ister 11 yabanci olsun yeterki ligde kalalim. Iyi bir ilk 11'miz ve yedek oyuncularimiz olsun.

flarcone abi size de verdigini transfer haberlerinden dolayi tesekkür ederim.

Selametle kalin.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.12.2015, 22:33   #69
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
flarcone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Transferde gelişmeler var.

Belçika asılllı son yıllarda avrupada parlayan takımda oynuyor. takımında 2-3 maç haricindeki tüm maçlarda oynamış ancak çoğunda 2. yarıda girmiş ortasaha oyuncusu kanatlarda da oynayabiliyor. bu oyuncuyla büyük oranda anlaşıldı.

Brezilyalı stoper breilya liginde kuvvetli takımında 3. stoper durumunda. takımının oynadığı maçların hemen hemen yarısında oynadı. tecrübesi çok. bu oyuncuylada büyük oranda anlaşıldı egeğer gelirse ilk 11 de oynayacak.

bu 2 oyuncu muhtemelen ilk transferlrimiz olacak.

ayriyetten 3 yabancı 1 yerli oyuncuyla görüşmeler sürüyor.

mersindeki oyuncular ayrılma ihtimali çok arttığı için elden kaçırmak istenilmiyor. onlarla da menajerlerine talip olunduğu bildirildi.

şimdi boşa sallama diyenler olacak yönetimin görüşmelerini anlattım ben transfer olur olmaz bilemem ama şuan resmi görüşmeler bunlar.
.............Arkadaşın bahsettiği Brezilyalı kim olabilir diye düşündüm;biraz araştırdım;bence bu oyuncu Réver Humberto Alves Araújo...30 yaşında şu anda Brezilya nın Internacional kulübünün oyuncusu..Bu yıl transfer olmuş;ama şu anda takımında yedekmiş;herhalde mutlu değil ki takımından ayrılmak istiyor....1.92 boyunda bizim lig için iyi bir oyuncu;keşke biraz daha genç olsaydı...Geçn Atletico Minerio daymış;aynı zamanda takım kaptanıymış...Brezilya milli takımında da 8 defa yer almış...2 ayağını da kullanan,futbolu basit oynayan,Da Costa gibi ileri sık sık çıkıp çok da gol atan bir oyuncu...Canlı izlemediğim için fazla da yorum yapmak istemiyorum...Belçika da oynayan orta sha için 2 tane tahminim var;1. si 2 yıl önce Türkiye de Osmanlı da oynayan Cezayirli Sofian Hanni ,diğeri ise Belçika nın yükselen değeri Gent in Oğuz u diyebileceğimiz beyni olan Sven KUMS olabilir diye düşünüyorum...Gent te oynayan oyuncu gerçekten çok müthiş bi orta saha;herkese bu oyuncuyu izlemeye davet ediyorum...Sofian Hanni ise 2011 de K.Erciyes te,sonra da Osmanlısporda oynayan bir oyuncuydu;bir çoğumuz tanıyoruz...Son 2 yıl Michelen deymiş;geçen yıl 8 tane,bu yıl ise 5 tane 9 atmış..Kendini daha da geliştimiş gözüküyor..Ben yine de Sven KUMS u tercih ederim..Ama bence çok zor,keşke olsa;mümkün gözükmüyor.....Geçen yılda devre arasında çok isim geçmişti ama sonuç hüsrandı umarım bu yıl iyi transferler yaparız....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.12.2015, 01:01   #70
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 803 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Kim alınır, kim alınmaz, bilmem ama, bildiğim şey, bu transfer döneminde ilk defa transferler başlamadan yönetimin, alınacak futbolcular ve menajerleri ile görüşmelere başlamış ve hemen hemen alınacak oyuncular tespit edilmiş olması, umutlarımı haylı artırıyor. birde bu transferler kampa ve hazırlık maçlarına yetiştirilir ve takıma uyumları sağlanırsa, Galatasaray maçına bambaşka bir Sivasspor olarak çıkarız. Hadi hayırlısı olsun bakalım.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...