Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 30.11.2014, 21:28   #81
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 431 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Takımın tek eksiği ciddi anlamda hedef yoksunluğu yaşıyor olmaları, stadyuma giden taraftarın takımı desteklemek dışında her şeyi yapması yönetimin bu yönde verdiği demeçler hepsi oyuncuların bu takıma olan bağlılıklarını ve sorumluluklarını sorgulamalarına sebep olduğunu düşünüyorum. Bu seneye kadar sivasspor olarak ligin en huzurlu takımıydık dediğimde kimsenin beni yalanlayacağını sanmıyorum, ancak bu sene oyuncuların gördüğü kartların yarısından çoğunun itirazlardan kaynaklı olması ve o kartı göreceğini bile bile itirazlarına devam etmesi takıma olan sorumluluklarını unuttuğu anlamına gelir. Bu baskıyı oluşturacak olan taraftardır ben bugün ki mersin seyircisine hayran kaldım, adamlar bir takım nasıl desteklenmeli dersi verdi resmen. Biz kendimize çeki düzen verdiğimizde toraman'ın, ziya'nın yada kadir'in performanslarını eleştirebiliriz ama şu an ne bu sitede ne de başka platformlarda oyuncuları(mızı) eleştirmeye kimsenin hakkı yok !

"İğneyi kendine, çuvaldızı başkasına batır" demişler. Takımın değerinin anlaşılmasın için tekrar 2.lige düşmesini beklemeyelim bu gidişatın statdan daha çok kaçmanızı değil, süperlige çıktığımız zaman ki taraftar topluluğunu tekrar canlanmasını diliyorum.
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda umitfidan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.11.2014, 21:59   #82
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 947 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Bu eser yönetimin eseri kimse futbolculars kızmasın
Alt 30.11.2014, 22:02   #83
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Cevap: Mersin İ. 2-0 SİVASSPOR
Yönetim yaz transfer sezonunda bu takımın ipini çekmiştir. Geçmiş olsun

Yönetim her sene takım ligde kalsın mantığı ile takımı idare etmiştir. Geçmiş dönemde gelen başarılar hoca başarılarıdır diğer takımların formsuzluğudur kısacası şapkadan tavşan çıkarmadır.

Her sene kaliteli kadron olmazsa başarı olmaz olamaz. Rakipler takımını güçlendirirken sen b kalite ucuz bedava yetersiz oyuncu takviye edersen rakiplerin sana fark atar.

Yönetimin başarı hedefi hiçbir zaman olmamıştır. Gelen başarılar dönemsel şans faktörlü başarılardır. O kadar başarıdan sonra 2 oyuncudan para kazanılmışsa bu çok şeyi anlatır

Bu sene carlos gibi bir efsane jenerasyon yakalamışken 2-3 KALİTELİ takviyenin bu takımı bu sene zirveye oynatacağını herkes biliyordu taraftar 3 ay boyunca transfer hayaliyle bekledi. Ama dedim ya YÖNETİMİN YILLARCA TEK HEDEFİ LİGDE KALMAK OLMUŞTUR KİMSE KİMSEYİ BAŞARI İÇİN KANDIRMASIN.

Bu takım küme düşmeye düşmez de bir transfer döneminde yönetimin bir takımı nasıl dibe vurdurduğunu takımın ipini göre göre nasıl çektiğini izliyoruz hepimiz.

3 yıldır devre arası transferi EYLÜL ayında konuşmak zaten herşeyi anlatıyor

Geçmiş olsun.
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2014, 23:02   #84
Sivas_SporLu58
Acemi Yiğido

Sivas_SporLu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivas_SporLu58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Abilerim kötü sonuçların sebebi kesinlikle Carlos değildir onu eleştiren karşısında beni bulur bunun sebebi tamamiyle futbolcular ve beleş futbolcu alan yönetimdir aydının yerine Serdarı aldılar o gitti yerini doldurmadılar fb olmasa lige korcanla devam edecektik düşünebiliyomusunuz bide koskaca Sivasspor Batuhana kaldı Carlosun gittiğini düşünüyorum da devre arasında Cicinho bjk ye gider Costa durmaz Atıfı zaten yönetim elinden çıkarmalaı bursaspor maçından önceki ropörtajını okuyun beni anlarsınız bir futbolcu 12 hafta boyunca kötü oynamaz bunun sebepleri vardır altında herşey aranır yönetimin devra arasında carlosuda kullanarak böyle kaliteli bir takıma yatırım yapmalı ki meyvesini yiyebilelim yine aynı şeyi yaparma Mecnun başkan beleş yaşlı elde kalmış futbolcuları alırsa halimiz yaman (Fb olmasa lafımın altındada birşey aramayın lütfen)..
Sivas_SporLu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2014, 23:27   #85
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Türk futbolu yerlerde sürünüyor biz de nasibini en ağır bir şekilde alıyoruz. Sadece Sivasspor değil bütün takımların futbol kalitesi dökülüyor. Avrupa'da hem milli takım hem de lig takımlarının ne durumda olduğu belli. Bu rezilliğin sorumluları da belli, ama TFF'ye soranız, Spor bakanına sorsanız paralel derler (!)
Alt 30.11.2014, 23:28   #86
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 806 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

musa sinan gayet iyi oynadi neden crisantusu sol kanatta oynattiki hoca takima hic faydasi olmadi top bile tutamiyor adam
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 00:09   #87
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ne kadar kötü oynuyorsak o kadar da şanssız oluyoruz ne yazik ki..bişeyler yapmalı ... ...
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 05:57   #88
sıracalı
Acemi Yiğido

sıracalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

56 Mesajına 110 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 435 sıracalı FAZLA SÖZE GEREK YOKsıracalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

Baskan : Batuhana guveniyorum
Yonetim : 8 transfer yaptik cok iyi oyuncular aldik.
TARAFTAR : batuhanin ne isi var bu takimda ondan birsey olmaaaz..toramanda ayni..adam gibi transfer yok.cok sikinti cekeeriz ligde cook.

Kim hakli cikti. Kim daha iyi anliyor futboldan ?
sıracalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 07:01   #89
Ahmet Ateş
Acemi Yiğido

101 Mesajına 213 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 Ahmet Ateş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Değerli Arkadaşlar

Balıkesirspor maçında alınan galibiyetin bizi havaya sokmaması gerektiğini, asıl sınavın Mersin maçında verileceği ve boyumuzun ölçüsünün bu maçtan sonra belli olacağını yazmıştım geçen hafta.

Giden bir futbolcu dışında takım aynı, teknik direktör aynı, ama sonuç farklı. Bu fark nereden kaynaklanıyor derseniz ben bunu inanmışlığa bağlıyorum. Zira görünen o ki ne Carlos inanıyor, ne de futbolcular. Hal böyle olunca sadece lafla geçiriyoruz haftaları.

Balıkesirspor maçından sonra antrenman programına baktım. Günde tek antrenman görünüyordu programda. Pazartesi tek antrenman, maç ertesi olduğu için normal karşılanabilir, ama ya diğer günler! Antrenman dediğinde top kapma çalışması, pas ve çift kale maç. Sonuç: Mersin İdman Yurdu 2 - Sivasspor 0

Değerli Arkadaşlar

İnanmayan ve çalışmayan bir takım kazanamaz. Bakın bu haftadan itibaren kupa maçları da devreye girecek. Yanı üç dört günde bir maça çıkılacak. Ben bu kadronun bu inanç ve çalışmayla ikisini bir arada götürebileceğini düşünmüyorum. Kupa maçlarına yedek ağırlıklı kadro çıkmalı. Asıl kadrodan ise lig maçlarında yararlanılmalı. Tabi bu antrenman yoğunluğu ve şekliyle değil.

Gelelim değerli futbolcularımıza. İbrahim'in kendi ilinin takımına faydası ne oldu? Koskoca bir sıfır. Vereceği yıllık ücreti biz ödeyerek Beşiktaş'ın yükünü omuzluyoruz, lakin Toraman efendinin yüklendiği hiçbir şey yok. Atıf kendi çalıp kendi oynamaya devam ediyor. Ziya rakibin arkasından koşamıyor bile.

Ey Roberto Carlos, kendini yetiştirir veya yetiştirmezsin, ama işin ciddiyetini anla artık. Sezon öncesi önce Dubai tatili, sonra Brezilya kaçamağı yetmedi ki haftada iki üç gün tatil yapıp duruyor, futbolcuya bir şey vermeyen antrenmanlarla bizleri avutuyorsun. Yeter, yeter, yeter...
Ahmet Ateş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 08:05   #90
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

2 gün oynansa maç 0-0 biterdi.Ama biz duramadık tabi gol yemeden bir maç bitirmek zorumuza gitti siz atamıyorsanız alın bizden olsun dedik yine golden sonrada zaten hiç bir varlık gösteremedik kaleye gitmeye gücümüz falan kalmadı sahada enkaz yığını gibi kaldık.İnş bu enkaz altında kalmayız ...
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı