Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 29.07.2005, 10:50   #1
zafercc
Yeni Yiğido

zafercc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 zafercc isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Okmeydanında oturan 20,000 sivaslı hemşehriniz ve diğer insanlar adına bu topici yazıyorum (rizeli,giresunlu,erzincanlı,t okatlı vs) bilindiği üzre şehrimizde yıkım projeleri gerçekleştiriliyor ve bizler okmeydanında oturan aileler Verdikleri tahsis paraları ve diğer hakları ışığında madur olmamak insanca yaşamdan kopmamak adın hukuksal haklarını korumak adına C.tesi saat 13:00 da ve pazar günü 15:00 kulaksız top sahası önünde basın açıklaması yapacak. Bizim gerçeklerimizi ve haklarımızı anlatabilmemiz için bize destek verin olayın cok farklı boyları var lütfen tartışma konusu yaratmayalım cingacgukhi@hotmail.com adresine yazan herkese olayı anlatmak ve bize destek vermelerini sağlamak istiyoruz.

Bu olay siyasi bir olay olmayıp insanların barınma sorunu ile ilgili toplumsal bir yaradır şu an mahallelerimizde (toplam sekiz mahalle) Çingene,Türk,Kürt,Laz, sağcı solcu o partili bu partili alevi şafi sünni ateis tüm insanlarımız tek yürek tek bilek evlerinin yıkılmaması için meşru hukuk mücadelesi vermektedirler. Bize destek olun sizlere en kutsal değerleriniz adına yalvarıyorum. Sesimize kulak verin bizde bu ülkenin vatandaşları yız ve ömrümüzü verdiğimiz hayatımızı tüketerek belediyelere ve yasal belgelerimize güvenerek yeminli imar bürolarının projeleri ile yaptığımız kondularımızı 10 yıl borclandırılarak yok pahasına bırakıp gitmek istemiyoruz.çözüm önerilerimize yetkililerin kulak vermesini istiyoruz ama karşımızda kapalı kapılar bulmak istiyoruz.
(futbolla alakasını soranlarınızda olursa sente muhtac olduktan sonra kimse ikitellide maça falan gidemez lütfen konuyu insanca ele alalım biz maduruz ve hakkımız istiyoruz...

Sevgi ve ışıkla
zafercc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.07.2005, 10:54   #2
zafercc
Yeni Yiğido

Alıntı:
zafercc Nickli Üyeden Alıntı
Okmeydanında oturan 20,000 sivaslı hemşehriniz ve diğer insanlar adına bu topici yazıyorum (rizeli,giresunlu,erzincanlı,t okatlı vs) bilindiği üzre şehrimizde yıkım projeleri gerçekleştiriliyor ve bizler okmeydanında oturan aileler Verdikleri tahsis paraları ve diğer hakları ışığında madur olmamak insanca yaşamdan kopmamak adın hukuksal haklarını korumak adına C.tesi saat 13:00 da ve pazar günü 15:00 kulaksız top sahası önünde basın açıklaması yapacak. Bizim gerçeklerimizi ve haklarımızı anlatabilmemiz için bize destek verin olayın cok farklı boyları var lütfen tartışma konusu yaratmayalım cingacgukhi@hotmail.com adresine yazan herkese olayı anlatmak ve bize destek vermelerini sağlamak istiyoruz.

Bu olay siyasi bir olay olmayıp insanların barınma sorunu ile ilgili toplumsal bir yaradır şu an mahallelerimizde (toplam sekiz mahalle) Çingene,Türk,Kürt,Laz, sağcı solcu o partili bu partili alevi şafi sünni ateis tüm insanlarımız tek yürek tek bilek evlerinin yıkılmaması için meşru hukuk mücadelesi vermektedirler. Bize destek olun sizlere en kutsal değerleriniz adına yalvarıyorum. Sesimize kulak verin bizde bu ülkenin vatandaşları yız ve ömrümüzü verdiğimiz hayatımızı tüketerek belediyelere ve yasal belgelerimize güvenerek yeminli imar bürolarının projeleri ile yaptığımız kondularımızı 10 yıl borclandırılarak yok pahasına bırakıp gitmek istemiyoruz.çözüm önerilerimize yetkililerin kulak vermesini istiyoruz ama karşımızda kapalı kapılar buluyoruz sürekli.
(futbolla alakasını soranlarınızda olursa sente muhtac olduktan sonra kimse ikitellide maça falan gidemez lütfen konuyu insanca ele alalım biz maduruz ve hakkımız istiyoruz...

hatalı yazmışım özür delirem
Sevgi ve ışıkla
Alt 29.07.2005, 11:34   #3
volcano58
YASAKLI ÜYE

volcano58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 volcano58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
zafercc Nickli Üyeden Alıntı

Bu olay siyasi bir olay olmayıp insanların barınma sorunu ile ilgili toplumsal bir yaradır şu an mahallelerimizde (toplam sekiz mahalle) Çingene,Türk,Kürt,Laz, sağcı solcu o partili bu partili alevi şafi sünni ateis tüm insanlarımız tek yürek tek bilek evlerinin yıkılmaması için meşru hukuk mücadelesi vermektedirler. Bize destek olun sizlere en kutsal değerleriniz adına yalvarıyorum. Sesimize kulak verin bizde bu ülkenin vatandaşları yız ve ömrümüzü verdiğimiz hayatımızı tüketerek belediyelere ve yasal belgelerimize güvenerek yeminli imar bürolarının projeleri ile yaptığımız kondularımızı 10 yıl borclandırılarak yok pahasına bırakıp gitmek istemiyoruz.çözüm önerilerimize yetkililerin kulak vermesini istiyoruz ama karşımızda kapalı kapılar bulmak istiyoruz.

Sevgi ve ışıkla
+ volcano58
volcano58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.07.2005, 11:57   #4
zafercc
Yeni Yiğido

Düşünce yazan olmasada okumaya ayırdığınız zaman ve gösterdiğiniz ilgi çin sizlere teşekkür ediyorum.

Sevgi ve ışıkla
Alt 29.07.2005, 12:28   #5
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 440 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 914 abircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDI

BAŞBAKANINMIZIN BİLE ÜSKÜDARDA KAÇAK EVİ VARKEN GECE KONDULARI VE ARAZİLERİNİ GELİR ELDE EDİLECEK ALANLAR OLARAK GÖREN ANLAYIŞI KINIYORUM, İSTANBULUN %80 İNİN SORUNU OLAN DAVANIZI DESTEKLİYORUM.
Alt 29.07.2005, 12:36   #6
zafercc
Yeni Yiğido

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Alıntı
BAŞBAKANINMIZIN BİLE ÜSKÜDARDA KAÇAK EVİ VARKEN GECE KONDULARI VE ARAZİLERİNİ GELİR ELDE EDİLECEK ALANLAR OLARAK GÖREN ANLAYIŞI KINIYORUM, İSTANBULUN %80 İNİN SORUNU OLAN DAVANIZI DESTEKLİYORUM.
abi allah razı olsun sen ve senin gibi düşünenlerden , kardeşlik sadece soyut ve belli konularda diil hayatın içerisinde her alan ve olayda olan vücut bulan somut bi kavramdır

Allah ın izniyle bu memleket hepimizin

Sevgi ve ışıkla
Alt 29.07.2005, 12:50   #7
volcano58
YASAKLI ÜYE

volcano58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 volcano58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
size bir orum olacak
bir ülke düşünün başbakanı eski bir dolandırıcı ve oğlunu 1 milyar dolarlık kara parayı aklayan gizli ortağı olan albayrakların kızı ile evlendirdi
acaba bu başbakan kim ve bu ülkenin adı ne?????
volcano58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.07.2005, 13:21   #8
EnginSoner58
Acemi Yiğido

EnginSoner58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 EnginSoner58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

[size=6]BAŞBAKANINMIZIN BİLE ÜSKÜDARDA KAÇAK EVİ VARKEN GECE KONDULARI VE ARAZİLERİNİ GELİR ELDE EDİLECEK ALANLAR OLARAK GÖREN ANLAYIŞI KINIYORUM, İSTANBULUN %80 İNİN SORUNU OLAN DAVANIZI DESTEKLİYORUM.
Alt 29.07.2005, 13:42   #9
zafercc
Yeni Yiğido

Alıntı:
volcano58 Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
size bir orum olacak
bir ülke düşünün başbakanı eski bir dolandırıcı ve oğlunu 1 milyar dolarlık kara parayı aklayan gizli ortağı olan albayrakların kızı ile evlendirdi
acaba bu başbakan kim ve bu ülkenin adı ne?????
volkan gardaş bırak isim falan ver polemik yaratılmasın biz sadece barınma ve yaşama hakkımızı savunanlarız. Kişi lerin adların önemi yok önemli olan sorunlarımız

Sevgi ve Işıkla
Alt 29.07.2005, 14:15   #10
drummer
Usta Yiğido

drummer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 167 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 859 drummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDI

İKTİDAR VE PKK HAKKINDA BİR ŞEY YAZMAYIN DOĞRU BİLE OLSA

SİTE EDİTÖRLERİ ALINIYOR.

HEMEN YAYINDAN KALDIRILIYOR.

BİZ DUYARSIZ BİR TOPLUM YETİŞTİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORUZ
VE
BAŞARIYORUZDA
Konu Kapatılmıştır