Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Bülent Uygun'a küfür
Alt 15.12.2007, 13:20   #1
samet yıldız
Usta Yiğido

samet yıldız - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

320 Mesajına 553 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 samet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblick
Standart Bülent Uygun'a küfür

Bülent Uygun'a küfür

Bülent Uygun'a maç boyunca küfür vardı. 12 yaşındaki kızı isyan etti.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un kızı Almina Tude maç sırasında babasına küfür edilmesine kızdı. Karşılaşma sonrası Uygun'un röportajında mikrofona uzanan 12 yaşındaki Almina, "Maçı G.Saraylıların arasından izledim ama neden babama küfür ve haraket ettiler anlamadım. G.Saray kazanacak ama babama neden küfür ediliyor" diye konuştu.

Kızının sözlerine, "Konu 4 büyüklerse gerisi teferruattır" yorumunu getiren Uygun maç hakkında, "Sakatlıklar oyun planlarımızı bozdu. Zemin de çok kötüydü. Her şeye rağmen futbol adına güzellikler sunduk. G.Saray'ı tebrik ediyoruz" dedi. Başkan Mecnun Odyakmaz ise, "Hakemlerle ilgili kulağıma ciddi duyumlar geliyor. Bunları MHK'ye ileteceğim" şeklinde konuştu.
samet yıldız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda samet yıldız'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
-->: Bülent Uygun'a küfür
Alt 15.12.2007, 13:24   #2
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1491 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart -->: Bülent Uygun'a küfür

********LER NE DİYE BİLİRİMKİ ...........................

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Bülent Uygun'a küfür
Alt 15.12.2007, 13:41   #3
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 947 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein
Standart --->: Bülent Uygun'a küfür

Yeter ulan yeter !!! halamı galatasaray fenerbahçe beşiktaş kuşu kaldıracaksınız eyyy !! sivaslılar yazıklar olsun size her maçta anamıza avradımıza küfür ediyorlar siz hala istanbul yalakalığı yapıyorsunuz O istanbul takımları büyük değil siz ve sizin gibi angutlar onları büyütüyor halmı GS FB BJK diyenlere yazıklar olsun ulan !!! onların kanından şerefinden haysiyetinden şüphe ediyorum !!!
Alt 15.12.2007, 13:54   #4
duman58
Yiğido

duman58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 duman58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

IT URUR KERVAN YURUR
Ben macta gs tirubununde veyahut herhangi bir yerde olup SIVAS'liyim deyip gs'yi tutanlara sesleniyorum bu kufurleri BULENT hocadan cok sizin ustunuze almaniz lazim. Ve ben artik kendimce su tespiti yaptim SIVAS'LIYIM DEYIPTE FB.GS.BJK TAKIMLARINI TUTANLAR KENDI KIMLIGINI BULAMAMIS BUYUTULMUS BIR TAKIMI TUTARAK KENDILERINI TATMIN ETMEK ISTEYEN ACIZLERDIR.
duman58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Bülent Uygun'a küfür
Alt 15.12.2007, 14:18   #5
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1023 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: Bülent Uygun'a küfür

onların yaptıkları yanlarına kar kalmaz 4 eylulde cevabını veririz inş. o zamana kadar balili iyleşir
Alt 15.12.2007, 14:20   #6
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Evet Almina çok güzel bir noktaya dikkat çekti ama o anda bir babanın en zor anını gördüm. Bülent hoca belkide hayatının en zor anlarından birini yaşadı. Kızının sözleri hocamıza bıçak gibi saplandı. Yazıklar olsun onlara hocamızı kızı karşısında zor durumda bırakanlara.
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2007, 15:00   #7
alem_halil
Yiğido

alem_halil - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 alem_halil FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hocamız gerçekten çok üzülmüştür yazıkalr olsun galatalıyım diyenlere,yazıklar olsun sivassporluyum deyipde türübünde bağırmayanlara..
Renklerine kurbanım,
Bayrağına hayranım,
Canım Sivasspor'um...
alem_halil isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2007, 15:04   #8
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1265 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

ALLAH HEPSİNİN BELASINI VERSİN...BUNLARIN HEPSİ BÖYLE HER TAKIMDA BÖYLE YÜZ KARALARI VAR
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2007, 15:18   #9
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1265 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Bu sese kulak verin!

Bülent Uygun'un kızı Almina, "Galatasaray kazanmasına rağmen babama küfür ettiler. Anlayamıyorum" dedi
15 / 12 / 2007 10:55

Sivasspor'un çalıştırıcısı Bülent Uygun'un 12 yaşındaki kızı Almina maç sonu dramatik açıklamalar yaptı.

Almina, maçı Galatasaraylı taraftarların arasından izlediğini söyledi, "Babama çok küfür edildi. Ben anlamıyorum, Galatasaray kazandığı halde neden Sivasspor'a ve babama küfür ettiler ?" dedi.

Bülent Uygun kızını teselli ederken, "Liglerde 4 büyük vardır, gerisi teferrüattır" sözleriyle, yayından ayrıldı.

Uygun, maçla ilgili olarak da iki sakat vermelerine rağmen iyi mücadele ettikleri, hatalar sonucu yenildiklerini belirtti, "Ben şampiyon olmamam dediğim zaman bazı gerçekler vardı. 4 oyuncumu sakat verince, yerine koyduğum arkadaşlar bu kısıtlı imkanlarla güzel şeyler yapmaya çalıştı. Oyuncularımı ve Galatasaray'ı kutluyorum" ifadesini kullandı.
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: Bülent Uygun'a küfür
Alt 15.12.2007, 16:10   #10
aslansivasli
Yiğido

aslansivasli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 aslansivasli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: --->: Bülent Uygun'a küfür

Alıntı:
FatihCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yeter ulan yeter !!! halamı galatasaray fenerbahçe beşiktaş kuşu kaldıracaksınız eyyy !! sivaslılar yazıklar olsun size her maçta anamıza avradımıza küfür ediyorlar siz hala istanbul yalakalığı yapıyorsunuz O istanbul takımları büyük değil siz ve sizin gibi angutlar onları büyütüyor halmı GS FB BJK diyenlere yazıklar olsun ulan !!! onların kanından şerefinden haysiyetinden şüphe ediyorum !!!

Ordaa dur bakalımm. istanbul takımlarını tutanlarn şerefini haysiyetini sorgulamak sana kalmazz. sen kolay birşey mi sanıyosun SİVASSPOR süper ligde diye hemen SİVAS ı tutsunlar. sen nasıl SİVASSPOR dan vazgeçemiyosan onlarda vaz geçemiyolar demekki.O küfür edenlere SİVASSPOR 4 eylül de cevap verecektr zaten ama küfürle değil oynadğımız maçlaa.

Etiketler
bülent, küfür, uyguna