Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Hakeme Veryansın
Alt 12.11.2008, 23:48   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Hakeme Veryansın

Fortis Türkiye Kupası'nda Alanyaspor ile 2-2 berabere kalan Sivasspor'da teknik direktör Bülent Uygun, maçın hakemini suçladı! Çok ilgilinç yorumlar yapan Uygun; "Benim ne emeğimi ne kısıtlı imkanlarla kurulmuş olan başarımı kimse kusura bakmasın, engellemesin" dedi..

Maç sonrası basın toplantısı düzenleyen Bülent Uygun, Alanyaspor'un iyi bir futbol ortaya koyduğunu, ancak hakemin kötü yönetimi yüzünden bir puanla yetinmek zorunda kaldıklarını söyledi.

Alanyaspor'un attığı ikinci gol öncesindeki pozisyonun faul olduğunu öne süren Uygun, şöyle konuştu:

''Öncelikle Alanyasporlu yöneticileri, teknik heyeti ve futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Mücadele, istek, arzu... Her yönüyle iyi bir Alanyaspor vardı. Böyle olacağını biliyorduk. Sahanın küçük olmasından dolayı istediğimiz hiçbir hareketi yapamayacağımızı da biliyorduk. O nedenle bunlara önlem almaya çalıştık. Fakat hakeme önlem alamıyorsunuz. O yüzden istemediğimiz bir son dakika golüyle berabere dönüyoruz.

Maçın hakemine gelince, Mehmet gibi bir adama kamyon mu çarpması lazım anlamıyorum. Adam gole gidiyor, kaleciyle karşı karşıya kalıyor, tekmeyi yiyor düşüyor. Neymiş üç tane dört tane takla atmış. Mehmet'e kamyon çarpsa kamyon bakıma götürülürdü. Böyle bir ortamda bunu göremiyorsan, taban girildiğinde bizimki itiraz ediyorsa ve sen sarı kart veriyorsan, onların girdiğini es geçiyorsan böyle olur. Bizim yediğimiz ikinci golde adam sırtına basarak çıkıp vuruyorsa ve dönen top gol oluyorsa ve sen bunu göremiyorsan kusura bakma hakem hakkında konuşmamak lazım. Buna önlem alması gerekenler var. Alsınlar lütfen. Buraya tecrübesiz hakem gönderemezsiniz. Sivasspor'u yendirdiği zaman o hakem maçın hakemi olacak diye kahramanlık peşinde kimse koşmasın. Bizim hakkımızı da kimse yemesin. Benim ne emeğimi ne kısıtlı imkanlarla kurulmuş olan başarımı kimse kusura bakmasın, engellemesin.''

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Hakeme Veryansın
Alt 13.11.2008, 02:00   #2
albina58
Usta Yiğido

363 Mesajına 804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 890 albina58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Hakeme Veryansın

Taner Gizlenci, Serkan Akarca, Hakan Atilla Gökbilgin

Şu hakem triosuna bakınız.

İki sezondur özellikle dikkat ediyorum,birinci liğe çıkacak veya yeni çıkmış hakemler hep bizim maçlara verilmektedir.nedir bu konuyu anlayamadım gitti.
Aklıma bazı kötü senaryolar geliyo ama susmak şimdilik daha iyidir.
Umarım korkduğum komplo aklıma gelmezde,federasyon ülke genelindeki bir takım kurumlar arası çekişmelere futbolu alet etmez.
Alt 13.11.2008, 07:44   #3
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1243 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Bir Anadolu kulubu olarak hep haksizliga ugramak zorundamiyiz maci zilemedim ama gerek Besiktas macinda olsuun Antalyaspor macinda olsun bize karsi nasil bir tutum takindiklarina gorduk gec olmadan buna dur denilmesi lazim....
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yerliturkuaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
--->: Hakeme Veryansın
Alt 13.11.2008, 07:47   #4
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Hakeme Veryansın

2. lig b kategorisindeki bir takımı yenemeyeceksin, sonra hakeme kabahat bulacaksın...inandırıcı değil...son haftalarda takımda bir gevşeme var...sen bunu söyle hocam, ne yapacaksın hakemi...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda etzel1967'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.11.2008, 07:49   #5
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK

ben anlamam arkadaş hakem falan.Sivas gerekirse hakemide yenecekti.bahane kabul etmiyorum Sivasspor olarak.takımda bir düşüz var önüne geçmek gerek.
Alt 13.11.2008, 09:18   #6
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 816 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein
Standart -->: Hakeme Veryansın

takim ard arda basarilar kazanirken alkis tutanlar, bir iki mac sonunda alinan sonuclar yuzunden olumsuz bir hava yaratmasin lutven
yensede yenilsede bu takim bizim takimimiz ve bu takimi buralara getiren Bülent Uygun ne yaptigini ne soyledigini bilen bir insan
bulent hoca hakeme suc buluyorsa haklidir
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı avare'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.11.2008, 09:55   #7
hanedan58
Acemi Yiğido

hanedan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 hanedan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivaın kötü kaderi bu arkadaşlar beşiktaş mazında 20.000 ytl para cezası aldık ama ben neden olduğunu birtürlü anlamış değilim nedir sucumuz abdurrahmanın beşiktaşlı oyuncu ile kavga etmeyip arkasını dönüp gitmesimi yoksa sahada oyuncuların yerlerden ayakkabıları toplayık kenara atmasımı belki bizde bazı futbolcu ve hocaları gibi sahada bulunan yabancı maddeleri alıp hemen görevlilere yada hakeme delil olarak versek bu duruma düşmeyiz heralde. Yazıkkı sevenimiz yokmuş bunun için sivasspor yenilmiş kötü oynamış gibi sebeblerle ne takımımıza nede hocamıza karşı durmayalım lütfen sivaslının sivaslıdan başka dostu yoktur anlayışını hiçbir zaman unutmayalım. Bakın trabzon yenildigi halde taraftarından alkış aldı biz beşiktaş tan puan aldık fenerbahceden puan aldık gecen yıl neden liderliği kacırdık hatırlayalım lütfen büyük takımlara yenildiğimiz için küçük takımlar mutlak bir yerlerde aksıyor ezon içinde am büyük takımlar ise kolay kolay puan vermiyorlar iyi motive oluyorlar yenilselerde ertesi hafta yeniyorlar artık bizde büyük takım olma yolunda ilerliyoruz onun için lütfen takımımızı motive edelim sonra internet sitemiz sakız oluyor medya grublarına antalya macından sonra fanatik gazetesi internet sitesinde bir haber okudum çok üzüldüm diyordiki (Sivasspor un internet sitesinde sivasspor ağır şekilde eleştirildi ) lütfen ....
hanedan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.11.2008, 10:19   #8
bekiro0758
Yiğido

bekiro0758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

134 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 609 bekiro0758 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

zaten ne olursa hakemlerden oluyo kimse çekemiyo bizi
Alt 13.11.2008, 10:25   #9
yigidoo
Tecrübeli Yiğido

yigidoo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Hakemi falan birakin ya, kornerden gol ye ondan sonrada hakemle ugras !! macin özetlerin seyretim ben.
yigidoo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidoo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.11.2008, 10:29   #10
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Zaten hep öyle olur günah keçisi hakem olur.Eğer büyük takım olmak demek hakekemide yenmek demektir. Alanya maçıda gol attında hakemmi vermedi? Kaçtane attığımız golü hakem saymadı. Her maçta hakemler eğtilmelidir dersen hakemler hakkında başka takımlar hakkında yorum yaparsan olacağı bu idi.Bunlar ucuz baheneler Antalyaspor maçı izleyenelr bile diyor Sivasporu bu kadar kötü hiç bir sezon görmedik diyee. Yıllardır maçlarımızı izleriz futbolcular arasındaki kopukluk açığa çıkmaya başaldı biri diğerine diğeri öbürüne bağırıyor yada pas vermiyorlarrr
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ahwettt'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
hakeme, veryansın