Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Avrupa'da görev yapmak istiyorum
Alt 23.12.2008, 12:44   #1
slasher//z
Tecrübeli Yiğido

slasher//z - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 685 slasher//z FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Avrupa'da görev yapmak istiyorum

"Avrupa'da görev yapmak istiyorum"

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, şampiyonluğu arzuladıklarını ve bu noktada da sıkı çalışıp bir avuç güzel insanla hedefe ulaşmak istediklerini söyledi.

Sivassporumuzun Teknik Direktörü Bülent Uygun, Mersin Valiliği ve Mersin Medya Grubu tarafından ortaklaşa organize edilen Yılın Spor Adamları Ödül Töreni'ne katılmak üzere geldiği Mersin'de İHA'ya özel açıklamalarda bulundu. Ligin ilk yarısını değerlendiren Hocamız, geçtiğimiz yıl ligde kazandıkları ivmeyi, bu yıl da sürdürerek güzelliklerin ve başarıların altına imza attıklarına dikkat çekerek, bugüne kadar birçok Anadolu kulübünün yakaladığı başarıyı kendilerinin de yakaladığını belirtti.

Asıl önemli olanın geçen yıl sağlanan başarının bu yıl da devam ettirilip istikrarın sağlanması olduğunu ve bunu da büyük ölçüde başardıklarını vurgulayan Bülent Uygun hocamız, "Elde ettiğimiz bu başarı gerek Sivasspor, gerekse de Türk futbolu açısından artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını net bir şekilde ortaya koydu. 4 büyüklerden başka Anadolu'da birçok takımın da şampiyon olabileceğini gösterdik. Bunun sonucunda da bizim başarmış olduğumuz tüm bu güzellikler Sivasspor camiası adına mutluluk verici" dedi.

Yollarına emin adımlarla ilerlediklerini ve bugüne kadar başarmış olduklarının çok daha iyisini yapmak istediklerini ifade eden Bülent Hoca, inanan insanların inandıklarını hep başardığını, kendilerinin de inanan insanlar olarak ortaya konulan hedefe bir avuç güzel insanla birlikte ulaşacaklarını söyledi. Bülent Hoca, şampiyon olmayı arzuladıklarını ve bu yönde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, en iyisi yapmaya çalıştıklarını ve doğal olarak da sahaya en iyi oyunu yansıtmaya çalıştıklarını belirtti.

Golcü futbolcumuz Mehmet Yıldız ile ilgili transfer haberleriyle ilgili olarak ise Hocamız, takımdaki herkesin bir değeri olduğunu ve takımda kendisi de başta olmak üzere herkesin bir alternatifinin bulunduğunu söyledi. Uygun, oyunca satma gibi bir yaklaşım içinde olmadıklarını, ancak Sivasspor'umuzun menfaati ve camianın geleceğiyle ilgili güzel şeylerin ortaya çıkacağına inanmaları halinde Mehmet Yıldız'ın transferine onay vereceğini vurguladı.

Bülent Hocamız, "Yönetimle yapmış olduğum görüşmede; 1 Ocak 2009 tarihine kadar kulüp menfaatine olabilecek her türlü transfer girişimine açık olduğumu ifade ettim. Ancak bu tarihten sonra yani devre arası kampı başladıktan sonra hiçbir futbolcumun hangi şartlarda olursa olsun satılmasını istemediğimi net bir şekilde ortaya koydum. Bu yüzden de gelen teklifleri bu doğrultuda değerlendireceğiz" diye konuştu.

Yurtdışında antrenörlük yapıp yapmayacağı yönündeki soruya Bülent Uygun hocamız, "Türkiye'de gerekli imkan sağlanıp, istenilen koşullar yerine getirildiğinde birçok teknik direktör başarılı olacaktır. Çünkü Türk toplumunun doğasında bu var. Başarıyı mutlaka yakalayacaktır. UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik gibi çok özel bir insana sahibiz. Ancak buna rağmen Avrupa'da takım çalıştıran hiçbir antrenörümüz yok.

Fatih Terim, Mustafa Denizli, Ertuğrul Sağlam, Yılmaz Vural ve adını sayamayacağım birçok hocamızın başarıya imza attığı bir ortamda bizim de Avrupa'da hocalarımızın olmasını isteriz. Eğer Türk insanı ister ve başarırsa aşamayacağı engel yok. Zaten Avrupa'dan çok başarılı diye gelen teknik direktörlerin durumu da ortada. Diğer saygın hocalarımız gibi Avrupa'da ben de görev yapmak isterim" şeklinde cevap verdi.

kaynak http://www.iha.com.tr
slasher//z isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda slasher//z'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Avrupa'da görev yapmak istiyorum
Alt 23.12.2008, 12:45   #2
slasher//z
Tecrübeli Yiğido

Standart Cevap: Avrupa'da görev yapmak istiyorum

Alt 23.12.2008, 12:46   #3
burakkova
Usta Yiğido

burakkova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

308 Mesajına 555 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 burakkova BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

hocamıza yakışır.. sivasa muhteşem bir altyapı kurdu ve bence misyonunu tamamladığı zaman gidebilir.. gurur duyarız..
burakkova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2008, 12:48   #4
slasher//z
Tecrübeli Yiğido

Alt 23.12.2008, 22:11   #5
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1241 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Hocam sen şampiyonluğu kucakla zaten ondan sonra Avrupa kulupleri peşinden koşacaktır....
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2008, 22:24   #6
tanju_58
Usta Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

297 Mesajına 667 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 873 tanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

3 istanbul takımı yerine avrupaya gitmesini isterim türkiyeyi çok iyi temsil edeceğine eminim hocamızın.istanbul takımlarına giderse kendini yakmış olur bunu tüm türkiye biliyor nedenlerini bidaha söylememe gerek yok.

bülent hocamızı tabiki bırakmak istemeyiz ancak hocamızın hedefleri belli önünü kesmek istemeyiz.ama gideceği takım istanbul takımlarından biri olursa buna en çok biz karşı çıkarız.hocamız bizdeki hedeflerine ulaştıktan sonra ya avrupaya gitmeli yada milli takıma.diğerlerine karşıyız....

Etiketler
avrupada, görev, istiyorum, yapmak