Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Özür Diledi!
Alt 20.01.2010, 10:22   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Özür Diledi!

Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Giresunspor maçının devre arasında yaptığı davranışlar nedeniyle süresiz kadro dışı bırakılan Hayrettin Yerlikaya, camiadan özür diledi.

Takımın 2. kaptanı olan ve sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalan Mehmet Yıldız'ın yokluğunda takımın kaptanlığını üstlenen Hayrettin Yerlikaya, süresiz kadro dışı bırakılmasıyla ilgili açıklama yaptı.

Giresunspor maçında da takımın kaptanlığını üstlenen Yerlikaya, yaptığı açıklamada, ''Son oynadığımız Türkiye Kupası'ndaki Giresunspor karşılaşmasında, yapmamam gerektiğine inandığım ama bir anlık yapmış olduğum davranışımdan dolayı, başta Sivasspor Yönetim Kurulu, teknik heyet ve büyük Sivasspor taraftarı cefakar Yiğidolar'dan özür diliyorum'' ifadelerini kullandı.

Tecrübeli oyuncu Yerlikaya, ''Formasını aralıksız 11 yıl şerefle taşıdığım ve taşımaktan son derece onur duyduğum, Türk futbolunda (A) Milli formayı giymeme vesile olan Sivassporumuzun formasını ve kaptanlık pazubandını, görev yaptığım süre içinde layıkıyla ve şerefimle taşıdığıma inanıyorum'' dedi.

Süresiz kadro dışı kalmasının ardından Sivasspor A2 takımı ile antrenmanlara çıkan Yerlikaya, şunları kaydetti:

''Maç içerisinde yaşadığım bir anlık öfkemin sonucu olarak gösterilen hareketim, ne Sivasspor Yönetim Kurulu'na, ne Sivaspor camiasına, ne de Sivasspor taraftarına karşı yapılmış bir saygısızlıktır. İstem dışı yaptığım hatamdan dolayı bütün Sivaslılardan, Sivasspor camiasından özür diliyor, uğrunda şehitlerin verildiği o formanın kutsallığını kalbimde yaşattığımı ve bundan sonra da yaşatacağımın bilinmesini rica ediyorum. Yaşanmasını asla istemediğim ve her zaman da karşısında futbol oynadığım tribünlere hoş gözükmediğine inandığım anlık tutum ve davranışlarımdan dolayı, tekrar tekrar büyük Sivas halkından ve büyük Sivasspor camiasından özür diliyorum. Saygılarımla.''

(A) MİLLİ TAKIM'A KADAR YÜKSELDİ

Sivas amatör futbolundan yetişip profesyonelliğe ilk adımını Sivasspor'da atan Hayrettin Yerlikaya, Sivasspor forması altında (A) Milli Takım'a kadar yükseldi.

Sivasspor'u 2004-2005 sezonunda, ikinci ligden birinci lige taşıyan ''şampiyon kadroda'' da yer alan Yerlikaya, Sivasspor'un en istikrarlı oyuncularından biri olarak göze çarpıyor.

Sivasspor forması altında lig, kupa ve Avrupa kupalarında birçok maçta forma giyen Yerlikaya, kırmızı-beyazlı ekibin şu anki kadrosundaki en kıdemli isim olarak dikkati çekiyor. Yerlikaya, 11 yıldır Sivasspor formasını giyiyor.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Özür Diledi!
Alt 20.01.2010, 10:26   #2
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 704 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Özür Diledi!

Artık bundan sonra Sivasspor yönetiminin yapacağı büyüklük gösterip Sivasın evladı olan Hayrettini affetmesidir. Unutmayalımki Sivassporun Hayrettin üzerinde emeği olduğu gibi Hayrettininde Sivasspor üzerinde emeği vardır.Yönetimin ve taraftarın yapacağı tek şey büyüklük gösterip Sivasspora yıllarıın vermiş hayrettini affetmektir.
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Ahwettt'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.01.2010, 10:29   #3
karakocyakup58
Yiğido

karakocyakup58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 karakocyakup58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivsspor ne diyor buna affedecekmii...
biz hazırız senden gelsin
bu sevdadan vazgeçersek
ALLAH BELAMIZI VERSİN....
karakocyakup58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 10:34   #4
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Özür dilyeceksi tabi,sen çık 1 Milyon insaını gönül verdiği takımın kaptanlık pazubandını yere at.Sen kimsin bana bir söyle kendini dev aynasındamı görüyorsun.Bu takıma senin gibi yüzlercesi geldi ve gitti ama Sivaspor hala ayakta ver ayakta olmaya devam edecek .Anladın mı hayrettin efendi.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Turan 59'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.01.2010, 10:35   #5
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1124 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI

bence affedilmesi gerekiyor ...

arkadaşlar az buz değil 11 sene demek ne demek verdiği emeklerden dolayı affedilmesi taraftarıyım ben ...

hangimiz sinirlendiğimiz zaman kötü şeyler yapmıyoruz ki ???

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidomustafa58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.01.2010, 10:35   #6
BeYLeRBeYi58
Acemi Yiğido

BeYLeRBeYi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 562 BeYLeRBeYi58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence Hayrettinin affı konusunda bişeyler yapılmalı ve affedilmeli çünkü yıllardır bize emek veren bir oyuncu ve genç daha bize faydalı olacağına inanıyorum evet yaptıkları yanlış pazı bandını atmasıda çok büyük yanlış son zamanlarda futbolu ilede grafiği iyi değil ama düzeleceğine inanıyorum çünkü milli duygusu hırsı ona doğruları gösterecektir.

Hepimiz yanlışlar yapıyoruz günlük yaşantımızda Hayrettine sorulmalı bu düşüşün nedeni ne diye yargısız olmaz bu iş taraftarda yanlış yaptı yuhlamak ve küfretmekle ben orada idim ve orada bağzı küfredenlerle kavga ettik adamlar küfretmek için geliyor destek olmak için değil taraftar maç izlemez takım destekler faruk bisürü hata yaptı ve maçın en kötüsü idi ama kimse birşeyler söylemedi bence bu haksızlık 4 - 5 maçla adam harcanmaz o bizi milli takımda temsil etmiş bir futbolcu bence iyi düşünmek takıma kazandırmak gerek...

Uğur kavuk çokmu iyi allah aşkına takım kötü olunca Hayrettin hırs yaptı sonuçta kaptan ve söz dinletemeyincede hırsından hata yaptı durum buralara geldi elinizi vicdanınıza koyun siz bu durumda olsanız ne olmasını isterdiniz...

Taraftar olarak bu oyuncuya sahip çıkmalıyız şimdi destek zamanı....
Alt 20.01.2010, 10:35   #7
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

küçükten hata büyükten af.eger hayrettini affedemezse sivasspor camiası bence hata yapar büyük olmadıgını ortaya kor.affedilmesi şık olur.ben hayrettinin yerinde olsam ucuz pahalı demem başka kulübe gider ordada 58 formamla oynarım.tabiki kendi taktiridir,saygı duyarım.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 10:43   #8
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Özür dilyeceksi tabi,sen çık 1 Milyon insaını gönül verdiği takımın kaptanlık pazubandını yere at.Sen kimsin bana bir söyle kendini dev aynasındamı görüyorsun.Bu takıma senin gibi yüzlercesi geldi ve gitti ama Sivaspor hala ayakta ver ayakta olmaya devam edecek .Anladın mı hayrettin efendi.
Hayronun yaptığı hareketi bende tasvip etmiyorum ama sana soruyorum beyefendi kendini o adamın yerine koy sana ana avrat küfretseler yuhlasalar ıslıklasalar öz be öz sivas çocuğu olarak sen napardın söylermisin?
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 10:44   #9
bonuce123
Yiğido

bonuce123 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 bonuce123 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Affedilmemeli Bence Hayrettin..............
bonuce123 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 10:46   #10
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 704 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
BeYLeRBeYi58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence Hayrettinin affı konusunda bişeyler yapılmalı ve affedilmeli çünkü yıllardır bize emek veren bir oyuncu ve genç daha bize faydalı olacağına inanıyorum evet yaptıkları yanlış pazı bandını atmasıda çok büyük yanlış son zamanlarda futbolu ilede grafiği iyi değil ama düzeleceğine inanıyorum çünkü milli duygusu hırsı ona doğruları gösterecektir.Hepimiz yanlışlar yapıyoruz günlük yaşantımızda hayrettine sorulmalı bu düşüşün nedeni ne diye yargısız olmaz bu iş taraftarda yanlış yaptı yuhlamak ve küfretmekle ben orada idim ve orada bağzı küfredenlerle kavga ettik adamlar küfretmek için geliyor destek olmak için değil taraftar maç izlemez takım destekler faruk bisürü hata yaptı ve maçın en kötüsü idi ama kimse birşeyler söylemedi bence bu haksızlık 4 - 5 maçla adam harcanmaz o bizi milli takımda temsil etmiş bir futbolcu bence iyi düşünmek takıma kazandırmak gerek uğur kavuk çokmu iyi allah aşkına takım kötü olunca hayrettin hırs yaptı sonuçta kaptan ve söz dinletemeyincede hırsından hata yaptı durum buralara geldi elinizi vicdanınıza koyun siz bu durumda olsanız ne olmasını isterdiniz...Taraftar olarak bu oyuncuya sahip çıkmalıyız şimdi destek zamanı....
Aynen katılıyorum Bilet fiyatları 2 lira olunca maça gelipte Kendi toprağından çıkmış bir çocuğa küfür edersen elbetteki oda sinirlenecek.Maçın özetini izlemeyenler deflarca izlesin suç Hayrettindemi? yoksa Faruktamı o maçta sol tarafta oynayan Faruktu ve kaçıp gol atamda Faruğun tutması gerekn futbolcu idi
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ahwettt'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
diledi, Özür