Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Sivas'ın sahipleri BİR ADIM ÖNE
Alt 21.02.2012, 07:53   #1
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI
Standart Sivas'ın sahipleri BİR ADIM ÖNE

Sivasspor’un Pazar günü Ankara’da oynayacağı zorlu Genrçlerbirliği maçı öncesi gözler Sivas Milletvekillerine ve işadamlarına çevirildi.

Bu konuda destek beklediklerini açıklayan taraftar dernekleri, 5 Sivas Milletvekilinden ve işadamlarından otobüs vermelerini istediler. Maçın önemininde altını çizen Yiğidolar, kazananın takımın ilk 4 yolunda önemli bir avantaj elde edeceğini hatırlatarak “ Sivasspor’u Ankara’daki maçta yalnız bırakmamak için özellikle Sivas’dan çok sayıda taraftarın gitmesini sağlamak istiyoruz. Bunun içinde başta sayın Milletvekillerimiz ve işadamlarından destek bekliyoruz”.

İki sezon önce kümede kalma savaşı veren ve yine Ankara’da Gençlerbirliği ile oynayan Sivasspor için Sivas’ta benzer bir çalışma yapılmış ve çok sayıda taraftarın desteğiyle Sivasspor bir puanla dönmüştü. Maç sonunda açıklama yapan zamanın teknik direktörü Mesut Bakkal ve futbolcular, alınan bir puanda taraftarın etkisinin fazla olduğunu belirterek, gelenlere teşekkür etmişti.

Öte yandan, Ankara’daki maç fazla taraftar götürülmesi için, Sivas’daki taraftar gruplarınında bir araya gelerek ortak bir çalışma yapmasıda bekleniyor.

Sivas Hürdoğan
Cevap: Sivas'ın sahipleri BİR ADIM ÖNE
Alt 21.02.2012, 08:10   #2
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ın sahipleri BİR ADIM ÖNE

inşallah destek olurlar da hep beraber inletiriz orayı
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.02.2012, 08:12   #3
Rallim58
Gast

Belirtilen dönemde Sivas'ta spor proğramlarına damgasını vuran Mustafa Ateş & Abdullah Yiğit iklisinin ilgi ile izlenen "sporaktif" proğramı vardı. Ciddi ses getiren, dikkatle takip edilen tek proğramdı.

Konuyu gündeme taşıyarak gece geç saatlere kadar süren taraftara otobüs kampanyaları yapılırdı.

Şimdi o proğramlardan eser yok...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.02.2012, 08:15   #4
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

önceden elektrik direklerinin panoların üzerlerine yapıştırır herkese haber werirlerdi şu saat otobus kalkacak gitmek isteyenler suraya başwursanlar diye... şimid eser bile yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk....... .
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ünisivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.02.2012, 09:03   #5
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

sivassporun ne içeride nede dışarıda taraftarı kalmamış maç özetlerine bakıyorum en az tarftar bizde ibb sinden sonta en az taraftara sivasspor sahiptir bu bir gerçektir taraftar guruplarıda olmasa vay halimize
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.02.2012, 09:19   #6
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 858 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

yönetim taraftarı küstürdü diye düşünüyorum staddaki bazı olumsuz olaylar transfer politikasında taraftarın sesine kulak verilmeyişi sonrada geçen sezon son fener maçındaki yönetimin tavırları sivasspor taraftarına deger verilmeyişi taraftarı maçlardan uzaklaştırdı .yönetime sesleniyorum haydi şimdi fenerlileri çağırında maçlara gelsin de görelim üç kuruş para için taraftarı harcadınız ..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.02.2012, 09:27   #7
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bence vekillerden umudu kesin onların pek ilgileneceğini sanmıyorum her zamanki gibi vurdumduymaz olurlar ama belki sivaslı iş adamları 1-2 araç o da belki!!!
Taraftar gruplarını küstürdüler adamlar memleketin takımını desteklemek için kime gitse dilenci muamelesi yediler yüzlerine bakmadılar onlarda artık ne yapsın bıktılar ve organizasyon yapmıyorlar.Biraz zor otobüs felan yapılmaz ama kendi imkanlarıyla olursa olur başka kimseden fayda yok!!
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.02.2012, 09:46   #8
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Bir gazetenin yazmasıyla olmaz bu işler diğer basın nerede? eĞER bir birmlik olsak siyasilerde,işadamlarıda söke söke otobüs verirler.ama dediğim gibi bizde birlik yok,akşamk tvlere baktım hepside havanda su döğdü,birisi kendi çektiği resimleri pazarladı,ne dediğini kendide bilmiyor,diğeri futbolcularla sohbet etti, Nayil bey azda olsa bu konuya girdi ama oda sonunu getiremedi.
Kusura bakmayın böyle başa böyle tarak!
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.02.2012, 10:26   #9
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

haydi yigidolar, yalniz birakmayin sivassporumuzu... imkanlari biraz zorlayin, bu is nereye kadar boyle gidecek..?? bir elin nesi var, iki elin sesi var... butun yigidolar birlesip su stadlari inletseniz takimimiza sahip ciksaniz... insallah o gunleri de gorecegiz...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.02.2012, 12:11   #10
Rallim58
Gast

Canlı Tv yayınıyla duyurusu yapılmayan bir organizasyon "havanda su dövmek" gibidir.

"Adım Reşit sen söyle sen işit" olur.

Sivas'ta mutfaklara ambargo koyan, adım başı mahalle bakkaliyesi gibi, her gün mantar gibi bir sokakta açılış yapan marketler zinciri, her biri 2 otobüs gönderse yine en az 10 otobüs, 5 vekilden de birer, eder 15 otobüs, 50 şer kişiden, en az 750-800 kadar taraftarların Ankara'ya çıkarma yapması demektir.

Umamıyorum oğul umamıyorum...!
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
adim, bİr, sahipleri, sivasın, Öne