Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Kötü Gidişe Dur Dedik
Alt 10.11.2012, 07:02   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Kötü Gidişe Dur Dedik

Eskişehirspor'u sahasında 1-0 yenen Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Kötü gidişe dur dedik. İnşallah bundan sonrası istediğimiz şekilde gider. Bu mücadelenin üstüne biraz daha skoru da ekleyebilirsek ilk yarıyı iyi bir yerde bitiririz dedi.

Çalımbay, maç sonrası yaptığı açıklamada her şeyden önce 3 haftadır galip gelemediklerini, şansızlıklar yaşadıklarını, cezalıları olduğunu hatırlatarak, "En son şansızlıktan dolayı kaybettiğimiz Ordu maçı vardı. Bütün her şey bizim üstümüzdeydi. Bunu bir kırmamız gerekiyordu. Bunu da ilk maçta yani Eskişehir maçında yapmalıydık. Eskişehir çok iyi bir takım. Bana göre ligin en iyi kadrosuna sahip takımlarından bir tanesi. İyide futbol oynayan bir takım. Zor olacağını biliyorduk, arkadaşlarımı kutluyorum. Maçın başından sonuna kadar inanılmaz şekilde mücadele ettiler. Her şeylerini ortaya koydular. Bilhassa kalecimiz ve defansımız hatasız oynadılar. Orta sahamız iyi mücadele etti. Fakat forvetimiz mükemmel pozisyonlar geldi bir türlü değerlendiremedi. Belki de bu maçı daha kolay bir hale getirebilirdik. Ama bu kötü gidişe dur dedik. İnşallah bundan sonrası istediğimiz şekilde gider. Bu mücadelenin üstüne biraz daha skoru da ekleyebilirsek ilk yarıyı iyi bir yerde bitiririz, ikinci yarı mutlaka takviye yapmamız gerekiyor. Eğer o takviyeleri de yaparsak iyi şeyler olacağına inanıyorum. İyi bir galibiyet aldık. Ben istikrardan yanayım, önemli olan bunu sonuna kadar sürdürmek." dedi.

DOĞA'NIN DEĞİŞTİRİLMESİ

Çalımbay Doğa'nın da rahatsızlığı yüzünden değil, tribünden dolayı değiştirildiğini belirterek, "Kötü bir tezahürat oldu, ben bunu bütün Sivas'a mal etmiyorum ama maçtan önce oyuncumuza küfredilmesi çok çirkin. Bu 3-4 kişinin yaptığı şey, bütün Sivas'a mal edilmez ama, herkesin böyle günde oyuncusuna sahip çıkması gerekiyor. Lütfen bunu yapanlara Sivas camiası taraftarı izin vermesin. Yazık, çocuk geldi, 'ben oynayamayacağım' dedi biz de onu değiştirmek zorunda kaldık, rahatsızlığı falan yok." ifadelerini kullandı.

Sivassporlu Mehmet Nas, Jan Rajnoch ile Milan Borjan da alınan 3 mağlubiyetten sonra maçın zor geçtiğini, ancak galip geldiklerini kaydederek galibiyeti taraftarlara armağan ettiler.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Kötü Gidişe Dur Dedik
Alt 10.11.2012, 08:45   #2
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 992 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Kötü Gidişe Dur Dedik

Bende o 3 - 4 TARAFTARI tebrik ediyorum hoca onların sayesinde bu maçı aldık Rıza hoca artık işin çok zor bunları senin sayende yaşadık
Alt 10.11.2012, 09:17   #3
izmirliyigido
Gast

Demek ki maçın mimarları "ne Rıza hoca, ne de futbolcularmış". O 3-4 taraftar kimse onları tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum. Maç onlar sayesinde kazanıldı. Doğa'yı küstürmeselerdi, Mehmet Nas oynayamayacak ve orta sahamız zayıf düşecekti.

Teşekkürler o 3-4 taraftar !...

.
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 09:24   #4
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

RIZA HOCAM hiç kusura bakma son haftalarda kaybettiğimiz puanların tek suçlusu enbaşta sizsiniz sonrada bazı ruhsuz oyuncular akılalmaz şekilde inatçılık yapıyorsunuz doğa kardeşimizinde taraftarlarımız tarafından yuhlanmasının tek nedeni sizsiniz tam hazır olmadığı halde oynattığın için elinde mehmet nas varken haftalardır yanında oturttuğun için raynoch varken erhanı stoper oynattığın için faty önliberoda daha faydalıyken ısrarla stoper sağbek oynattığın için cernyi oynatmadan sakatladıın içinmurat gibi adamı oynatmadan sakatladıın için kalecilerin hepsini antranmanda sakatladıınız için biz bu sıkıntıları çekiyoruz bu maçta dua etki kalede birçok taraftar begenmesede borjan vardı defansda raynoch oynadı mehmet nas oynadı yine bildiğini yapsaydın enaz 3 5 gol yerdik bu galibiyet belki sivasspora biraz nefes aldırdı yalnız bu taktikve bu oyun hep böyle tutmaz dost acı söyler sizin başarılı olmanız bizim basarılı olmanız demektir bundan sonraki maçlarda başarılar dilerim
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 09:27   #5
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1080 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Sivasspor dün o kadarda güzel oynamadi,sadece dünün sevindirici tarafi 100. galibiyeti alisimiz oldu.Eneramo icin yeterince antremani yok diyenlere bende diyorumki,bu cocugun kapasitesi bu kadar.Ordu macindaki kacirdiklarini bir kenara koyacak olursak,dünki girdigi pozisyonlari kacirmasi artik,onun hakkinda daha iyi bir yorum yapmamizi sagliyor.Takimda banko oynayacak ara transferde bir santrafor artik sart oldu.Seyirci Doga icin kötü tezahurrat yapildi ,onun icin oynatmadim diyen Riza hoca´yada demek lazimki olaylari bu boyuta getiren kim?Seyirci takiminin gidisine üzülmektedir,seyircinin aylardan beri serzenişine kulak vermezsen olacaklardanda sen sorumlu olursun Riza hoca.Yönetimlerde,teknik kadrolarda sadece taraftar isterse görevlerinin baslarinda kalirlar.Zaten bir avuc seyirciye oynuyoruz.Sivasspor seyircisi kan kaybediyor.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 09:44   #6
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Demek ki maçın mimarları "ne Rıza hoca, ne de futbolcularmış". O 3-4 taraftar kimse onları tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum. Maç onlar sayesinde kazanıldı. Doğa'yı küstürmeselerdi, Mehmet Nas oynayamayacak ve orta sahamız zayıf düşecekti.

Teşekkürler o 3-4 taraftar !...

.
Hocaya masum bir soru: ne değişti de Erhan yerine stopere Rajnoch geçdi.Hiç kimse taraftarın feryadına bigane kalamaz.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 09:51   #7
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kötü gidişe 3-4 yiğido dur dedi...Başlık bu olmalıydı...
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda etlidöktürek'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.11.2012, 09:56   #8
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 836 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

O olay yaşanınca o kişiye çok kızdım yine çok yanlış olduğunu söylemek istiyorum ama Mehmet Nas'ın oynadığı futbolu görünce resmen macı aldı ve ayrıtten şu yönü var şimdi Tüm futbolcular bilecek kötü oynarsam cezayı yerim diyip çok mücadele edecekler tüm maçlarda...

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 09:59   #9
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1080 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Aslinda bazi gercekleri Riza hoca hala göremiyor.Seyirci kan kaybediyor,Türkiye süperliginde 5 TL´ye mac seyredeceksin maca gelmiyeceksin.Böyle birsey mantikla bagdasmiyor.Riza hoca Eskisehir macini kaybedip,Doga´da sahada olsaydi ortaya nasil bir manzara cikardi,önce Riza hoca bunu düsünmeli.Teknik kadro oynadigi ve oynattirdigi futbolla seyirciyi sahaya ceker.Seyirc günden ,güne azaliyor,kulübün haliyle bu yönden gelirleri azaliyor.Neden?Cünli yönetim sezon basinda yeterli kan degisimini yapamadi.Aatif bir kac mac iyi oynadi,oda ortalarda yok.Sivasspor baska kimi aldi Erhan ve Doga onlarda yedekde Abdurrahman yeterli düzeyde degil.Sonuc takim eski takim,sahadaki takim gecen yilin 11´i bu sartlarda seyirci resmen takimini gözden cikardi.Bu seyircinin kazanilmasi icin ara transfer cok önemli.Sivas seyircisi bu takimda kimleri görmek istemiyor bu yönetim tarafindanda bilinen bir sey.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 10:53   #10
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

hocam seyirciyi sahaya cekecek futbol oynnattırmaya bak..doga gibi 2 topcu daha olsa stad ta seyirci bulamayacaksın..
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bassguitar'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
dedik, dur, gidişe, kötü