Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

“Tehlikeli Maç”
Alt 22.10.2013, 20:09   #1
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1241 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI
Standart “Tehlikeli Maç”

Ligde bu hafta cuma akşamı Kayserispor Erciyesspor ile karşılaşacak olan Sivasspor, karşılaşmanın hazırlıklarını kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik sorumlu Roberto Carlos, antremandan önce futbolcularıyla saha ortasında 15 dakika süren bir toplantı yaparken sert bir dille uyardı, “İdmandan kaçan ve çok mazeret üreten futbolcu istemiyorum” dedi. Toplantıdan sonra pas çalışması ile başlayan idman daha sonra çift kale maçla sona erdi. Antrenmana hafif sakatlığı bulunan Aatıf ve izinli olan Kamil katılmadı.

CARLOS: “İLK YARI SERT GEÇTİ”
İdmanın bitiminde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Carlos, “Trabzonspor karşılaşmasının ilk yarısı biraz sert geçen bir karşılaşma oldu. İkinci yarı üstünlüğü elimize geçirmeyi başardık. Trabzonspor’dan istatistik olarak üstünlüğümüz vardı. İyi işler yaptık. Takım olarak doğru yoldayız” dedi. Kayseri Erciyesspor karşılaşmasına da değinen Carlos, şöyle konuştu:

“TEHLİKELİ MAÇ”

“Benim için açıkçası ligdeki puan durumları çok önemli değil. Çünkü ligin alt sırasındaki takımlar ligin ilk 5 sırasındaki takımlara göre daha iyi bir oyun ortaya koyabiliyorlar. Bunun için Kayseri Erciyesspor karşılaşmasının tehlikeli ve zor bir karşılaşma olacağını biliyoruz. Ona göre ofansif olarak iyi işler yapmaya çalışacağız. Sabırlı oynayacağız. Gereken zamanda golü bulmaya çalışacağız. Asıl önemli olan ise bu karşılaşmayı kazanmamız durumunda alacağımız puanlar ile ligin çok üst sıralarına yükselebileceğiz. Bunun için bu karşılaşma bizim için çok önemli.”

Takımının henüz istediği seviyeye gelmediğini belirten Carlos, son olarak, “Düzelteceğimiz daha çok eksiğimiz var. Bu hem taktiksel, hem fiziksel ve hem de oyun anlamında olacak” dedi.

FUTBOLCULAR İDDİALI

Kaleci Korcan Çelikay, sezon başında düzenli bir şekilde oynamayı hedeflediğini, ama ilk 2-3 hafta bunu gerçekleştiremediğini belirtirken şunları söyledi:
“Daha sonra bana bir fırsat geldi. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirdim. Bunun da takıma katkısı oldu. Bu performansım beni de çok mutlu ediyor. Umarım bundan sonra böyle devam eder. Trabzonspor beraberliğinden sonra kendi evimizde 3 puan almamız gerekiyor. Çünkü takım olarak bizim hedefimiz hep üst sıralar. Üst sıralara tırmanmak için bu karşılaşmayı kazanmamız gerekir. Elimizden gelen her şeyi yapacağız. Umarım kazanan oluruz.”
Sol bek Ziya Erdal ise Trabzon’a en az 1 puanla dönmek için gittiklerini, ancak oyunlarıyla 3 puanı hak ettikyerini düşündrüğünü vurguylarken şöyle konuştu:
“Oyunun her dakikasında oyunu hükmetmeye çalışan bizdik. Kırmızı kart olayına da gelecek olursak. Hakem Fırat Aydunus’un gösterdiği kart doğru. Ben de o pozisyonda sarı kartı hak ettim. Kontra atağı kesmek için yapmış olduğum bir fauldü. Pozisyon sonunda Mustafa Yumlu’nun bana vurduğu bir dirsek var ve kırmızı kartlık bir hareket. Önümüzde Kayseri Erciyesspor karşılaşması var. Sıkıntılı bir durumdalar. Ama iyi takımlar. Karşılaşma kendi sahamızda. Kazanıp daha çok üst sıralarda yer almak istiyoruz.”

Kaptan Kadir Bekmezci ise, “Trabzonspora karşı galibiyeti kaçırdık. Erciyesspor gerçekten kaliteli bir takım. Seyircimizin de desteğiyle iyi futbolla kazanmak istiyoruz” dedi.

yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: “TEHLİKELİ MAÇ”
Alt 22.10.2013, 20:16   #2
dedebali58
Yiğido

dedebali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

129 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedebali58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: “TEHLİKELİ MAÇ”

3 puan bize ilaç gibi olur.
dedebali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.10.2013, 20:27   #3
SivasliMuhammed
Yiğido

SivasliMuhammed - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

127 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 479 SivasliMuhammed FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu maci almaliyiz.erciyes iyi takim dacosta yokken kontra ataklara daha cok dikkat etmeliyiz.ic saha maclarinda cift forvet oynamaliyiz benim ilk 11 böyle kale:korcan
defans :cicinho yakup ümit ve ziya
orta saha: aydin mehdi hakan ve atif
forvet :refik utaka (abdülkadir)
SivasliMuhammed isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.10.2013, 22:09   #4
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1293 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Bu kamil ne is ?
Alt 22.10.2013, 22:11   #5
myyiğido58
Tecrübeli Yiğido

myyiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 302 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 myyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblick

3 puan hem bizee hemde futbolcularımıza ilaç olur ilaç
Alt 23.10.2013, 00:01   #6
hoğuz
Yiğido

90 Mesajına 146 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 427 hoğuz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çift forvetle maça çıkarsak 5-6 rahat yeriz her atak gole döner beyler takımımızı iyi tanıyalım lütfen bizim hızlı bir geri 4lümüz yok ! da Costa - Ümit - Navratil yavaş. Murat hızlı ama kontrolsüz güç (Cicinho ve Ziyayı katmıyorum onlar zaten hızlı olmalı ) ortasahamız pas yapan Barça tipi bi ortasaha yumuşak ama ayağa oynayan. bu nedenle 2li mücadelelerde zayıf bir takımız, çift forvetle ortsahada top çeviremeyiz sivas tek forvet 2 ön ortasahayla devam etmeli.bu maç ligde kontratağı en iyi oynayan takımlardan biriyle oynayacağız . Bu nedenle ortasaha ne kadar kalabalık olursa o kadar yakınız 3 puana ! Carlos Allahını kitabını seversen ortasahayı (hakan - adem) yap ! 1 golün garanti, duran toplarda Hakan çok etkili ! adem defansif ortasaha olarak her maç elinden geleni en iyi şekilde yapıyor ben beğenmeyen arkadaşları anlamıyorum ! topu her ayağına aldığında takımı rahatlatıyor evet biraz yumuşak ama garanti oynuyor ! Bu arada Mehdi 30 yaşında diye beğenmemiştim ama adam oynuyor arkadaş !!
hoğuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı hoğuz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.10.2013, 00:46   #7
ELLİSEKİZ
Yiğido

132 Mesajına 257 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 457 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kolay maç yok maalesef...

İpleri sıkı tutmalıyız.

3 puanı alacağız İnşallah...
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.10.2013, 08:04   #8
muspol58
Tecrübeli Yiğido

muspol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 muspol58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rehavete kapılmayalım dikkatli olalım sabrın sonu selamettir,trabzon maçında ilk yarı gördük halimizi bir an önce toparlanmamız lazım trabzon maçındaki gibi her zaman şans bizden yana gülmeye bilir
Alt 23.10.2013, 09:18   #9
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 805 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Roberto Carlos işi ciddiye almış futbolcularda ciddiye alır rehavete kapilmadan maç bitimine kadar ayni hırsla mücadele edersekki burda seyirci destegi çok önemli maçi rahat kazanırız
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.10.2013, 09:23   #10
Rallim58
Gast

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Roberto Carlos işi ciddiye almış futbolcularda ciddiye alır rehavete kapilmadan maç bitimine kadar ayni hırsla mücadele edersekki burda seyirci destegi çok önemli maçi rahat kazanırız
Herkes üzerine düşen görevi yerine getirmelidir.

En önemli unsurun da "Taraftar baskısı" olduğunu düşünüyorum.

İnşaallah yiğidolarımız bu karşılaşmanın farkına varır, stadyumu doldurur.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
maÇ”, “tehlikeli, “tehlİkelİ