Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

O Karakteri Arıyoruz
Alt 17.03.2014, 09:18   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart O Karakteri Arıyoruz

Sivasspor Teknik Sorumlusu Cesar Domingo Lopez, Trabzonspor karşısında çok kötü oyun ortaya koyduklarını ve sahadan farklı mağlubiyetle ayrıldıklarını ifade etti.

Maçın ardından Lig TV'ye konuşan Cesar, Söylenecek çok fazla bir şey yok. Kötü bir maç oldu. Sivasspor eski karakterini gösteremiyor. O karakteri arıyoruz ama çözüm bulamıyoruz. Aslında tek bir futbolcu eksikliği diyemeyiz. Teknik, taktik anlamında komple bir sıkıntı yaşıyoruz. Hatalarımızdan ders çıkaracağız. Toparlanacağımıza inanıyorum ifadelerini kullandı.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: O Karekteri Arıyoruz
Alt 17.03.2014, 09:56   #2
Rallim58
Gast

Standart Cevap: O Karekteri Arıyoruz

Olmayan birşeyi bulmak çok zor...
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.03.2014, 09:59   #3
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 853 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

yüzünüzün akı ile istifa edin gidin zor zamanlarda takımı toparlamasını bilmeyen insanlardan t.direktör olmaz gidinde bilen gelsin yoksa böyle giderse takımı düşüreceksiniz transfer yapmasını bilmeyen yönetimde suçlu tabiki birde murat erdoğan gittikten sonra takım galibiyet alamıyor hiç dikkatinizi cektimi arkadaşlar yerli antrönerleri gönderdiler hepsi yabancı oldu takımı hazırlıyamıyorlar carlosun getirdği adamlar malesef faydalı olamıyorlar.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2014, 10:07   #4
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 737 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Ligde, sahasında dün Trabzonspor'a 4-0 mağlup olan Sivasspor'da, teknik direktör Roberto Carlos, futbolculara bir gün izin verdi.

Her yenilgi sonrası takıma ceza verip antenmana çıkarmak yerine böyle izin verir boşverin yenilgiyi kafaya takmayın gidin gezin eğlenin gelin derseniz takımda o karekteri zor bulursunuz hoca.
Alt 17.03.2014, 10:24   #5
Harput0658
Usta Yiğido

Harput0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

371 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 Harput0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Oynadığımız Son 10 maçta 1 galibiyet 1 beraberlik alabilmişiz. Ve önümüzdeki maclar çok zor Böyle olunca karamsarlık kaçınılmaz oluyor. Umarım bir an önce toparlanırız.

M 30.01.2014 TÜK Akhisar Bld. Sivasspor 1 - 0
M 02.02.2014 SSL Torku Konyaspor Sivasspor 3 - 0
M 06.02.2014 TÜK Sivasspor Bursaspor 1-2
G 09.02.2014 SSL Sivasspor Fenerbahçe 2 - 0
M 12.02.2014 TÜK Eskişehirspor Sivasspor 1 - 0
B 17.02.2014 SSL Eskişehirspor Sivasspor 2-2
M 23.02.2014 SSL Kasımpaşa Sivasspor 6-2
M 02.03.2014 SSL Sivasspor Elazığspor 1-3
M 09.03.2014 SSL Gençlerbirliği Sivasspor 2-1
M 16.03.2014 SSL Sivasspor Trabzonspor 0 - 4
Alt 17.03.2014, 10:44   #6
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ulusal basına konuk olmaktan dacıa reklamlarında oynamaktan takıma zaman ayıramıyor ki hoca ben geldiğimiz noktayı normal olarak değerlendiriyorum...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda onur0634'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
yönetim şimdi napacaksınız
Alt 17.03.2014, 10:51   #7
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 611 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart yönetim şimdi napacaksınız

saygıdeger sivasspor yönetimi bıçak geldi ve kemige dayandı bırakın avrupa hedefini artık iyice ligden düşme endişesi taşıyoruz.bunun sebebide sizin iş bilmezliginiz ve beceriksizliginizdir.bir takım avrupaya gitmesi neredeyse garantiyken yaptıgınız yanlış transferlerle bu takımı iyiden iyiye küme düşme potasına soktunuz.iyi bi yönetim ara transferde takımı kuvvetlendir siz zayıflattınız gönderdiginiz ve aldıgınız topçular sayesinde. diyosunuzki para yok kalitesiz ve yeteneksiz 5 futbolcu alacagına aynı paraya kaliteli 2 oyuncu al yeterli bunadamı aklınız ermiyo yada sivassporda bizim bilmedigimiz bi kumpasmı dönüyo.her yıl diyosunuzki geçen yıldan ders aldık bu yıl transferde hata yapmayacagız ama ne hikmetse sezon başlıyo yine aynısınız.demekki sizin vizyonunuz yeterli degil kümede kalmayı başarı sayan bir yönetim istemiyoruz.risk almadan başarı gelmez ve büyük olunmaz lütfen bunları zaten biliyosunuz ama bi kezde ben haırlatayımistedim.kısacası diyorumki
siz iyi bi yönetim degilsiniz lütfen kendinizi yenileyin taraftarın içi yanıyor tabi bu sizi biraz olsun ilgilendiriyosa
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı karşıyakalı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.03.2014, 10:52   #8
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gardaslar haklisiniz ama forvetimiz yok su anda, Da Costa'miz yok haftalardir, Cicinho'muz bu hafta yok ve son olarak Kadir de yok. Simdi herkes bana kizar ki zaten Kadir'e gerek yok diye ama herseye ragmen gine de lazim bence.

Belki haftaya Erciyes'e karsi duzelebiliriz ? Baska caremiz yok, baska Sivasspor yok, destek vermeliyiz mecbur cunku bu bizim takim !!!
Erciyes'e karsi once beraberlik icin oynayip defansi saglam'a almaliyiz ondan sonra belki daha fazla puan bizim olabilir.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2014, 10:54   #9
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

ben mı bulacağım çözümü siz bulacaksınız siz. Vurdum duymazsınız, hıc bısey umrunuzda degıl, bı de her mactan sonra takıma ızın vermelerı yok mu delı oluyorumya. Mıllet cayır cayır antreman yapıyor, bunlar cok bı b.k yapmıslarmıs gıbı yatısa gecıyor.Taraftarda tepkı yokkı ben olsam ben de rahat olurum. Koyun gıbı ızlıyoz macı ne yonetıme ne teknık kadroya tepkı var. Gercı tepkı gostersek de mecnun beyın zoruna gıdıyor, cocuk gıbı bırakırım bak dıyor. Kacmak kolay bu takımı bu hale sız getırdınız sız duzelteceksınız, yoksa hepınız defolup gıdın!
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: O Karakteri Arıyoruz
Alt 17.03.2014, 11:19   #10
yigidoo
Tecrübeli Yiğido

yigidoo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: O Karakteri Arıyoruz

hoca fazla acik sözlü olma istersen, isine son veriliri. Türk milleti sevmek dogru sözlü insanlari. isimize gelmez onlar.

Etiketler
arıyoruz, karakteri, karekteri, napacaksınız, yönetim, Şimdi