Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Burhandan aciklamalar
Alt 24.11.2015, 02:01   #1
nejmi58
Tecrübeli Yiğido

nejmi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

151 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nejmi58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Burhandan aciklamalar

Burhan Eşer'den şok iddia!

Beşiktaş'a 2-0 yenilerek düşme potasından kurtulma şansını tepen Sivasspor'da isyan var.

Kırmızı-Beyazlılar’ın tecrübeli hücum oyuncusu Burhan Eşer, maçın hakemi hakkında FANATİK’e konuştu, zehir zemberek açıklamalar yaptı. İşte noktasına virgülüne dokunmadan Yiğidolar’ın yıldızının sözleri:

“Hüseyin Göçek, Quaresma’nın pozisyonunda penaltı vermedi diye resmen baskı altında kaldı. Hatta maç içerisinde Beşiktaşlı bir oyuncu bile bana, ‘Bunu veremedi ya, şimdi kesin 15-20 dakika sonra bir penaltı çalar bize’ dedi, öyle de oldu.”

“Gözümle görmesem söylemem, bir oyuncu İngilizce küfür ediyor, herkes duyuyor, kimse ses çıkarmıyor. Şenol hocaya da kamtılmıyorum. Penaltı olmasa o kadar pozisyon bulamazlardı, mecburen risk aldık, açık oynadık.”

‘6 maçta 4 kırmızı’

“Bu zamana kadar hep sustuk. Hakem camiası zor günlerden geçiyor. ‘Destek olalım, biz de üzerlerine gitmeyelim’ dedik. 6 iç saha maçında 4 oyuncumuz kırmızı kart gördü sesimizi çıkarmadık. Ne bir futbolcu, ne bir yönetici çıkıp hakemler hakkında konuştu. En ufak hatadan canı yananlar bas bas bağırıp ortalığı ayağa kaldırırken biz hatayı kendimizde aradık. Ama artık yeter...”

“Hüseyin Göçek, Quaresma’nın pozisyonunda penaltı vermedi diye resmen baskı altında hissetti kendisini. Hatta maç içerisinde ismini vermek istemiyorum, zor durumda kalmasın, Beşiktaşlı bir oyuncu bile bana, ‘Bunu veremedi ya, şimdi kesin 15-20 dakika sonra bir penaltı çalar bize’ dedi. Ben de adım gibi emindim bundan. Öyle de oldu. Dakika olmuş 43, soyunma odasına gideceğiz, alakasız bir penaltı çalıyor. Bir şehrin kaderiyle oynuyor. Aklım almıyor bunu.”

'Hakem küfürü duydu'

“Gözümle görmesem söylemem. Yine adını söylemek istemiyorum. Beşiktaşlı bir oyuncu gözümün önünde İngilizce küfür ediyor. Herkes duyuyor, kimse sesini çıkarmıyor. Bizden çıksa, anında kırmızıyı verirler. Gittim Hüseyin Göçek’in yanına, ‘Yapma etme, hocam. Bak bizimkisi de ter, neden baskı altında kalıyorsun. Bizim hakkımızı yiyorsun, bizim de sorumlu olduğumuz insanlar var’ dedim.”

'Şenol hocaya katılmıyorum'

“Şenol hocanın da söylediklerine katılmıyorum. ‘Penaltıya bağlamayın, 8-9 tane pozisyonumuz var’ diyor. Tamam eyvallah. Ama oyun dengeli giderken saçma sapan bir penaltıdan geriye düşüyorsun. Sivasspor’sun, karşında
ligin lideri, en iyi top oynayan takımı var. Yenmek için oynuyorsun. Tabii ki risk alacaksın, açık vereceksin. Maç 0-0 gitse bulabilirler miydi o fırsatları.”

'Molde bile 3 atıyor'

“Sonra, ‘Türk futbolu nasıl gelişecek?’ diye konuşuyorlar. Bu zihniyetle nasıl gelişeceksin! Ondan sonra Molde geliyor 3 atıyor, gidiyor, atar tabii. Anadolu takımlarına, büyük camialara bunları yapmasınlar artık.”

Kaynak: Fanatik/Ömer Necati Albayrak
nejmi58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı nejmi58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Burhandan aciklamalar
Alt 24.11.2015, 07:15   #2
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Burhandan aciklamalar

Akşam Abdullah Yiğit'in programını seyrettim; özetle ' bu düzen değişmeli' dediler.Bu düzen değişmeden futbolumuz eşşeğin kuyruğu gibi kalır,uzamaz,Edirne'den öteye geçemez.Burhan Molde örneğini vermiş çok isabetli olmuş .Adamlar 3 pasla gole gittiler.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2015, 07:56   #3
Kizilirmak58
Yiğido

Kizilirmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 290 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 Kizilirmak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

burhan ağzına sağlık yiğidoluk bu işte .. şerefsiz şenol güneş gecen bursadaydken kuyruğunu kısıp kulebeden dışaı çıkamıyorduu. şimdi 8 taşa gittiya kendini adam sanıyor hırlıyor şimdi sağa sola
Alt 24.11.2015, 08:30   #4
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Helal olsun Burhan kardeşimize... Açıklamaları için yürekten kutluyorum kendisini. Bu sadece Sivas'ımızın değil bütün Anadolu kulüplerinin ortak sorunudur.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Soyözen'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2015, 10:34   #5
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

ağlayın su yükselsin belki kurtulur gemi
anne seccaden gelsin bize dua et emi
Necip F.Kısakürek

Ağlamakla hiçbir yere varamayacağız.Şehir takımları güçbirliği yapmazsa ilelebet ağlayacağız.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2015, 10:49   #6
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 794 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Çabuk etki altında kalan, verdiği kararın arkasında duramayacak korkak adamlar bu ülkede hakemlik yaptığı sürece daha çok birilerinin emekleri göz göre göre yenecek. Dua edelim de yeni jenerasyon hakemler biraz daha cesur olsun yoksa bu gidişat değişmez.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2015, 11:10   #7
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ancak bu arada şunuda söylemek lazım qaresma denilen hayvanatın yapmış oldugu faulden sonra bizim takımın tepkisi normal faul yapılmış gibiydi egerki bir Sivassporlu yapmış olsaydi o faulü yer yerinden oynardı kırmızı vermese bile bir sonraki faul kesin kırmızı olurdu. Yanı Sivasspor olarak gerçekten cok sessiz ve hakemden korkan bir takımız tum futbolcular orda tepki gösterip kartı istemesi gerekiyordu bizde herzaman ki gibi tık yok ezikliği ruhumuza işletmişiz artık.
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı otceken58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2015, 11:13   #8
otceken58
Yiğido

Ayrica kaptanlık bandı daha agresif ve sessiz olmayan birine verilmeli Adem her konudaki nezaketi bu konuda da aynı. Hakem üzerinde tatlı sert ifadelerle itiraz edebilecek biri...
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı otceken58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2015, 12:56   #9
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Sessizlik de bir yere kadar. Ter döken bu aslanların göz göre göre emeği, art niyetli, korkak, adaletten yoksun, hakem Hüseyin Göçek tarafından gasp edilmesine gösterdiği haklı tepkiye, taraftarlığın haricinde, bir spor sever olarak sonuna kadar destekliyorum ve yönetimden de ses getirecek tepki bekliyorum, yoksa daha çok hakkımız yenir.
Türk futbolunun yükselmesi adına, TFF den bu tür haksızlıklara acilen son verecek önlemler almasını bekliyoruz, yoksa Edirne'den öteye geçemeyiz.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2015, 14:42   #10
otceken58
Yiğido

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Akşam Abdullah Yiğit'in programını seyrettim; özetle ' bu düzen değişmeli' dediler.Bu düzen değişmeden futbolumuz eşşeğin kuyruğu gibi kalır,uzamaz,Edirne'den öteye geçemez.Burhan Molde örneğini vermiş çok isabetli olmuş .Adamlar 3 pasla gole gittiler.
Türkiye futbolda neden bir adım ileri gitmiyor hala gerileme yasıyor tum neden bu zaten. 3 büyütülmüş takım ve bunları TİCARİ OLARAK işletenler Anadolu takımlarının kendi yerlerini almasını ve rantlarının bu takımlara gitmesini istemiyor. Dolayisiylada hakem vb satın alınacak kim varsa emirlerinde...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı otceken58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aciklamalar, burhandan