Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

--->: YG ÇALIŞIYOR
Alt 22.05.2008, 18:31   #11
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 744 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: YG ÇALIŞIYOR

Alıntı:
YARALI_AŞIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1 ŞUBAT 2007 YILINDAN BERİ MARMARA BÖLGESİ SINIRLARI İÇİNDE 2 ALT GRUBU İLE ÇALIŞMALARINA BAŞLAYAN YiĞiDoLaR®, 2007-08 SEZONUNDA MARMARA BÖLGESİNDEKİ BAZI MAÇLARA GİDEREK VE BULUŞMALAR DÜZENLEYEREK ÇALIŞMALARINI DUYURMUŞTU.2008-09 SEZONU İLE BERABER VE İLERKİ SEZONLARLA BERABER MARMARA BÖLGESİNDEKİ DESTEĞİMİZ YiĞiDoLaR® OLARAK TAM OLACAKTIR.AYRICA TÜRKİYE GENELİNE AÇILACAĞIMIZIDA BELİTMEKİSTERİZ.

ALT GRUPLAR HAZIR

SADECE MARMARA BÖLGESİNDEKİ SİVASSPORLA ALAKALI ÇALIŞMALARDA YER ALACAK OLAN ALT GRUPLAR ARALARINDAKİ KIRGINLIĞI BİR KENARA BIRAKARAK AYRI AYRI DEĞİL HEP BİRLİKTE DESTEĞE ONAY VERDİ.YiĞiDoLaR® OLARAK ALT GRUPLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ.NE İSTİYORLARSA OLACAK.2007-08 SEZONUNDAKİ FB ve GS MAÇI BUNA ÖRNEKTİR.AKINCILAR 58 VE MARMARA 58'İN HER ZAMAN ARKASINDAYIZ.

KAYIT ÇALIŞMALARI BAŞLAMIŞTIR

YiĞiDoLaR® OLUŞUMU KAYIT ÇALIŞMALARINA BAŞLAMIŞTIR.TÜRKİYE VE DÜNYANIN HER YERİNDEN MARKANIZ YiĞiDoLaR® İLE BİRLİKTE OLABİLİRSİNİZ.

İnternet Yolu İle Kayıt: YiĞiDoLaR® OLUŞUMUNA KAYIT OLMAK İSTEYENLER.ADINI, SOYADINI,KİMLİK NUMARANI ve EV VEYA KENDİNE AİT OLMAK ŞARTI İLE TEL. NUMARANI yigidolarmarkasi@mynet.com ADRESİNE MESAJ ATARAK YOLLA.

Üyeliğin Nasıl Mı Tamamlanacak: KİMLİK NUMARANIZDAN İSİM SOYADINIZ KONTROL EDİLDİKTEN SONRA TELEFON İLE ARANACAKSINIZ KAYDINIZI DOĞRULAYACAKSINIZ.GÖRÜŞMELER KAYIT ALTINDA TUTULDUĞU İÇİN EVET KABUL EDİYORUM DEMENİZ YETERLİ OLACAKTIR.TELEFON NUMARANIZIN BAŞKASINA AİT OLUP OLMADIĞI ARAŞTIRILMAKTADIR.HATA OLURSA İSİM DOĞRU ÇIKSA BİLE KAYIT GEÇERSİZ OLACAKTIR.KAYIT OLANLAR SİVASIN BAZI YEREL GAZETELERİNDE SENEDE 1 DEFA OLMAK ŞARTI İLE DUYURULACAKTIR.KAYIT OLMAK ÜCRETSİZDİR VE ASLA HİÇ BİR ZAMAN PARA TALEP EDİLMEYECEKTİR.UNUTMAYINKİ İSMİMİZ MARKA SINIFLARI ARASINDA GEÇMEKTEDİR.AYRICA BU DURUM BİZLERİ İLERLEYEN ZAMANLARDA BU KADAR DESTEKLEYENİMİZ VAR DEMEK İÇİNDİR.

ADRES BİLGİLERİ(eklenecektir)

TSE onay vermedi.

Mert Karşıyaka
Alt Gruplar Sorumlusu

Kesinlikle boş yerler en kısa sürede doldurulacaltır.Site görevlilerine eklenmesi için bilgiler sunulacaktır.
bıktım yaw sizin bu başlıklardan.oluşumunuz adına en az 50 konu var.hep laf hep laf bi icraat yapın sonra yapın reklamınızı bizde destekleyelim.
yeniceri_can isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2008, 18:44   #12
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

307 Mesajına 439 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 titizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOK

fikir çok ama bizde maalesef bi organizasyon eksiklği var bu yüzden yapmak istediğimiz işlerin genelinde muvaffak olamıyoruz önce bu sorunun giderilmesi lazım
titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2008, 18:54   #13
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 744 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
S.KUTLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
GÜZEL GARDAŞİM.BU KONUYU AÇANA İNANMA DİYORUM.HALEN ADAMA PİRİM VERİYORSUN.SESSİZ OLAN KİŞİLER GÜNDEME ELBET ÇIKAR.BEKLENTİLERİNDE GERÇEKLEŞİR.KÜFÜRÜ HATTA BU KONUYU AÇANA ÖZELDEN BASIN.ÇOK MAKBULE GEÇER.TEKRAR DİYORUM BUNLARLA ALAKAMIZ KESİLDİ.TAKMIYORUZ İNADINA YAPIYORLAR.BAHSETTİKLERİ DOĞRU.ÇÜNKÜ BİRAZ BİLİYOR.AMA PALAVRALARIDA DOLU.SİRİTİRET SALLA GARDAŞ.
ben prim felan vermiorum.adamın üyeliğini iptal ettirin mesajlarını sildirin bişiler yapın artık gınaga geldi aynı şeleri okumaktan.
ayın 14. ü dediniz başarılı olursanız bizde destekçiniz oluruz.
yeniceri_can isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2008, 18:56   #14
S.KUTLU
Acemi Yiğido

10 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 S.KUTLU Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
yeniceri_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben prim felan vermiorum.adamın üyeliğini iptal ettirin mesajlarını sildirin bişiler yapın artık gınaga geldi aynı şeleri okumaktan.
ayın 14. ü dediniz başarılı olursanız bizde destekçiniz oluruz.

BEN YÖNETİCİ DEİLİM.GÖRÜYORLAR ONLAR DÜŞÜNSÜN.

NEYSE İİİ AKŞAMLAR.
S.KUTLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2008, 19:00   #15
S.KUTLU
Acemi Yiğido

Alıntı:
yigidomustafa58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hıımmm Akıncılar 58 grubunu biliyorum da Marmara 58 'i bilmiyorum...

MUSTAFA İŞTE BU KONUYU AÇAN BİLMEDİĞİN KİŞİ.BİZ TANIYORDUK AMA SİLDİK BUNLARI.
SİTEYEDE HELAL OLSUN.BİZLERDEN ANINDA ATILIYORDU.AMA TAKLİTİMİZİ YAPANLAR BURDA OYNAMAYA DEVAM EDİYOR.

AKINCILAR 58 GRUBUNU BİLİRSİN.ÇÜNKÜ ALT GRUBUMUZ.İŞİNİ YAPTI VE YENİ SEZONDADA YAPACAK.AMA ADAM KULLANIYOR İŞTE UTANMADAN.Ç
Alt 22.05.2008, 19:17   #16
reis25
Acemi Yiğido

reis25 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

59 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 reis25 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

lan artık aılı olun boş verin şunları gelsin 14 ayın bakalım sadeece çok reklam veriyorsun sen kimsin be neyse herkese iyi akşamlar bizim arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar baaaadın artık yigido gençlik herkese slm allaha emanet olun arkadaşlar
reis25 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2008, 19:19   #17
S.KUTLU
Acemi Yiğido

Alıntı:
reis25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
lan artık aılı olun boş verin şunları gelsin 14 ayın bakalım sadeece çok reklam veriyorsun sen kimsin be neyse herkese iyi akşamlar bizim arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar baaaadın artık yigido gençlik herkese slm allaha emanet olun arkadaşlar
AYNEN KATILIYORUM.İMZAMI KOYUYORUM.ANCAK DÜZELTİRİM Kİ İLK BAŞTA SİTE BOŞ VERMELİ.İLK BAŞTA KONUYU AÇANDAN BAŞLAMALI.ŞUTLANMALI BUNLAR.YORUMLARA İYİ BAKARSAN ANLARSIN.

KONUYU İB..LİK OLSUN DİYE AÇIYORLAR.