Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Bir Yere Gitmiyorum
Alt 28.11.2012, 23:37   #1
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 888 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Bir Yere Gitmiyorum

Bir yere gitmiyorum”

Sivasspor’daki başarılı performansıyla yeniden gündeme gelen Kırmızı-Beyazlı takımın başarılı savunma oyuncusu Ziya Erdal önemli açıklamalanrda bulundu.
Sivasspor’lu mukavelesini 2015 yılına kadar uzatan 24 yaşındaki yıldız futbolcu,spor sorumlumuz Abdullah Yiğit’e takımıyla ve Milli takımla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
A2 Milli takımında 4 kez forma giydiğini hatırlatan Ziya Erdal “ Tabiki her Türk futbolcusu gibi benimde gönlümden geçen A Milli takımının formasını giymek. Burada tercih yapacak olan Abdullah hocadır,benim bu konuda öyle veya böyle bir şey söylemem yanlış olur”dedi.
Sivasspor’daki performansıyla ilgilide konuşan Ziya “ Ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Takım olarak çok şanssız maçlar oynadık. Kimi zaman takım olarak iyi değildik,bazen bizim ve hakemlerin hatalarıyla yenildik,ama şimdi yeniden bir çıkış yakaladık ve iyi gidiyoruz.”şeklinde konuştu.
TRİBÜNLER BİZİ ETKİLİYOR
Özellikle 4 Eylül stadında oynadıkları maçlarda tribünlerdeki seyirnci sayısının ve coşkusunun kendilerini etkilediğinide belirten Ziya Erdal “ Mesela,Kayseri maçından önce taraftarlarımız tesislere gelerek bize sevgi gösterilerinde bulundu. Bütün takım otobüste ayağa kalkıp taraftarın sevgi gösterilerini izledi. Buda bize ayrı bir moral oldu ve maçı iyi bir futbolla kazandık.Onlar bize destek oldukça bizde onları mahcup etmeyiz” şeklinde konuştu.
Kendisine başka takımlardan transfer tekliefi yapılıp yapılmadığı sorusunada cevap veren genç futbolcu “ Sivasspor’da gerçekten çok mutluyum. 2015 yılına kadar anlaşmam var,dolayısıylada bir yere gitmem mümkün değil” ifadelerini kullandı.Kaynak:HÜRDOĞAN
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Bir Yere Gitmiyorum
Alt 28.11.2012, 23:53   #2
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bir Yere Gitmiyorum

Ziya hakiki bir sivaslıdır. İnsallah sivasımıza uzun yıllar hizmet edip kaptanlık yapar.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.11.2012, 07:45   #3
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Takımdan en son gidecek adam Ziya.Çünkü bizim evladımız.Allah yolunu açık etsin.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.11.2012, 07:57   #4
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir yere gitmiyorum”

.............................. .... ............. etkilediğinide belirten Ziya Erdal “ Mesela,Kayseri maçından önce taraftarlarımız tesislere gelerek bize sevgi gösterilerinde bulundu. Bütün takım otobüste ayağa kalkıp taraftarın sevgi gösterilerini izledi. Buda bize ayrı bir moral oldu ve maçı iyi bir futbolla kazandık.Onlar bize destek oldukça bizde onları mahcup etmeyiz” şeklinde konuştu.

Kaynak:HÜRDOĞAN

Bu konu ile ilgili açılan sayfada bende aynen şu ifadeleri kullanmıştım.

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence de tesisler de yapılsaydı, yüzlerce meşale altında takım otobüsü tesislerden çıkartılsaydı ve konvoy halinde satda gelinseydi çok daha muhteşem olurdu. Siz o durumu gören futbolcuların ruh halini düşünsenize, nasıl bir iştaha gelir. Stadda veya cadde de görse hoşuna gider ama esas tesislerden öyle uğurlanmak acayip etki yapar.

Bizden hatırlatması

.

http://www.sivasspor.com/forum/showt...t=35154&page=4

Bilmem anlatabildim mi? Futbolcunun motivasyonu ve morali ancak bu şekilde arttırılabilir. Oraya kadar giden kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.

Ziya son yıllarda Sivasspor2un yetiştirdiği, gelecek vaadeden futbolculardan biri. Türkiye'de yaşanan sol bek krizini Milli Takımda çözecek isimlerden biri. Ama tabii ki kendine iyi bakarsa.

.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.11.2012, 08:06   #5
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1042 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

adamın köküsün Ziya
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SenSetik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.11.2012, 08:12   #6
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Koçum benim seni seviyoruz Ziya sende bu arzu istek mücadele oldukça herkes pesinden koşmaya mecbur basta milli takım olmak üzere yeterli sen kendinden ınsanından duruşundan taviz verme sana hersey yakışır nazar değmez inşallah
Alt 29.11.2012, 09:50   #7
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Aferin Ziya ya gerçek Yiğido
Alt 29.11.2012, 11:11   #8
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Sivasspor'da iki sivaslı var ama senin yerin ve kişliğin bir başka Ziya.Harbiden adamsın.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.11.2012, 12:16   #9
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ankarada gardaşlarımın ziyaret ettiğinde otelde ilgi gösterenlerin en başında ziya gelmiş.tebrikler ziya sana.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ankastre'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
gitmiyorum, yere