Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Roberto Carlos gelmeli mi?
Evet Mutlaka gelmelidir. 838 71,75%
Hayır Kesinlikle gelmemeli 330 28,25%
Katılımcı sayısı: 1168. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Carlos İmzaya Geliyor!
Alt 18.05.2013, 22:35   #131
engin2609
Tecrübeli Yiğido

engin2609 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 engin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Carlos İmzaya Geliyor!

hayırlı olsun inşallah faydalı olucaktır
engin2609 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda engin2609'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.05.2013, 22:35   #132
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1070 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
ROMANTİK KATİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ALLAHIM basarılı kılsın takımımızı ve yeni hocamızı. Ama ben genede gelmesinden yana degilim. Hiç bir deneyimi yok caylak hoca olarak geliyor. Marka olmak Süper Ligde kalmak anlamınada gelmiyor. Ne sehir takımları var marka olan ama halen ptt veya baska katagorilerde mücadele ediyorlar. Zarı salladık ya DÜŞEŞ yada HEPYEK gelecek.
Memleketimizde Ümit Davala,Hasan Sas,Aykut Kocaman,M.Özdilek,E.Saglam,Ümi t Özat,Riza Calimbay ve diger hocalar teknik direktörlük yapabiliyorsa Brezilya´li Roberto Carlos neden yapmasin.Yillarini Real Madrid´de geciren ve ayni zamanda Brezilya milli takim oyuncusu olan Roberto´nun yukarida adi gecen kisilerden ne eksigi var.
Umarim gerceklesirde gözlerimizin PASLARI silinir.Futbola doyariz.Biz futbol oynamak istiyoruz ,sampiyon olmak degil.Bizi sampiyon zaten yapmazlar.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2013, 22:35   #133
MeD_Turc
Acemi Yiğido

MeD_Turc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MeD_Turc isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Mecnun başkan akıllı ve buyuk adamsın vesselam
MeD_Turc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı MeD_Turc'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2013, 22:36   #134
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1047 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Umarım başarılı olurda ön yargılarımı bitirir. Çok fazla olumsuz ön yargı var bende dahil. Çünkü hocalık deneyimi yok. Bu yüzden şuan yazı tura yaptık.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda GokhanTurna'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.05.2013, 22:38   #135
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Sosyal medya yıkılıyor.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2013, 22:45   #136
_DeReBeYi_
Yiğido

_DeReBeYi_ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 181 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 _DeReBeYi_ ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Adam R.CARLOS diyor bizim taraftar hala hamza hamzaoglu hakki hacioglu bulent korkmaz diyor ya la ))

iSTANBUL''YALAKASI''DEGiLiZ MEMLEKET SEVDALISI GENCLERiZ...!
_DeReBeYi_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı _DeReBeYi_'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2013, 22:45   #137
58temha
Yiğido

58temha - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 58temha FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Roberto Carlos Gerek Futbolculuğuyla Gerek Zekasıyla Gerek Brezilyalı Bir Yıldız Olmasıyla ve En Önemli Olarak Real Madrid'de Çok Önemli Hocalarla Çalışmasıyla Bize Kesinlikle Yararlı Olacağını Düşünüyorum . Roberto Carlos Gibi Bir Starın Şehrimize Gelmesiyle Birlikte Önemli Oyuncularda Sivassporumuza Kesinlikle Göz Kırpacaktır . (Doka , Holmen) Bununla Birlikte Erman Kılıç , Kadir Bekmezci Gibi Önemli Dinamolarımızda Takımda Kalacaktır .

Sözü Fazla Uzatmaya Gerek Yok Zaten . Roberto Carlos Ligde Başarısız Olsa Bile Takıma Büyük Yararı Olacağına İnanıyorum.
58temha isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.05.2013, 22:46   #138
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 541 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Memleketimizde Ümit Davala,Hasan Sas,Aykut Kocaman,M.Özdilek,E.Saglam,Ümi t Özat,Riza Calimbay ve diger hocalar teknik direktörlük yapabiliyorsa Brezilya´li Roberto Carlos neden yapmasin.Yillarini Real Madrid´de geciren ve ayni zamanda Brezilya milli takim oyuncusu olan Roberto´nun yukarida adi gecen kisilerden ne eksigi var.
Umarim gerceklesirde gözlerimizin PASLARI silinir.Futbola doyariz.Biz futbol oynamak istiyoruz ,sampiyon olmak degil.Bizi sampiyon zaten yapmazlar.
Bizim hedefimiz zaten hiç bir zaman sampiyonluk olmadı. Bütün Anadolu kulupleri sezon bası takımını kurar ve en iyisini yapmaya calısır. Carlosu bu kadar abartmanın anlamı yok. Elle tutulur gözle görülür hiç birseyide yok. Bende gencligimde futbol oynadım. Simdide haftada iki kere halı saha macına gidiyorum. Ozaman bende Sportif drektör olayım SİVASSPORUMUZA. Morinhoda futbolun içinden gelmedi ama dünyanın en iyi teknik adamlarından birisi. Ben bu tabirlerede karsıyım yani. Reel madridde oynadı tamam. Sportif drektörlük yapmıs tamam. İyi bir insan tamam Sempatik biri tamam. Ama bunlar yetmiyor işte. Sivasspor taraftarı olarak endişeleniyorum hepsi bu.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2013, 22:47   #139
bykara5835
Acemi Yiğido

bykara5835 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 bykara5835 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
_DeReBeYi_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Adam R.CARLOS diyor bizim taraftar hala hamza hamzaoglu hakki hacioglu bulent korkmaz diyor ya la ))
şoktalar tabi şimdi ne dediklerini bilmiyorlar
Alt 18.05.2013, 22:47   #140
Mete209
Yiğido

Mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

184 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 483 Mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Yönetim Carlos'u getiriyorsa ona uygun transfer bütçeside ayırmıştır diye düşünüyorum.
100 milyon EURO

Şaka maka Carlos Emmi geliyor heralde. Ben bu işe çok sevindim. Şayet yıpranmış hocalardansa R. Carlos'u tercih ederim.

Ayrıca sol bek sıkıntısı da çekmeyiz. Hayro tökezlerse yerine Carlos girer

Şaka bir yana gerçekten çok sevindim. Tabi artıları eksileri olacaktır. Örneğin;

1- Efendi ve disiplinli olması,
2- Transferlerde takıma üst düzey oyuncuları çekecek olması,
3- Rusya gibi bir yerden geldiği için coğrafi ve iklimsel şartlara uygun olması,
4- Daha önce ülkemizde oynadığı için şehrimizi tanıyor olması vs. gibi artıların yanında;

1- İlimizdeki sosyal faaliyetlerin yetersizliğinden olası bir şikayet (Öyle ortamları ancak İstanbul'da bulur.).
2- Yine olası sosyal sıkıcılıktan kurtulmak için sık sık İstanbul, Antalya vs. yerlere olası kaçışlar.
3- Yine sosyal faaliyet(!) olarak olası gece hayatına akmak istemesi (evli mi bekar mı bilmiyorum.).
4- Hep kaliteli futbolcularla çalıştığı için -ona göre- 2. veya 3. sınıf topcularla muhtemel bir uyuşmazlık. vs. gibi eksileri de olacaktır.

Gördüğünüz gibi benim kaygılarım genel itibariyle sosyal manada, yoksa yeni bir isim olmasını çok istemişimdir. Bu açıdan son derece memnun oldum.

Hayırlısı olsun. "Alınmışın kötüsü olmaz" diyelim

Bence; belediye başkanı, vali hatta bakan bey hemen harekete geçip uygun sosyal ortamı hazırlamalı. Şehrimize bir gece kulübü bir AVM bir 5 yıldızlı otel hemen yapılmalıdır. Rio karnavalı benzeri bir uygulama da hemen başlatılmalı bir de deniz havası borularla Sivas'a taşınmalı diye düşünüyorum. Malum Carlos Emmi geliyor. Adam yabancılık çekmesin.

Konu Mete209 tarafından (18.05.2013 Saat 22:49 ) değiştirilmiştir.. Sebep: x
Mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Mete209'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
anlaştı, carlos, geliyor, hocası, prensipte, roberto, sivasspor, sivasspora, sİvassporun, türkiye’de, İmzaya, Özel