Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kombine sahipleri isyanda
Alt 16.09.2013, 17:02   #11
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Kombine sahipleri isyanda

stadyum değişmeden bu sorun çözülmez koltukların arası çok dar maraton tribün sündürme yapılırken plan aceleye geldi bence iş çabuk bitsin diye,bu sorun uzar gider,mevcut stadyumun kapasitesi artırıldı ama koltukların arası ve geçiş yerleri çok daraldı
Alt 16.09.2013, 17:31   #12
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Kim dur diyecek...

Sürekli dile getirilen; maraton üst geçiş alanının biletsizler tarafından istilası bu haftada devam etti. Geçiş alanını kapatarak, geçişe izin verilmeyen bu alanın "burada durmak yasak" uygulamasının ne zaman yapılacağı ise merak konusu oldu.

Sivasspor-Eskişehir karşılaşmasında sona ereceğini belirten, ATA 58 Güvenlik Şirketi yetkilileri, Stadyum görevlileri ve en etkili olacağı düşünülen Yönetim Kurulu Üyelerinin de bu konudaki söylemleri boşa çıktı.

Maraton üst kısmının son koltuk sırası olan "Y" serisindeki kombine sahiplerinin isyanı her geçen hafta artıyor. Kombinelerimizi ya değiştirelim ya da iade edelim şeklinde şikayetçi olan yiğidolar, konuya acil çözüm getirilmesini istedi.

Özel güvenlik görevlileri tarafından biletsiz olarak içeri seyirci alındığını iddia eden taraftarlar, "Bizler sezon başında 250 TL verip kombinemizi alıyoruz, Özel güvenlik Görevlileri tanıdıklarını bedava içeri alıp izdihama, geçişlerimize engel oluyorlar. Ya yerlerimizi değiştirsinler ya da kombinelerimizi iade edeceğiz" şeklinde tepkilerini dile getiriyorlar.

Ben bu yaziyi kopyaladim ve resmi www.sivasspor.org.tr sitenin iletisim bolumunden ve baskana mesaj olarak gonderdim.

Kucuk bi ihtimal ama denemek de yarar var belki bir geri donus olur ?

Arkadaslar sizlerde aynisini yapin ve boylelikle etkisi artar

Konu 58 Amsterdam 58 tarafından (16.09.2013 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir.. Sebep: ilk mesaj tam degildi
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.09.2013, 20:20   #13
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 862 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Biletsiz demek çok yanlış benim bu haftaki biletim en alt sıradaydı tel örgüden bişey göremediğim için yukarı çıkıp orada izledim o bölgeyi boşaltmak imkansız
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2013, 07:45   #14
Rallim58
Gast

Alıntı:
Dark Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biletsiz demek çok yanlış benim bu haftaki biletim en alt sıradaydı tel örgüden bişey göremediğim için yukarı çıkıp orada izledim o bölgeyi boşaltmak imkansız
Üstad imkansız diye bir şey yok...

Uygulama çok basit, her iki merdiven başlarına verilen güvenlik personeline ilave olarak bir tane de ortaya görevlendirme yapıldı mı olay çözülür. Bu hafta Kasımpaşa müsabakasında uygulanacaktır düşüncesindeyim.

Sivasspor sevdalısı kombine alır, imkanı olmayan sevdalı ise biletini erkenden alarak izleyebileceği yeri alır. İhtiyaç halinde, devre arasında geçiş yapılamayan bu alanı dolu tutmak en hafifinden "kul hakkıdır". Talimatlara aykırılıktan gelecek bir cezanın kuruşuna destek oluyor muyuz? Hayır... Oysa bu cezanın müsebbibi sen-ben yani bizleriz.

Hepimiz, isyan ederek "insani muamele yapılmıyor..!" diye yıllardır yaşatılan giriş-çıkış eziyetlerine nasıl tepki gösterdik. Kimse rahatsız olmasın düşüncesiyle, yukarıdan kombine alan yiğidoları da kimsenin rahatsız etmeye hakkı yoktur. Özünde kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı olmamalıdır.

Ne zamanki bir toplum, "kendisine yapılmasını istemediğini başkası için istemez ise" işte o zaman o toplumun saygın ve medeni bir toplum olduğundan bahsedebiliriz.

Bu bir strateji olmalıdır. Bu uygulamanın başlatılması ile hem biletsiz alındığı iddia edilen duruma engel olunarak, Sivassporun kasasına katkı sunulmuş olacak, hem de biletlerin satışının daha erkenden bitmesine vesile olacaktır. Son dakikaya kadar "belki beleş bilet bulurum, veya tanıdık güvenlikçi" düşüncesi de ortadan kalkacaktır düşüncesindeyim.

Kısaca zor diye bir şey yok, yeterki kurallar uygulansın.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.09.2013, 12:38   #15
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Üstad imkansız diye bir şey yok...

Uygulama çok basit, her iki merdiven başlarına verilen güvenlik personeline ilave olarak bir tane de ortaya görevlendirme yapıldı mı olay çözülür. Bu hafta Kasımpaşa müsabakasında uygulanacaktır düşüncesindeyim.

Sivasspor sevdalısı kombine alır, imkanı olmayan sevdalı ise biletini erkenden alarak izleyebileceği yeri alır. İhtiyaç halinde, devre arasında geçiş yapılamayan bu alanı dolu tutmak en hafifinden "kul hakkıdır". Talimatlara aykırılıktan gelecek bir cezanın kuruşuna destek oluyor muyuz? Hayır... Oysa bu cezanın müsebbibi sen-ben yani bizleriz.

Hepimiz, isyan ederek "insani muamele yapılmıyor..!" diye yıllardır yaşatılan giriş-çıkış eziyetlerine nasıl tepki gösterdik. Kimse rahatsız olmasın düşüncesiyle, yukarıdan kombine alan yiğidoları da kimsenin rahatsız etmeye hakkı yoktur. Özünde kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı olmamalıdır.

Ne zamanki bir toplum, "kendisine yapılmasını istemediğini başkası için istemez ise" işte o zaman o toplumun saygın ve medeni bir toplum olduğundan bahsedebiliriz.

Bu bir strateji olmalıdır. Bu uygulamanın başlatılması ile hem biletsiz alındığı iddia edilen duruma engel olunarak, Sivassporun kasasına katkı sunulmuş olacak, hem de biletlerin satışının daha erkenden bitmesine vesile olacaktır. Son dakikaya kadar "belki beleş bilet bulurum, veya tanıdık güvenlikçi" düşüncesi de ortadan kalkacaktır düşüncesindeyim.

Kısaca zor diye bir şey yok, yeterki kurallar uygulansın.
gene dökdürmüşün rallim gardaş.

tabi rallim gardaşım doğru söylüyor.çokmu zor geçiş yerini boş tutmak, yapamıyorlarsa güvenlik şirketini uyarsınlar dahda olmadı değişsinler.aslında hiçbirine gerek yok birazda bizde annayış olmalı
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.09.2013, 12:48   #16
Rallim58
Gast

Alıntı:
ankastre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gene dökdürmüşün rallim gardaş.

tabi rallim gardaşım doğru söylüyor.çokmu zor geçiş yerini boş tutmak, yapamıyorlarsa güvenlik şirketini uyarsınlar dahda olmadı değişsinler.aslında hiçbirine gerek yok birazda bizde annayış olmalı
Teşekkür ederim.

Bizimki sadece fikirleri paylaşmak, yaşanılan problemleri iletmek ve çözüm yollarını birlikte aramak.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
isyanda, kombine, sahipleri