Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Milli Takım Hakkında

Milli Takım Hakkında Milli Takım Hakkında Yorumlar

Anketimiz: Milli takım hocası sizce kim olmalı?
Abdullah Avcı 45 42,86%
Oğuz Çetin 1 0,95%
Okan Buruk 1 0,95%
Şenol Güneş 8 7,62%
Rıza Çalımbay 16 15,24%
Yılmaz Vural 6 5,71%
Ertuğrul Sağlam 13 12,38%
Mustafa Denizli 5 4,76%
Hikmet Karaman 4 3,81%
Hiddink İle Devam Edilmeli 2 1,90%
Tolunay Kafkas 2 1,90%
Yabancı 2 1,90%
Katılımcı sayısı: 105. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Milli Takım Hocası Kim Olmalı?
Alt 12.11.2011, 22:44   #1
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1038 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Frage Milli Takım Hocası Kim Olmalı?

Malum Hırvatistan karşısında unutulmaz bir hezimet ve rezillik yaşadık...Büyük bir ihtimalle rövanş maçından sonra milli takımda Hiddink ve Oğuz dönemi bitecek...Milli takımı yerli hocalardan birisinin çalıştırmasının daha faydalı olacağına hep inanırım. Bu yüzden de gönlüm şu an yeniden yapılanmayı sağlayabilecek ve taktik bilgisine ve belli bir oyun sistemi olduğuna inandığım ve zamanın U-17 milli takımında da görev alarak Nuri Şahin gibi isimleri keşfeden Abdullah AVCI'dan yana...Ertuğrul Sağlam ismi de geçiyor ancak ben teknik ve taktik açıdan Abdullah Avcının Ertuğrul Sağlamdan daha iyi olduğunu düşünüyorum...Alt kademelerde de görev alan Abdullah Avcı hem fazla medayatik olmayan bir isim hem de kim iyiyse ona formayı hemen verecek akdar daha adil bir hoca...Zira Ertuğrul Sağlamın bazı takıntıları var...Bu yüzden ben Abdullah Avcı diyorum...Sizlerin görüşlerini de bekliyorum...(Adminler anket de ekleyebilirlerse sevinirim)
Cevap: Milli Takım Hocası Kim Olmalı?
Alt 12.11.2011, 22:53   #2
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Milli Takım Hocası Kim Olmalı?

Hiddink dışında kim olsa bizi ikinci yapardı zaten grupta..Boşa trilyonlar akıttık adama..Önce Oğuz Çetin denen zat gitmeli..Ondan sonra kim gelirse farketmez..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Metal Gear'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.11.2011, 22:58   #3
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Federasyon kararını vermiş durumda eğer büyük bir aksilik olmazsa Abdullah AVCI ile Ertuğrul Sağlam iklisinden bir tanesi milli takımın başına geçecek diyor herkes...Benim gönlümden de bu ikili geçiyor...Eğer seçim istenirse ben de Abdullah AVCI diyorum..Yalnız Şenol Güneş ve Ersun Yenal a yapılanlar inşallah yeni hocamıza yapılmaz...Abdullah hoca 44 Ertuğrul 42 yaşında..İkisi de genç ve dinamik hocalar..Hnagisi gelirse gelsin bence mutlaka başarılı olurlar..Bir de geçmişte uygulan İsveç modeli var..İsveç de federasyon radikal bir karar alıp milli takımın başına 1 değil tam 2 tane hocayı getirmişti..Bu 2 hoca İsveç i Avrupa şampiyonası finallerine taşımıştı..Biz de de Abdullah Hoca ile Ertuğrul Sağlam ın 2 si birden milli takımın başına getirilmesin...Gül gibi geçinirlerse bence milli takıma büyük katkı yaparlar diyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.11.2011, 22:58   #4
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

1. Abdullah Avcı
2. Ertuğrul Sağlam
3. Yiğidomuz Rıza Çalımbay...
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.11.2011, 22:58   #5
engin2609
Tecrübeli Yiğido

engin2609 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 engin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz sein

ßencede en başarılı t.direktorden bir tanesi şuanlık Abdullah Avcı en azından anadolu kuluplerinden oyuncu davet eedebilir milli takıma.
engin2609 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı engin2609'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.11.2011, 23:00   #6
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

abdullah avcı olmalı çok iyi bir teknik direktör ertuğrul sağlam bence hiç başarılı değil bursayı şampiyon yapmakla şanslı olunmuyor son saniyede şampiyon oldular şampiyonlar liginde averaj takımı oldular bu senede halleri ortada ama avcı taraftarısız ibbyi zirveye oynatıyor kupa kaldıracaktı nrdeyse. bence avcı gelmeli
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.11.2011, 23:01   #7
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bence abdullah avcı ve ertuğrul sağlamın henüz vakti değil
Şenol güneşi uygun görüyorum milli takım tecrübesi olan birisi lazım
Ersun yanal ile yaşadığımız tecrübeleri hatırlarsınız
Bu isimlerin kusturulmesini istemem ama 5 yıl sonrası için abdullah avcı veya ertuğrul sağlamı uygun görüyorum
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivaslıadem'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.11.2011, 23:01   #8
yurtoglu22
Yeni Yiğido

yurtoglu22 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yurtoglu22 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Milli Takimn daha tercübeli hocalara ihtiyaci var daha dinamik ve tükiye aski olan hocalar lazim. AVCI ve saglam olabilir bize bizden baskasi olamaz baskasi senin benim paramozda gözü olan kisilerdir mesala su anki beyler takimi hollanda dan Takip eden ve oguz beyde yagladi durdu bence hemen burakmalari lazim. Birde surasi var masallah oyuncularimiza diyecek bir sey yok ama cok varda insaniz olmuyor insan bukadar hayvan olamaz bile bile kart görüp takimdan gitmek bu sekil Futbolculari Milli takimdan defedeceksin kim olursa olsun TÜRKIYENIN SEREFIYLE KURURU ILE OYNAYAN BILEREK EN BÜYÜK SEREFSIZDIR VE TÜRK MILLETINI REZIL ETIRMEYE KIMSENIN HAKI YOK SAYIN TFF BASTA KOSTURANLARA YAZIM YA YAPIN YADA BURAKIP GIDIN TÜRK FUTBOLUNU SADECE PISLIGE SÜRÜKLEDINIZ GIDINDE YAPICILAR GELSIN BENIM MILLETIM BENIMDIR YOK UEFA YOK FIFA ONLARDA YAPACAKLARINI YAPSIN SIZ KENDI ISINIZI YAPIN KIMSEYI ISINIZE KARISTIRMAYIN......

Nedersiniz Acaba
Bekir Yurtoglu
Lauenburg
yurtoglu22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yurtoglu22'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.11.2011, 23:05   #9
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1038 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sivaslıadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bence abdullah avcı ve ertuğrul sağlamın henüz vakti değil
Şenol güneşi uygun görüyorum milli takım tecrübesi olan birisi lazım
Ersun yanal ile yaşadığımız tecrübeleri hatırlarsınız
Bu isimlerin kusturulmesini istemem ama 5 yıl sonrası için abdullah avcı veya ertuğrul sağlamı uygun görüyorum
bence asıl abdullah avcının tam zamanı...şu an şenol güneş zaten milli takımın başına gelmez..büyük ihtimal bu son trabzon dönemi olacak ve ondan sonra futbola veda edecek diye düşünüyorum... ayrıca yaşanan şike olayları ve kutuplaşmadan sonra ve dünkü taraftarların yaptıklarından sonra malesef milli takım kulüp takımlarının gölgesinde kaldı...bu yüzden kimsenin itiraz edemeyeceği tek isim abdullah avcıdır diyorum...mouruinho portoyla ligi ve şampiyonlar ligini kazandığında kimse onu tanımıyordu bile ve adam sadece bobi robsonun asistanlığını yapmıştı...
Alt 12.11.2011, 23:28   #10
Rallim58
Gast

Abdullah Avcı'nın bir adım önde olduğunu düşünüyorum.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
hocası, kim, milli, olmalı, takım